Zakazu predaj kried
😀 už to pekne začína
Byl hrozný tento stát
Když musel jsi se dívat
Jak zakázali psát
A zakázali zpívat
A bylo jim to málo
Poručili dětem
Modlit se jak si přálo
Veličenstvo Kat
(K.Kryl)
Kriedove zločiny🤦♀️🤦♀️🤦♀️😭😂
Som z toho vsetkeho nervozna
Tak velmi dufam, ze sa to zmeni a tak veľmi sa
Sa bojim, ze nie
To akoze fakt? Toto naozaj riesia? Wtf?
a sami priznali, ze to nie je ani priestupok. Zastrasovanie...
Som zvedavá, kedy mi zazvonia 😁 mimochodom bývame v jednosmerke a furt nám tu blbci jazdia v protismere
Sme na smiech celému civilizovanemu svetu
Som zvedavá, kedy mi zazvonia 😁 mimochodom bývame v jednosmerke a furt nám tu blbci jazdia v protismere
@emjee toto je dobre. Zajtra kreslim. Tiez mame jednosmerku a ludia stale opacne. Hlavne teda dochodci na bikoch,este sa aj rozculuju ked im ukazes,ze idu protismer,ked idem autom
A ja si zas myslim, ze je to ucelove. Zneuzili mladika, aby mali novembroveho hrdinu. A davova psychoza zacala, kam pozriem, tam kauza kriedovy chodnik. 🤦♀️
Pravda... ja keď som raz v živote volala policajtov, tak som čakala vyše dvoch hodín. A nakoniec nič neurobili. Iba že to pošlú ďalej a nevedeli mi povedať ako sa tieto veci väčšinou riešia, akú to môže mať dohru, nič. Iba že majú ruky zviazané a hotovo. Včera som išla do obchodu a na chodníku bol nápis a cestou domov tam už nebol.
Pri krádeži a keď sused zabíjal mačky sa nám zasmiali do tváre, ale toto vedia riešiť rýchlo a efektívne. Pomáhať a chrániť, hlavne že sú tu pre nás! 🙏 Čo by sme si počali bez mužov zákona?
Preboha toto je fotomontaz alebo sa to skutocne deje??? 😳😳😳
A ja si zas myslim, ze je to ucelove. Zneuzili mladika, aby mali novembroveho hrdinu. A davova psychoza zacala, kam pozriem, tam kauza kriedovy chodnik. 🤦♀️
@malapepka Preboha dalsi vymyty mozog.
A ja si zas myslim, ze je to ucelove. Zneuzili mladika, aby mali novembroveho hrdinu. A davova psychoza zacala, kam pozriem, tam kauza kriedovy chodnik. 🤦♀️
@malapepka ked niekto mal v umysle nieco zneuzivat, tak sudruh premier sa chysta zneuzit akademicku podu. V Presove mu to vyslo, v PP nie, rodicia sa prti tomu ohradili, tak pre istotu uz zajta bude dristat v zasadacke mimo skoly. Vycuranec to je... Chvalabohu studenti maju viac rozumu, hrdosti a cti ako poniektori dospelaci.
A ja si zas myslim, ze je to ucelove. Zneuzili mladika, aby mali novembroveho hrdinu. A davova psychoza zacala, kam pozriem, tam kauza kriedovy chodnik. 🤦♀️
@malapepka a kto im kazal toho chalana odviest na policiu a tam ho riešit ?
KTO ?
keby ho neodviedli, o tyždne by ani pes neštekol po nejakých nápisoch
kto z neho robí druheho terorisku, sám adresat a hlavne prisluhovači jeho prilievaju najviac oleja do ohna . kto im to káže ? musia ?
keby ludi nemali dost konsolidacie čo už začinaju slušne citit, asi by to nezašlo takto , keby ludia videli že aha aj oni šetria konsoliduju nerozhadzujum neoslavuju , už davno by to ludi prestalo bavit niečo pisat
a čim viac to umyvaju a čím viac tam šaškuju policajti tym sa to viac ludom chce pisat
inak krásne vidno na tlači kde ako kto je čo dohodnuté
pretože niektore noviny sice informuju ale len napisy a miernejšie,
kriedovy original čo to spustil malokde cituju alebo aj foto je
A ja si zas myslim, ze je to ucelove. Zneuzili mladika, aby mali novembroveho hrdinu. A davova psychoza zacala, kam pozriem, tam kauza kriedovy chodnik. 🤦♀️
@malapepka kazdemu co si zasluzi
https://korzar.sme.sk/kosice/c/drucker-a-pelleg...
A ja si zas myslim, ze je to ucelove. Zneuzili mladika, aby mali novembroveho hrdinu. A davova psychoza zacala, kam pozriem, tam kauza kriedovy chodnik. 🤦♀️
Preboha toto je fotomontaz alebo sa to skutocne deje??? 😳😳😳
@maminkadeticiek nie je to fotomontáž,realne zabery,nadacia Zastavme korupciu uverejnila na FB ich vladtnú skusenost,ked napísali odkaz na chodník
@malapepka a kto im kazal toho chalana odviest na policiu a tam ho riešit ?
KTO ?
keby ho neodviedli, o tyždne by ani pes neštekol po nejakých nápisoch
kto z neho robí druheho terorisku, sám adresat a hlavne prisluhovači jeho prilievaju najviac oleja do ohna . kto im to káže ? musia ?
keby ludi nemali dost konsolidacie čo už začinaju slušne citit, asi by to nezašlo takto , keby ludia videli že aha aj oni šetria konsoliduju nerozhadzujum neoslavuju , už davno by to ludi prestalo bavit niečo pisat
a čim viac to umyvaju a čím viac tam šaškuju policajti tym sa to viac ludom chce pisat
@sara07 👏✌️👍
To je strašné, snáď sa ľudia zobudia a uvidia, čo si zvolili 😢
Ja si pracu policajtov vazim, poznam takych
Nemaju to lahke, musia "posluchat" 🥺
😋
Ale teraz trošku usmevnejsie
Mozno poznate ten vtip, ako si mladez robila srandu v autobuse, preco chodia policajti vzdy dvaja 😌
V tom k nim pristúpili dvaja policajti a jeden hovori druhemu : píš
Tak nam sa to stalo. Ukradli synovi bicykel z pivnice. Prisli dvaja. Povypytovali sa, poobzerali a jeden druhemu hovori: píš
Ja som z pivnice vybehla so zakrytymi ustami, aby nepoculi ten rehot
Osobna skusenost s policajtami - prisli v noci kvoli vykopnutej brane a poskodenemu autu - mame kameru, vsetko bolo natocene. 2 hodiny rozhovor pri aute, my obaja s muzom v pyzamach. Medzitym sme im na kluc tahali zaznam z kamery. Potom, ze aby isiel vypovedat k nim na stanicu. Muz sadol do auta a isiel 20km (v noci), kluc im dal, aby si zaznam stiahli. Po 2 tyzdnoch sa ozvali, aby sme poslali zaznam (wtf?). Nepreslo im to cez mail. Policajt nam dal osobny whatsup, aby sme mu to poslali tam. To este 3x nam volali, ze stojime pred vasim domom, chceme zaznam (neboli sme samozrejme doma). Po mesiaci opat na vysluch v pracovnom case na stanicu v inej dedine (15km). Po dlhom dlhom case prislo rozhodnutie, ze dotycna osoba nam ma zaplatit 200Eur (my sme to prehnali cez havarijnu poistku, 200 eur bola spoluucast). Lenze dotycna je nejaka pofiderna osoba s kopou exekucii, nezaplatila nic. Mozeme ju dat na sud a cakat.
Dakujem vsetkym, ze som si mohla uplatnit demokraticke pravo na nazor. Prejavila som ho slusne a bez urazok. Verim, ze aj vy ste sa voci mne vyjadrovali slusne, lebo o tom je demokracia, mat aj iny nazor.
Som zvedavá, kedy mi zazvonia 😁 mimochodom bývame v jednosmerke a furt nám tu blbci jazdia v protismere
@emjee pripravila som uz dnes,kedze mam hned od rana instalacku v praci a nestihala by som,nech to tam pekne svieti.❤️nieco sa uz zlomilo,tak nech to pekne praska dalej,drzme si palce ✊️🤞
U nas stale prsi, povodny napis uz je fuc a novy sa momentalne neda
U nas stale prsi, povodny napis uz je fuc a novy sa momentalne neda
@emjee ano,aj nas uz zmylo :(
U nas stale prsi, povodny napis uz je fuc a novy sa momentalne neda
@emjee nevadi,mame dalsie kriedy



Bodaj by sa ludia konecne spamatali...