Nenaleťte vy ani vaši rodicia na ten zazracny glukomer,ktorý meria glykemiu bez ihly.Reklama okrem fb už mne vyskakuje aj tu.
@anna777115 stačí abrakadabra 🤌
Myslis senzory na rameno?
neviem síce aký glukomer ti ponúka, ale naozaj už existuje metóda na určenie glukózy v tele bez potreby odobrania krvi. dokonca ju na slovensku diabetikom poisťovňa prepláca…
To na rameno nosí dcérina spolužiačka už druhý rok.. cez appku mame chodia hodnoty..
Preto ti vyskakuje aj tu reklama lebo si nato klikla .kto nato nepozrel tak mu neukáže .
Nemyslí senzor, ale na nete je taka reklama , že glukomer ktory meria glykemie bez krvi - je to blbosť lebo na obrazku je vez podobna oxymetru. Tú reklamu som videla uz min rok (dcera je diabetička) som sa potešila ale ked som to lepšie pozrela došlo mi že to kravina. Proste podvod - uz to bolo aj v tv
@parvinka0001 mne to tiež ukazuje a neklikala som
Minule to davali v tv novinach ze to je cisty podraz…bez krvi sa hladina cukru v krvi nezmeria….takze jedine co je dobre je klasicky glukomer akebo senzor na rameno
Aj ja som so hladala recept na cicerove ranajky a vyskocila mi tam reklama
@parvinka0001 nie je pravda,mne to tu tiež ukazuje a veru som na to nikde nikdy neklikala.
@pettulka22 no mne teda tu nič neukazuje a keby som to nevidela v správach ani o Tom neviem
Včera bola o tom rozsiahla reportáž v tv novinách, ľudia si to poobjednavali tuším pán hovoríl za 65 eur a prišiel mu oxymeter z Aliexpressu za pár centov.Aj MK by mal dôslednejšie kontrolovať akú reklamu dáva na svoje stránky,
aha, mne tú reklamu neukazuje, alebo možno aj hej, ale ja si reklamy nevšímam 🙂 mám klasický glukomer, do prsta, mám už z toho taký rituál a pero mám nastavené tak, že to už ani necítim 🙂
Ešte stále mi to vyskakuje na stránke mk
Včera to bolo v správach a hneď potom mi to začalo vyskakovať aj tu.
Vyskocilo aj mne, no ihneď si myslím, že to riadna volovina a nevenovala som tomu ďalej pozornosť. Och to zase bude oklamanych, ako vždy.
Moja svokra sa dala oklamat,uz pred cca mesiacom 🤦🏻♀️ prisiel jej oxymeter a je o 65€ lahsia 🤦🏻♀️

No, lebo, ľudia prestávajú rozmýšľať. Ako, možno zistiť hodnotu cukru? Jedine, krvou, alebo močom.