Dnes spíme na naozajstnom hrade.už sa trochu začínam báť.čo ak sa tu zjaví daka biela pani....ale inak paráda.milujem históriu.prave som tu objavila viac ako 100 ročne knihy.
@janinah waw, da sa to objednat?
My sme spali na zamku v CR a pod hradom Strecno, ale toro... To by sa mi pacilo
@martinkatinka pozri chateau grand castle... Teda ak myslíme to isté.
Pogooglite.ja som zatiaľ Max spokojná a manžel tiež 🙂
To môže byt zaujímavé, uzi si 🧛🏼♀️👸🧛🤴🧙🏻
@janinah ja tu bývam, blízko hradu.. dobrú noc.
Neboj to zvládneš ja som ako dieťa spala na Bojnickom zámku týždeň a jednu noc bola búrka zvládli sme ale teda pocity boli zvláštne doteraz na to spominam
Tak pokial nie si mlada panna, mozes s kludom spat 😃😉 Peknu dofču prajem.
Mne sa na tom hrade veľmi dobre spalo...dobru energiu som cítila. A tiež som sa najprv bála, či nás niekto nepríde navštíviť😊
A môj mal sa bal rytierov 🤣
Ale zas presne našiel cestu do bordovej komnaty. Musíš prejsť popri diviakovi a medveďovi otvoríš dvere a ideš hore schodmi 🤣
To musi byt urcite super zazitok 😉 Mna by aj tak zaujimali tie bu-bu prihody, co inak dufam, ze nic take nezazijete.
Tak nijaké strašidlo sa neobjavilo.ak nerátam manžela 😄
A je to ozaj skvele.ubytko.welnes.strava.personal.dokonca aj počasie sa dá a prostredie krásne.

Kde?