Súťaž o kávový peeling ♡

Aj dnes nás čakajú ďalšie dve časti obľubeného seriálu Som mama.
Budeme riešiť záhadu zmiznutého zaja, Agátin náhly odchod do pôrodnice,ale aj prázdnu chladničku.
Ako to tak vyzerá materská dovolenka nie je dovolenka, ale občas riadna fuška.

A mňa by zaujímalo, akú najlepšiu radu ste v tehotenstve alebo počas materstva dostali, prípadne, čo by ste odkázali svojmu JA, aby robilo inak?
Tentokrát je v hre 30 g MARK Coffee kávový peeling Peppermint , aby ste mohli rozmaznať svoju pokožku ♡.
Budem sa tešiť na Vaše príspevky a držím Vám palce. Výherkyňu vyberiem v nedeľu 3.2.2019.
Ak máte chuť, pridajte sa k nám do skupiny, už je nás viac ako 500♡.
https://www.modrykonik.sk/group/10879/
Jana
Odporúčame
Tak tak presne....viacej by som oddychovala a uzivala si tie babatka,netusim ako ich prvy rok ubehol.spomienky take skreslene ako by mi niekto vymazal pamat 😂😂😂
hracky nie su neporiadok a spi ked spi aj krpec 🙂 drzim sa oboch doteraz
Jaaaj užívala by som si ešte viac to bábätko ;) keď sa narodil náš krpček nevedeli sme sa dočkať kedy začne sedieť, rozprávať, behať... teraz má už 4 a ja som prišla na to, že sa netreba ponáhľať a užívať každý jeden okamih ;)
Teda spomaľ a všetko užívaj ;)
Tiez by som si to viac uzivala, žiadne stresy a rozhodne by som sa uz nestreesovala v pôrodnici, kedy sa mi mlieko nechcelo spustiť a furt len tlačili namna ze musim uz kojiť. Mlieko sa mi pekne vklude doma rozbehlo. Takze toto by som uz isto nerobila. Stresovali mna, ja maleho 🤷♀️
Určite by som malú nenechala späť so mnou. Teraz už bude mať v máji 3 a veľmi si ma žiada. Čiže som celý jej život strávila uspávaním a nočným cestovaním z postele do postele.
Domácnosť pocka, dôležité je aby mama bola vyspata,oddychnuta😉ked sa bude dat treba si oddychnut!😉😊
Ja som pocas tehotenstva ale aj materstva nedostala žiadnu radu. Aspoň o tom neviem. 😕
Dojčiť čo najdlhšie sa dá. Ja viem, niektoré to tak majú ale ja nie som toho zástanca...
Rada od mamy..pouzivaj zavinovacku,mala bude kľudne spať.pouzivala som potom pri všetkých deťoch a fakt boli kľudne,stiahnuté,cítili sa zrejme bezpecne.
počúvaj svoj inštinkt 😝
Užívať si každú chvíľu s bábätkom. ...a každá rada od babičky či prababičky je na nezaplatenie ...😊
Ja som počas materstva dostala radu od mojej prababky 😂😂😂 malá mala asi 4 mesiace, ležala v kočiku, boli sme u prababky na navšteve a tak pochybovačne pozerala do kočika. Pokrútila hlavou “Tá Betka má veľmi veľkú hlavu. Začni jej ju sťahovať fášom, aby jej tak rýchlo nerástla”. Preklad: mala som ju začať sťahovať sťahujúcim obväzom, aby sa jej dorovnala k telu 😂
A čo by som zmenila? Asi nič 🙂 ja si to uživam, občas nemam navarené, občas mám doma neporiadok ale nenahánam sa, nestresujem, hram sa s malou a ked spi, venujem sa svojim zalubam alebo mužovi 🙂
Spi a citaj kym mozes, venuj sa aj sebe!
asi nič....ja som mala super tehotenstvo a taktiež materskú, užívala som si každú chvíľu a venovala som sa hlavne malému a to či mám doma upratané bolo vždy na druhom mieste....každodenné prechádzky a neskôr na ihrisko ....poobede si pospať s malým...to bol zmysel mojej materskej 🙂
užiť si každu chviľu s bábätkom, lebo čas strašne rýchlo letí...
Spi kým dieťa spi :D ale nejako do nedomysleli pre deti ktoré nespia 😂😂😅 aspoň zo začiatku 😂😩 ale inak by som nemenila za nič na svete snažím sa čo najviac si užiť malú aj materskú 🙂
Najlepsia rada mojej kamosky -daj to prec naco ti je decko na stare kolena😨
Rady som dostavala v tom aby som si uzivala kazdu chvilku s drobcom. A to som aj robila kazdu minutku aj tie tazke chvile bez spanku atd. Noc by som nemenila pri tehotenstve ani pri vychove uzivam si naplno a môžem to zazit uz tretikrat teraz ma drobcek uz 8 mesiacov. A uzovame si krasne chvile s nasimi detickami
Fuuu,väčšinou som dostávala nevyžiadané rady a že ich bolo 😱🙊 A čo by som odkázala svojmu JA do minulosti? Viac si užívať tehotenstvo,nesledovať sa toľko (hlavne v 1.tehu 😬) a veriť v samú seba ♥️ Ináč by som nič nemenila,ani svadbu v 6.mesiaci 😂🙈
Tak bolo to už dosť dávno ale čo si pamätám tak mi radili akurát aby som natierala bruško aby som nemala strie 🙂
Ze mozem dojcit len kazde tri hodiny, aby maleho nebolelo brusko🙈. Juj a dieta hladne bolo,,,,plakalo a plakaloooo😭😭😭
Viac oddychovať, hlavne v čase keď spí aj bábätko... povinnosti v domácnosti počkajú, ale spánok, odpočinok a pohoda mamičky a dieťatka je prvoradý 🍀 ale v podstate je všetko super, a hlavne sa snažím vychutnať si ten “náš spoločný čas”, pretože letí nesmierne rýchlo... 🥰👣❤️
...ked spi maly pospi si s nim 🙂
Ahojte,
ďakujem Vám všetkým za účasť v súťaži 🙏.
Peeling vyhráva @mummylina .
Ak ste nevyhrali, nezúfajte, pridajte sa do našej skupiny,kde už dnes spúšťam súťaž o knižku:
https://www.modrykonik.sk/group/10879/
Všetkým zúčastneným som poslala srdiečka ❤❤❤ a výherkyni sa ozvem do správy a ešte raz ďakujem, že ste sa zúčastnili❤
Pekný večer
Jana❤
@januska131 jéj strašne sa teším ďakujem krásne ❤️


menej spanku a viac pohybu 🙂 ale niekedy to bolo tak ze “ spanok pocas chodze “ 🤣🤣🤣🤣🤣