icon

K vnúčatkám sa nechodí s prázdnymi rukami....

avatar

Kurna,ze nie si moja mama!🤠

23. jan 2025
avatar

aj moja mamina takto chodí, dúfam, že ešte dlhé roky bude 🙂 pekný deň ti prajem

23. jan 2025
avatar

u nas je to , ze nechodi k nam, ale ked sme u nich tak nas vzdy takto nabalia, plus dostanem vzdy vynadane, preco som nedoniesla od poslednej navstevy misky

23. jan 2025
avatar

toto ja nepoznám, moja mama nikdy nepiekla, ale my to ani nemáme nijak extra radi, takže moje vnúčatá tiež neviem či sa dočkajú - no ale možno ... 🙂 parádne to je ...

23. jan 2025
avatar

takto podobne moja babka❤ keď sme boli deti, peši cez menšiu lúku, závin,šišky, buchty, halušky, pirohy, džatky, párance. Moja mamka má tiež takto podporovala, no skôr s uvareným jedlom alebo džatkami🙂

23. jan 2025
avatar

Moja svokra tiež takto nosi,ale nieje to veľmi jedlé, skôr ako kameň,no ale sliepky sa nesťažujú

23. jan 2025
avatar

Preposielam mojej mamine, nech sa inspiruje😊

23. jan 2025
avatar

Ja som tiez vcera isla od nasich takto nabalena, mamina napiekla kolac, tatino sisky, ked som prisla domov deti sa hned na to vrhli 😊

23. jan 2025
avatar

Vyzera to vyyyyyborne

23. jan 2025
avatar

🙂😍

23. jan 2025
avatar

Ohohooo,spravna babicka ☺️

23. jan 2025
avatar

@lucik194 🤣🤣🤣🤣 zlate.
Dozy na jedlo nad zlato 🤣🤣😁

23. jan 2025
avatar
24. jan 2025