Na toto čumím s otvorenými ústami...
Ruské deti asi 6r. navliekli do uniforiem a kartónových tankov a stíhačiek a pochodujú.. A tie ich vážne tváričky.Toto je svet, kde sa nevinnosť detstva mení na vojenskú prehliadku a kde sa namiesto kritického myslenia pestuje slepá poslušnosť k zbraniam a režimu už od škôlky.
Predstavila som si,že by tak kračal môj vnuk niekde a je mi fyzicky zle.
https://www.facebook.com/share/r/18kzhoSFmx/
Pozrite si film Pan Nikto proti putinovi, šiel na čt2 tento tyžden,predpokladám,ze na slov.tv sa ho nedočkáme,a to získal oskara.
ešte je určity čas v archive , tam sa stale da pozriet
Áno, aj mňa zarazili tie vážne tváre malých detí ako pochodujú, ako smutne, nehybne, bez detských reakcií počúvajú výklad učiteľa o neonacistov na Ukrajine.
Toto vykladajú malým deťom a ešte to všetko povinne natáčajú na kameru a odosielajú nadriadeným orgánom.
Neuveriteľné, že niečo takéto môže existovať v 21 storočí.
@napetra však korea alebo čina podbne.. žial
Áno, aj mňa zarazili tie vážne tváre malých detí ako pochodujú, ako smutne, nehybne, bez detských reakcií počúvajú výklad učiteľa o neonacistov na Ukrajine.
Toto vykladajú malým deťom a ešte to všetko povinne natáčajú na kameru a odosielajú nadriadeným orgánom.
Neuveriteľné, že niečo takéto môže existovať v 21 storočí.