#medovniky
Prosím má niekto recept ,kde cesto nemusí odstáť,upečú sa a sú mäkké?Nemusia to byť klasické medovníky,niečo podobné vianočné....syn teraz prikvitol,že potrebuje zajtra nejaký vianočný koláčik do školy na spoločné raňajky v triede.
Ďakujem.
4. dec 2019
A napríklad citrónové crincles? Ja idem robiť tento rok 🙂 cesto ma byt v chladničke len nejakej pol hodky
4. dec 2019
Moje cesto by malo aspon polhodinku odstat, najlepsie v chladnicke, inak to nevyvalkas
4. dec 2019
4. dec 2019
Mäkké medovníky nebudú nikdy hneď mäkké, pokiaľ ich nepotriete vajíčkom hneď po dopečení, tým zmäknu a sú vláčne
4. dec 2019
Ja som davala tu ...asi 2dni dozadu
4. dec 2019
Mam v profile recept
4. dec 2019
Cez vikend robim zase...urobis cesto a hned vykrajujes...ziadne cakanie...a makkucke
4. dec 2019



Ja mam najlepší recept dievčatá, cvaknem vám ho, moc odporúčam, robím ho už nejaký piaty rok a medovníky sú jak oblaciky mäkké