icon

Dnes spíme na naozajstnom hrade.už sa trochu začínam báť.čo ak sa tu zjaví daka biela pani....ale inak paráda.milujem históriu.prave som tu objavila viac ako 100 ročne knihy.

avatar
23. sep 2021
avatar
janinah
autor

@pribinak Liptovský Hrádok

23. sep 2021
avatar

@janinah jej, napíš potom ako tam bolo... Tiež sa tam chystáme koncom zimy (ak situácia dovolí).. Tak ma zaujímajú detaily 😁. Máte izbu či apartmán? A inak prajem kráľovskú dobrú noc! 😜

23. sep 2021
avatar

@janinah waw, da sa to objednat?
My sme spali na zamku v CR a pod hradom Strecno, ale toro... To by sa mi pacilo

23. sep 2021
avatar

@martinkatinka pozri chateau grand castle... Teda ak myslíme to isté.

23. sep 2021
avatar
janinah
autor
23. sep 2021
avatar
janinah
autor

Pogooglite.ja som zatiaľ Max spokojná a manžel tiež 🙂

23. sep 2021
avatar

To môže byt zaujímavé, uzi si 🧛🏼‍♀️👸🧛🤴🧙🏻

23. sep 2021
avatar

@janinah ja tu bývam, blízko hradu.. dobrú noc.

23. sep 2021
avatar

Neboj to zvládneš ja som ako dieťa spala na Bojnickom zámku týždeň a jednu noc bola búrka zvládli sme ale teda pocity boli zvláštne doteraz na to spominam

23. sep 2021
avatar

@janinah Chcela som manzelovi na vyrocie, len neviem, ci este budu hotely otvorene 😒 Mozno to necham az na rok.

Uzite si to tam.

23. sep 2021
avatar

Tak pokial nie si mlada panna, mozes s kludom spat 😃😉 Peknu dofču prajem.

23. sep 2021
avatar

Mne sa na tom hrade veľmi dobre spalo...dobru energiu som cítila. A tiež som sa najprv bála, či nás niekto nepríde navštíviť😊

23. sep 2021
avatar

@janinah juuuj tam sme boli v lete.
Perfekt.
3 noci a každú sme spali v inej izbe 😊

23. sep 2021
avatar

A môj mal sa bal rytierov 🤣
Ale zas presne našiel cestu do bordovej komnaty. Musíš prejsť popri diviakovi a medveďovi otvoríš dvere a ideš hore schodmi 🤣

23. sep 2021
avatar

To musi byt urcite super zazitok 😉 Mna by aj tak zaujimali tie bu-bu prihody, co inak dufam, ze nic take nezazijete.

23. sep 2021
avatar

@elly11 videli ste aj apartmány? Welnes je aké? Kuchyňa je vraj výborná....

23. sep 2021
avatar

@11mirka22 apartmány neviem.. Nemali sme kuchyňu.. Ale ta bordová komnata bola Mega veľká
Welnes je pekné, take akurát. Bazén veľký na to ze je to hrad ale voda studensia.
Akože nič extra welnes ale tak dobrý bonus aspoň
Jedlo bolo skvele. Áno. A prostredie úžasné

24. sep 2021
avatar

@elly11 ďakujem.

24. sep 2021
avatar
janinah
autor

Tak nijaké strašidlo sa neobjavilo.ak nerátam manžela 😄
A je to ozaj skvele.ubytko.welnes.strava.personal.dokonca aj počasie sa dá a prostredie krásne.

24. sep 2021