icon

Pozvanie do skupiny,kde sa môžete vyjadriť k veciam verejným,pridať info,diskutovať....
https://www.modrykonik.sk/group/12838/

Čo odkážeš nám, Bože,
na tejto zemehrude
poslušne dbalým Tvojich znamení?

Ak si nás veky učieval,
kde treba skloniť hlavu,
nauč nás konečne
prečítať z Tvojho gesta :

že máš na svete miesta,
na ktoré môže človek vstúpiť,
len ak je vzpriamený.

(Milan Rúfus: z básne Poézia duše)

avatar

Celkom by ma zaujimalo preco svata marta nema svoju skupinu ale roky tu spamuje plochu rovnakym prispevkom netykajuci sa materstva

17. jan 2024
avatar
janinah
autor

@evula1984 to asi nie je otázka na mňa....pýtaj sa adresne..ona je asi neškodná.kdezto ja mojim info o protestoch zrejme vyvolam revolúciu...
Ale áno.idealne zatiaľ by stačilo vzburiť sa voči tajomným neznámym adminom.zabudli na pravidlo slušnosti predstaviť sa svojim pod daným.

17. jan 2024
avatar

@evula1984 to je kto?

17. jan 2024
avatar

@11bodka11 vzdy v utorok niekto prida prispevok, vyzva k hromadnej modlitbe....ci take nieco.
mne to vobec neprekaza

17. jan 2024
avatar

@janinah admini sa nermozu prestavit. svoju karieru dlho a tazko budovali, je to zasluzna cinnost, plna odriekania a stradania.
a - ako bolo x krat vysvetlene - robia o vo svojom volnom case.

17. jan 2024
avatar

@nyusika pravidla platia pre vsetkych, rovnaky, opakujuci sa prispevok je spam, a to je proti pravidlam, uz kazdy prd musi mat svoju skupinu ale modliaci sa nie, aka vynimka plati tu?

17. jan 2024
avatar

@evula1984 to by potom pomalicky plocha ostala prazda 😀 😀
co by sme robili bez "nase papanicko...moje tvorilkovanie....hacik, moj verny kamarat...prisliel vam uz rodicak...viete poradit s prvackou matematikou..."

17. jan 2024
avatar
janinah
autor

@evula1984 modliaci sa svoju skupinu dávno majú a je plne funkčná

17. jan 2024
avatar
janinah
autor

@nyusika vo voľnom čase a úplne zadarmo.ze?

17. jan 2024
avatar

@janinah samozrejme, ako inak. hadam si niekto nemysli, ze to je platene, haha

17. jan 2024