aj moja mamina takto chodí, dúfam, že ešte dlhé roky bude 🙂 pekný deň ti prajem
u nas je to , ze nechodi k nam, ale ked sme u nich tak nas vzdy takto nabalia, plus dostanem vzdy vynadane, preco som nedoniesla od poslednej navstevy misky
toto ja nepoznám, moja mama nikdy nepiekla, ale my to ani nemáme nijak extra radi, takže moje vnúčatá tiež neviem či sa dočkajú - no ale možno ... 🙂 parádne to je ...
takto podobne moja babka❤ keď sme boli deti, peši cez menšiu lúku, závin,šišky, buchty, halušky, pirohy, džatky, párance. Moja mamka má tiež takto podporovala, no skôr s uvareným jedlom alebo džatkami🙂
Moja svokra tiež takto nosi,ale nieje to veľmi jedlé, skôr ako kameň,no ale sliepky sa nesťažujú
Preposielam mojej mamine, nech sa inspiruje😊
Ja som tiez vcera isla od nasich takto nabalena, mamina napiekla kolac, tatino sisky, ked som prisla domov deti sa hned na to vrhli 😊
Vyzera to vyyyyyborne
🙂😍
Ohohooo,spravna babicka ☺️

Kurna,ze nie si moja mama!🤠