Prečo sa trepe do každej r.ti
17. apr 2025
Len škoda, že už keď sa tam trepe, že tam aj nezostane. A môže si zobrať aj celú tú zberbu.
17. apr 2025
V rámci konsolidácie by mohol šetriť pohonné hmoty konečne aj on a sedieť doma.
17. apr 2025
Náš slovútny pán predseda vlády nás zaradil medzi krajiny 3.sveta...😟 A keďže si toto volíme, asi tam patríme. Dostáva nás do takej stoky, z ktorej sa tak ľahko nedostaneme a jeho voliči mu za to ešte tlieskajú. 🙈
17. apr 2025
samí demokratickí lídri 😈
18. apr 2025

Ani Orban nepojde? To uz je co povedat