icon

Kto príde do Moskvy v mäji...ozaj smotánka,kde don Roberto nemôže chýbať...

avatar

Ani Orban nepojde? To uz je co povedat

17. apr 2025
avatar

Prečo sa trepe do každej r.ti

17. apr 2025
avatar

Len škoda, že už keď sa tam trepe, že tam aj nezostane. A môže si zobrať aj celú tú zberbu.

17. apr 2025
avatar

V rámci konsolidácie by mohol šetriť pohonné hmoty konečne aj on a sedieť doma.

17. apr 2025
avatar

Náš slovútny pán predseda vlády nás zaradil medzi krajiny 3.sveta...😟 A keďže si toto volíme, asi tam patríme. Dostáva nás do takej stoky, z ktorej sa tak ľahko nedostaneme a jeho voliči mu za to ešte tlieskajú. 🙈

17. apr 2025
avatar

samí demokratickí lídri 😈

18. apr 2025