Ráno sme sa stretli s 13.r. synom v kúpelni pri veľkom zrkadle,on v slipoch. Vravím: "ach,dieťa moje,aké si mi chudučké..." a moje dieťa mi na to povie : "závidíš,mamka,však"😀
Ach tá detská úprimnosť 😀
25. sep 2018
vtipálek jeden

25. sep 2018
janinah
autorpred časom sme sa bavili o diétach a vravím mu,že jemu-špáratku nijakú diétu netreba,že keby prišiel hladomor,tak chudučkí zomrú hneď a tučnejší majú z čoho chudnúť a požijú dlhšie...a on mi na to povie"" no,ale aspoň by som zomrel vo forme".....
25. sep 2018
#navrh 😂 zlaty moj maly je podobny lichotnik
25. sep 2018
26. sep 2018
Fuuu😂