Joj,chlapi...pošlete teenegera na druhý koniec Sk na celoslovensku sutaz a on sa zmoze na jedinú sms "OK"....mobil neberie....a mama ma asi tak 27 otázok.No co,aspoň viem,že žije.Typicky brat svojej sestry,ta aj z druhého konca zemegule napísala až "OK."
Presne🤔
Prostredny syn ako tretiak bol tyzden v skole v prirode. Prvy vecer nam prezvonil z ucitelkinho mobilu (svoj nemal), chvilu porozpraval ze s kym je v izbe a pod. a viac sa neozval. Jemu tam bolo dobre a necnelo sa mu 😀 To iste robi aj teraz, ked ide na 3 tyzdne do kupelov- zavola prvy vecer a potom uz len napise SMS ked mu treba cez vikend nieco doniest.
Môj bol taký. Teraz na výške na intraku mi aj odpíše,aj zdvihne videohovor ,aj sa zabáva so sestrami cez MSN.
Žasnem nad tým,myslela som,že rád vypadne d "nás" rozumej malých sestier. Na jesenné prázdniny sme neboli víkend doma a volá nám,že mu normálne chýbalo Ameliine privítanie( ročná sestra)
Neverila som,že sa toho dožijem,lebo či bol dovtedy v tábore,neskôr na sústredení, lyžiarskom ,plaveckom odpovede bývali strohe a nedvihal
Ja mam normalne alergiu ked mi niekto odpise ze OK. Z duse to nenavidim, to moze rovno napisat trhni si nohou alebo mam ta v pazi..ja to tak strasne nemam rada. Napisem siahodlhu sms tak tam dopisem aspon ahoj alebo vidime sa drz sa..ja som uz asi stara alebo co 🫣😁
Ja som tak dcere písala keď boli u starých rodičov… že sa neozve či vôbec žijú (pozná môj druh humoru). Tak mi odpísala na druhý deň, že áno žijú. To bolo všetko 😂 Jasne že som písala medzitým babke. Ale teda ona sa nezmohla 🤷♀️ podotýkam, že má 9 rokov. A mladsi 5. Ale zjavne má nepotrebujú 🤷♀️
Môžem sa len pridať s mojím skoro 14rocnym pubertákom...niečo sa od neho dozvedieť...buď si robí srandu a to ma vie vytočiť
Asi su vsetky deti rovnake
Tak to moje "OK "postúpilo ďalej, v marci budem čakať OK z belgicka😀
Môj pubertak chodí cez víkend hrať zápasy a to iste😀