Súťaž o knižku ♡

Ahojte,
moje tehotenstvo sa blíži do finále a ja tu mám pre Vás súťaž o knižku Mama, nebo a ja.
Je to skutočný príbeh, plný emócií, spomienok na tehotenstvo a úprimnosti. Mňa oslovila, verím, že sa bude páčiť aj výherkyni ♡ .
Ak by ste ju chceli vyhrať, napíšte mi do komentára tip na nejakú dobrú knihu, ktorú sa mi oplatí prečítať počas čakania na náš malý zázrak.
Vaše tipy píšte do komentára.
Víťazku knižky vyberiem v pondelok 9.9.2019.
Budem sa tešiť na Vaše tipy a držím Vám palce.
Jana
Odporúčame

Prena bola aj v tomto case top kniha maly princ....
Pre mňa sú top všetky knižky od Julie Klassenovej 😊
Fakt super, som sa aj nasmiala 👌👍
Ešte zadná strana a knihy 😉
Ja som prečítala túto, a pritom som nevedela že už som tehotná, preplakala som niektoré pasáže, ale kniha je top. Je to životný pribeh. 😊
Pre milovníkov fantasy 😊 taká oddychovka, za mňa top 🙂
Som mama 🙂
Zabudnutý čas
Ak môžem pridám aj ja moju Topku.. mam ju v mad.jazyku ale je aj v češtine "Tehotenství - spirituálny sprievodca" za mňa top..krásne opísané všetko čo je dôležité pred narodením bábätka. 🙂
Motivacne aktivity lenivej mamy
Montessori od nar.do 3rokov
Moje chvile stastia
Minimalisticky domov
Klub nerozbitnych deti
Harry potter🙂
Kniha Lion (videla som film a tak som plakala ako dážď na konci , keď ukazovali fotky) Skutočný pribeh.
Malý Princ .

Kristína Farkašová Som mama😊
Tess Geritsen Poznám tajomstvo
Zuzana Široká - jabloňové lásky, podla mna velmi pekna kniha, aj slzicka mi vyskocilla... 🙂
V tehotenstve som čokoľvek čítala vždy som plakala ešte aj keby som si čítala červenú čiapočku.
Ja som ku konci našla takú scifi slovensku autorku Sabova -Ochrankyna. Zatiaľ každej čo som požičala bola veľmi spokojná . 😘
Za mňa táto
Keďže som študovala (donedávna) pedagogiku a vychovávateľstvo, tak sa mi veľmi páči kniha Klub nerozbitných detí alebo aj 5 jazykov lásky pre deti ☺️ tieto 2 čítam počas čakania na náš druhý zázrak 💙💙
Počas tehotenstva s malým, som prečítala knihu SOM MAMA od Kristíny Farkašovej. Veľa som sa nasmiala, keďže som v tom čase už vychovávala naše malé dvojičky 🙂💕
Za mňa kniha Klub nerozbitnych detí ale stihla som počas tehotenstva prečítať viaceré ale túto by som odporučila. A o knihe mama, nebo a ja som počula tiež len samé pozitívne reakcie, tak by som si ju veľmi rada prečítala 😊❤️
ja odporúčam túto 🙂
T.K.Vasilková Slzy a smiech,polku knihy som preplakala
Aaa ešte by som zabudla Ako byť šťastní s 1,2,3... deťmi. Tiež veľmi pekná kniha ktorú môžem len a len odporučiť
Super aspon mam aj ja inspuraciu.📗📘📖
Slzy predanych dievcat
knižka Olivia a Klub nerozbitnych detí.. myslím,že to by si mal prečítať každý rodič ☺️
Tajný život včiel ❤
kvety v podkrovi.. je to vlastne saga. moja oblubena.
Robin Cook. Kóma 👍👍👍
Maly princ 😉
Tucibomba no a čo... Renáta Nazlerova
kristína Farkašová Som mama
Ak sa chces brutálne namotať na dojčenie, určite táto knižka.Mne moc pomohla.
Ak chces čítať,nečítaj návody pre matku..
Čítaj niečo úplne mimo.. Harryho Pottera atď..
Alebo čítaj rodinnú kuchárku..tá sa ti neskôr zíde 😉👍
A ak chces niečo fakt k veci,tak si prestuduj pána Hermana (topka!) Má skvelé názory na výchovu a teda ja sa s nimi stotoznujem
Mna pobavila tato😄😄😄
U mňa Lucia Braunova -Viem,čo si urobila
Jána Pronská - Hriech prvej noci
Hana Repova - Boh plače potichu I, II časť
Hana Repová -Ak mi dovolíš a pokračovanie Ak mi odpustiš
Som mama a všetky knihy od Pronskej sú super👌
Mám veľmi rada knihy Jackie Collins 🙂 a okrem toho len tip čítaj koľko môžeš 😂 ja som od kedy mám malu prečítala jednu knihu ( nepočítam veci do školy 😂) ale už som na druhej mám to ako záväzok 🙂
Ja odporúčam moju naj knihu Edith Piaf🥰
My deti zo stanice zoo, odporúčam, je to skutočný príbeh
Ja rada citam krimi -severske aj dana,literaturu z obdobia,cestopisy a, encyklopedie,no pocas tehu s dcerkou som radikalne zmenila zaner, so starsim braskom sme citalito brusku detske rozpravky najcastejsie dobsinskeho a macika,starsi syn vtedy este trojrocny uplne prepadol mojej srdcovke Malemu princovi ale zamilovali sme si aj kratke pribehy od bruna ferrera ❤❤❤
Citam romanticke, historicke knihy. No v poslednom case mam malo casu na citanie. Ale z tych poslednych, co som citala sa mi velmi pacila kniha Predtym ako som ta spoznala od Jojo Moyesovej. Citala som ju este pred filmovou verziou. Moja druha najoblubenejsia je Kvety v podkrovi od J.C.Andrewsovej a dalsie styri casti tejto patdielnej sagy. To su knihy, ktore sa nedaju polozit. Citala som ich uz asi trikrat 🙂
Plakať som si zakazala👌
🤔ja strašne silno dumem čo by som ti odporučila. ale momentálne pri troch deťoch a 5 roku života s nimi sa mi so rúk dostáva jedine spevník v nedeľu v kostole 🎵🎼🎶 a sem tam, nejaká strašne inteligentná, vysoko náučná, mierne romantická a trocha aj vtipná kniha ....omaľovaniek. vrelo odporúčam! Spoznala som pri nej nové farby, druhy zvierat. Poplakala si pri malom osamelom dinosaurovi kt.bol na jednej stránke úplne sam. A trocha ma aj rozveselil ružový lev či fialový koník. Život s deťmi nemá hraníc preto verím , že čoskoro zájdem aj ja za hranicu rodičovskej demencie prečítam si nejakú goodmood knižku ❤️
Pri čakaní na bábätko čítam veľa a každý deň. Aktuálne čítam knihu Jediný príbeh. Nie je to úplne ľahké čítanie, ale určite má veľa do seba a často sa pri čítaní zamýšľam na sebou a životom. Je to kniha o láske...
Pre mňa boli knihy Kristiny Farkašovej top...
Už bol vyhlásený výherca? 😊
Nie
Ahojte,
ďakujem Vám všetkým za účasť v súťaži 🙏 a ospravedlňujem sa za oneskorené vyhlásenie výsledkov🤰.
Knižku vyhráva @mishelinus .
Všetkým zúčastneným som poslala srdiečka ❤❤ a výherkyni sa ozvem do správy a ešte raz ďakujem, že ste sa zúčastnili❤.
Pekný večer
Jana❤
Ahojte,
keďže s @mishelinus sa mi nepodarilo skontaktovať, vybrala som novú vyherkyňu @lucia1805.
Prosím, pošli mi, čo najskôr adresu do správy, aby som Ti výhru mohla poslať.
Ďakujem.
Jana❤
@januska131 oprava @lucia1805 🙂
och nie.... naozaj som toto premeškala??? 😥😥😥 tak veru,dnes mám veľmi zly deň














