Môj to zas robí namiesto mňa 😂😂😂😂😂
Moj tiez neprebali, ked tam ma nalozene 😀 mokru plienku nema problem...a svagor to iste 🙂
Moj muz prebali aj pokakaneho drobca, nema s tym problem 😁
Môj s tým akosi problém nemá ☺
Ja poznam len 3 oteckov, ktory su vobec ochotni babetko prebalit a jedneho z nich mam doma... 😀 ...oooo pardon s tebou su to uz 4...😝
je to asi dosť rôzne :D ... ja s tým principiálne problém nemám ale keď ma začne napínať a ja nebodaj predtým niečo zjem či vypijem kávu, bojím sa, že len pridám starosti :D
Môj muž prebaloval kakanicu asi trikrát dokopy. A to máme dve deti. A aj pri tých troch radoch pri tomto neskutočne trpel až umieral. Takéto ste vy padavky chlapi
Môj pokakane neprebali vôbec...a pocikanu plienku zatiaľ prebalil raz (malý bude mať mesiac)...ale s pocikanou plienkou ani u staršej nemá žiaden problém
Moj muz vzdy musi nieco spravit ist ked ma prebalit pokakane dieta
@berny800 haha padavky ... my zas vieme iné veci :D
moj s tym nikdy nemal problem
Moj muz robi asi 700 inych veci ktore nerobim ja z principu. Napriklad nekosim travu (viem to) no a on neprebaluje.
No ja neprebalim ine pokakane dieta ako svoje... Vadi mi to.
. 😀😀😀
@nikulincek presne...odrazu si spomenie, ze mu treba surne telefonovat.
:,D
Ja som taka rada ze mam toho môjho on urobí všetko aj prebali aj okupe aj nechty ostriha aj učese aj uvarí a uprace dá prať zavesí to no skrátka všetko lenže my to robíme obaja pretože mala už mala rok a obaja pracujeme na striedačku takže by bol veľký problém keby čakal kým prídem z 12tky 😂😂😂😂
Lebo ste fajnoví vy chlapi ;)
priznávam sa, nerád strihám nechty (ešte ani raz som neostrihal tým svojim dievčencám) ale to za to že sa mi ruky trasu :D
@jankofeedo a aké? No daj 🙂 pre tu srandu, nech to nevyzerá,že sa tu chcem doťahovať 🙂
moj sa toho tiez boji, len zanucha ze nieco nieje v poriadku, nakukne pod plienku, zhikne a donesie mi maleho jak casovanu bombu 😀
Nam umru cuchove bunky skor. Moj to zvlada aj ked je rad,ked je leto a moze prebalovat pri otvorenom okne 😀
Jasné, lebo ženám to nesmrdí! 😀
Môj prebali aj pokakane bábo,ale tie komentáre😀 sa idem ušuľať smiechom. To je samé: bleee,fuuuj,hnusnee,to čo si jedla,fuuuj,to sa neda vydržať,to je smrad,bleee... A tie ksichty,no to je čistý konec,veď aj mala sa z neho smeje keď ju prebaľuje 😀
@berny800 no napr. zberám ho..a po mačke a cudzích psoch na záhrade :D ... dalej, viem trafit 2x na to isté miesto bez použitia navigacie :D alebo ... a to sa podržte, viem chytiť pavúka do servítky a dať spinkať do koša pričom moja drahá stojí na stoličke a kričí :D
Toto presne aj môj, prebalil možno 2x v živote ked bola pokakaná lebo som nebola s ním :D..a tiež zakaždým rúška alebo šál cez nos, ústa, stačí že prebaľujem ja a chcem aby mi niečo doniesol tak ho napína a to len prejde 😀..Neverila som že je niekto ešte taký 😀
@sumalee ak musím, tak urobím aj ja ... tak či onak, ak to už inak nejde, tak šup pod sprchu, ale akákoľvek manipulácia s tým je pre mna nočná mora ... nuž tiež som rád,že nie som sám :D
Ten môj mi podá syna so slovami - pokazené, opraviť 😂😂😂 prebalim a neriešim a smejem sa že pôrod by si mal skúsiť keď nezvládne prebaliť zakakané dieťa 😂😂
@dadaviki ale to zbieram lopatou a držím ju tak daleko ako sa dá :D takže tam nie je dotyk a pach ... a @gabi2806 ... ja som bol pri oboch pôrodoch s manželkou, bolo to úžasné a vôbec nič mi pri tom nevadilo a neľutujem, že som šiel ...
Čo rúško :D respirátor treba!:D
Nechcel prebalovať ani pocikané, ale zvykol si aby vedel keby nahou treba. Ale 90% prebaľujem ja a vynahradím si to, že sa zas on sním díva na rozprávky.
Môj ma zo stavby takú rúšku a už som si ju raz aj ja požičala :D
Nám také veci nerobili problém ,manžel dokonca rád prebaloval..😀
@jankofeedo vidieť a zažiť tú bolesť je asi trošku iné, ale inak klobuk dole lebo niektorí by nedali ani ten pohľad 😉 Mojho som u pôrodu nechcela lebo zásadne potrebujem zvládnuť sama, vadil mi aj personál 😂😂😂 takže verím že keby pri tom bol aj on tak by som ho tam medzi kontrakciami škrtila že on za to môže 😂😂😂
@gabi2806 však ma aj chvíľu škrtila :D ale potom kontrakcie povolili :D j... ale inak som rád, že mala moja milá ostrihané nechty :D
Môj prebalil pocikanu v pohode raz dal plienku na plávanie potom mi písal sms do roboty ktorú mám o poschodie nižšie pod prosím prebalit malu ona sa pokakala 😂
Moj ujo tiez prebaloval zasadne s dvoma plienkami previazanymi cez nos a usta 😀
A jeden kolega tiez s ruskom. Ale o tom som si neni ista, ze ci to bola len sranda na videu alebo echt 😀
moj prebaluje od narodenia..a teraz ked mala uz nepije materske mlieko vykrikuje ze ho asi napne :D ....ale aj tak prebali aj bez pomoci
Moj prebali v pohode sam od seba, ked zaciti ze ma nakakane tak proste ide a ani to nekomentuje. Akurat ked mali hnacku to nechaval radsej mne.
do 7 mesiaca manžel neprebaloval. potom už nemá problém keď mala prešla na Normálnu stravu. keď som však po ruke rád mi prebalenie prenecha 🙂
@jankofeedo môj muž zabíja pavuka štýlom, z ho vyhodí z okna, nech si rozbije hlavu 😁
Môj nepresahuje pre istotu vôbec. Malý má 1,5 roka a prebaľovanie ho dva-krat.
neprebaluje
Moj nema problem sa na 100 perc postarat.ci okupat prebalit navarit poupratovat a ma narocnu pracu.mozem sa spolahnut a nemusim vysvetlovat
@jankofeedo U nás dávam spinkat pavúkov do koša ja 😂
@jankofeedo a pavukov si vynasam sama, sice tep 300 ale muz je stale v praci tak nemam na vyber. Zabit mi je luto tak len vynasam.
No náš tatino veru kako neprebaloval iba keď fakt musel 😁
A moj sa mi vyhrazal ze ked to bude dievca tak on ju prebalovat nebude 😀 ale bude chlapec, tak som zvedava 😂
Ani moj neprebaluje, tiez ho napína 😀 sem tam prebali, ale to len výnimočne , aj to, ked je malicka len pocikana 😀
Ked babo tlaci treba ho dat nad zachod, je s tym potom menej roboty aj smradu 😝😉
To by som chcel poznať rekordéra čo v 9 mesiacoch už tlači na záchode🙂
@jankofeedo
@tianna fungujeme tak od narodenia.,takze moju to nerusi,kolkokrat zacne tlacit,zo 3 razy zatlaci a caka kym ju vezmem. Proste to hned nepusti. Dam jej dole plienku a je prazdna,sadneme na wc a do 3 min je po kakani. 90% potrieb zachytim. Samozrejme stane sa ze si nevsimnem ze tlaci ale takych pripadov je malo. Potom mame aj menej smradu a rozmazanych kakanic 🙂
Fyziologicky dieta kaka vzdy po jedle. Nie je to nic co by ovladali,proste je to reflex. Ked viem kolkokrat cca dieta za den kaka ,tak ju tolkokrat dam nad wc kym nema odkakane na dany den. Tak sme fungovali ked bola na mlieku. Po zavedeni prikrmov zvycajne kaka v priebehu ranajok - gastrokolicky reflex. Ak nahodou den ci dva predtym papa viac mozem ocakavat ze okrem ranajok bude kakat este raz. Je to len o poznani a sledovani dietata 😉
@jankofeedo moja od 8mes každé ráno síce do nočníka zatiaľ ale lepšie jak do plienky 😜
Ako náhle zisti, že treba prebaliť karinku, tak sa odrazu musí niečo postaviť, opraviť a neodkladne niečo vyriešiť 😅 Keď si chcem zlepšiť náladu, poviem mu nech ju prebali 😂 Ale tak on prebali, ale nerobí to rad 😊
Moj tiez nerad prebaluje,no ked som skoncila v nemocnici,dcera mala 9m a staral sa tyzden sam,aj o babatko,aj o 4r syna. Ale napr.ked bola nasa havka este stena,mna napinalo neskutocne,ked sa nam dnu vykadila,vtedy upratoval on. A pri deckach mi to nevadi 😅


Je 😁 moj manzel to tiez extrémne nerád robi, ale ked treba tak prebali jasne 😃