icon
avatar
januska131
Správa bola zmenená    21. okt 2018    

Agáte sa mala narodiť Karolínka, ale na svet prišiel Karolko.
Gynekológ Osina sa pomýlil🤦‍♀️.

Ako to bolo u Vás?
Kedy Vám prezradili pohlavia bábätká?👶

#joj #sommama
Práve teraz na JOJke 😉
https://live.joj.sk/

avatar

Az do 30tt to nebolo jasne a potom na 100% baby a aj tak bolo 😘

21. okt 2018
avatar

Nikdy som sa na to nespoliehala,nakolko istota je az porod alebo amnio alebo krvné testy. Kupovala som neutrálne veci, pri dcerke som mala asi dva ružové overaly.

21. okt 2018
avatar

Bodaj by sa u mna pomylil, ale nepomylil 😁 a mam 2 chlapcov ❤

21. okt 2018
avatar

pre nás to bolo prekvapenie až na pôrodnej sále, malý bol stále chrbtom k ultrazvuku 🙂 čiže mne rodina neverila, mysleli si, že tajím a nechcem povedať, švagrinká sa na mňa ja hnevala kvôli tomu, lebo chcela nakupovať veci... čiže u nás neutrálne farby

21. okt 2018
avatar

mne v 13 tyzdni z krvnych testov a v 20 potvrdenie na ultrazvuku a aj bolo dievca ale mala som kupene neutralne veci preistotu

21. okt 2018
avatar

Ano,mala to byt Kristinka aj podla 3D ultrazvuku
Narodil sa Samko😀
Cize šok!

21. okt 2018
avatar

My cakame dievcatko, skoro vsetko mame neutralne, len zopar ruzovych veciciek, aby sa nepovedalo. Horsie to je s menom, mame len dievcenske, chlapcenske sa nam nepacia vobec ziadne..😁

21. okt 2018
avatar

Mne to 2 doktori na sone nechceli povedať .... vraj načo to chcem vedieť. V nervoch mi obidvaja nezávislo od seba povedali, že dievča. Dokonca mi jeden len tak medzi rečou povedal, ... No dievča a keď sa narodí bude mať do 3,5 kg ... a ešte niečo chcete vedieť alebo to je už konečne všetko, /ale v takých nervoch mi to povedal, že som sa v čakárni od zúfalstva rozplakala .... idiot jeden, bože čo som také extra od neho chcela vedieť/. Takže keď som išla rodiť tak som ani nevedela ,čo to bude, len v hlave som stále mala, že dievča, aj tak bolo.

21. okt 2018
avatar

Vedela som aj bez doktorov, ale kupovala som neutrál veci aby po dcére aj syn mohol nosiť. Mimochodom pri malom mi tvrdil doki že bude dievča, ale vedela som svoje. Aj sme predali ružový kočík a v 12tt kupila modry

21. okt 2018
avatar

Mne povedali 3 dr ze to bude chlapec ale aj tak som mala skor neutralne veci a nie vela...ved vsetko sa da dnes kupit v jednom obchode za par minut...dokonca ani detsku postielku som este nemala ked sa maly narodil...ale to preto lebo bol predcasniatko, nejak som neratala s tym ze aj toto sa moze stat.
@pipinka3027 Ja som zas stale hovorila ze chcem 2 chlapcov a kludne aj dvojicky... ale mame iba jedneho...

21. okt 2018
avatar

Ja som to pri dcére do začiatku cítila ,že to bude baba aj mi to doktor potvrdil. No kupovala som skôr neutrálne veci aj tak. Pri chlapcovi som vôbec netušila doktori traja povedali ,že chalan aj mi ukázali pindura 😁.kupovala som chlapčenské veci 😁.

21. okt 2018
avatar

Ja som to nevedela do 9m ,ale nejak som si myslela že to bude dievčatko,a bola som o tom presvedčená, aj tak som mala vecicky v bielom ,a neutrálne,mne ta ružová nejak nesedela...

21. okt 2018
avatar

Od 20tt to bolo uplne jasne a maly sa ukazoval na kazdom jednom sone - dokonca aj ked som bola na pohotovosti so zlcnikovym zachvatom 😁

21. okt 2018
avatar

Mne v 30.tt povedal, ze bude Julka a o tri tyzdne, ze mam vyberat chlapcenske meno... uz som davno mala 😁😁😁

21. okt 2018
avatar

No ti, co to chcu vediet dopredu, musia pocitat aj s takou vecou. Ja som to vediet nechcela, moje tipy boli aj tak spravne 🙂.

21. okt 2018
avatar

@katchaxx ja som tiež tak bola 🙈 už nikdy v živote to nechcem zažiť bola som v 36tt keď som bola v 37 a bolesti neprechádzali tak mi chceli robiť cisársky a aj tam po povedali že je to chalan...inak bolesti prešli keď som mala ísť na ten cisársky už 😁porodila som nakoniec 5 dní pred tp prirodzene. Takže ma ešte na 2 týždne domu poslali.

21. okt 2018
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Mne povedali v 22tyzdni 1x počas celého tehu to čo som od začiatku vedela a tusila že budeme mat bambulku 💛

21. okt 2018
avatar

jedno v 23tt podla sona a druhe v 11tt z krvi

21. okt 2018
avatar

@maccaya ja som velmi tuzila po dievcatku a mam 2 chlapcov 🤷🏻‍♀️😊

21. okt 2018
avatar

u nas to bolo presne tak ako u Agaty 🙂 od 5 mesiaca mi lekárka tvrdila že bude dievčatko tak mala byť Eliška a namiesto Elišky mi na sále povedali že mame Marečka 🙂 tak mame krásne synčeka 🙂 ktorého by som nevymenila 🙂

21. okt 2018
avatar

Ja som mala prekvapenie az do porodu,kedze dvojicky tazko vidno...jedno dievcatko iste druhe prekvapenie

21. okt 2018
avatar

Tak ja som išla rodiť Jakuba. Pri príjme mi dr povedala že malý má určite cez tri a pol kila. O dva dni mi robila sekciu a tá istá dr vytiahla z brucha 2900 gramovu Nelku. Hneď sa mi dvihol tlak na sále a aj hlava sa mi prestala točiť 🤣🤣🤣🙈🙈🙈

21. okt 2018
avatar

ja som od začiatku vedela , že to bude baba, nič iné som si ani nepripúšťala, lekár mi to len potvrdil. ale aj tak som nekupovala nič ružové (bŕŕŕ), skôr modré. mala som aj modrý kočík a všetci si mysleli, že mám chlapca...ale to je na inú debatu 🙂

21. okt 2018
avatar

@akika722 A Samko chodil v ruzovom?😀

24. okt 2018
avatar

@wierus tak najdôležitejšie je zdravie🙏❤

24. okt 2018
avatar

@januska131 nie pretoze vsetci dookola mali kopec starosti
Nakupit chlapcenske😀
Kedze som po starsom synovi vsetko darovala / ved naco mi pre dievca/
A nakupila samozrejme vsetko krasne ruzove,sama celenka, cipka,suknicka. ...
Co cert nechcel, vsetko to odo mna kupila zena ktora si bola cely zivot ista ze raz bude mat dievca
No..ma chlapca

sticker
24. okt 2018
avatar

@hankapo Ako tak citam Vase prispevky,vidim,ze neutralne oblecenie je istotu,lebo tu uz nikto nic negarantuje😂

24. okt 2018
avatar

@akika722 tak teraz som sa dobre pobavila😂😂😂

24. okt 2018