Štát nevie,či ľudia zaplatili uradne poplatky.
"Do pozornosti tiež dáva, že pri platbách ľudia neposielajú peniaze priamo štátu a jeho Štátnej pokladnici, ale na účet poskytovateľa služby eKolok v komerčnej banke. „Momentálne všetky takto uhradené poplatky, ktoré sú určené pre štát a za služby štátu, končia na účte mimo štátnej pokladnice. V tejto chvíli sa už 12. deň stratila kontrola nad tým, ktoré poplatky sú uhradené a ktoré nie,“ komentuje nelichotivú situáciu."
Celý článok tu
https://zive.aktuality.sk/clanok/Fz5l7iR/stat-m...
Smutné je to, že štátna pokladnica nevie/nechce poskytnúť rozhranie pre automatizáciu a párovanie platieb, že na to musí štát využívať účet v komerčnej 365.banke aby vedel prijímať platby od občanov.
Takto,vie mi niekto napísať,čo vôbec v tejto krajine funguje?
@21914477 dezinfoscena. Ta funguje na 100% 👌
@21914477 rodinkarstvo, uplatkarstvo, klientelizmus...obsadzovanie vysokych funkcii na znak vdaky za xxx...stopercentne funguje tolerancia alkoholu a nasilia v rodinach, tolerujeme sikanu v skolach...toto vsetko funguje.
a preco by to nemalo fungovat, ked premier krajiny nema problem vulgarne nadavat zenam, ked nema problem verejne podoporovat nasile (dve tri dobre mierene facky povazuje za uplne v pohode vychovnu metodu)...
@21914477 napísať by vedeli, ale nie je čo
Oznacenie turistickych chodnikov mame vyborne😄
este ten kataster nefunguje, kolkym ludom tym zachranili € za poplatky😀
toto je fakt kocurkovo tento stat

Už nevedia, kde kradnúť, tak sa slamky chytajú ?