icon

Z istej stranky cez platbu na mobil O2 si stiahli nejake peniaze za služby,ktore som vobec nevyužila.Su ochotní to vratit.Pytaju tieto udaje,je to bezpecne im poslať? DAKUJEM.

meno majiteľa účtu
adresa
IBAN
SWIFT/BIC kód
názov banky a adresu banky.

avatar

ries to s bankou
z pofidernej stranky to rovno mozu vratit na ucet, z ktoreho platba odisla

18. feb 2025
avatar
janinah
autor

@nyusika platila som v platbe za mobil.teda ucet za mobil plus ten ich poplatok,idealne,aby vratili sumu na moj ucet bez zatahovania do toho este aj O2
Mne to nepride podozrive,len naco chcu moju adresu?

18. feb 2025
avatar

@janinah aha...tak to neviem, predpokaldam, ze asi chcu spisat nejaky reklamacny protokol

ale to je len cistio moj dohad

18. feb 2025
avatar

@janinah opytaj sa ich, na co tie udaje potrebuju. Ak chcu riesit reklamaciu, tak to potrebuju do reklamacneho protokolu.

18. feb 2025
avatar

Riešila som pár reklamácii, ale nikde odo mňa nepýtali adresu.

18. feb 2025
avatar

Pytaju udaje akoby to nesli platit cez sepu, ale tym medzinardnym prevodom, tam vsetko toto potrebuju.

18. feb 2025
avatar

@lucyliu moze byt, nie je to SVK spolocnost

18. feb 2025