Agáte sa mala narodiť Karolínka, ale na svet prišiel Karolko.
Gynekológ Osina sa pomýlil🤦♀️.
Ako to bolo u Vás?
Kedy Vám prezradili pohlavia bábätká?👶
#joj #sommama
Práve teraz na JOJke 😉
https://live.joj.sk/
Nikdy som sa na to nespoliehala,nakolko istota je az porod alebo amnio alebo krvné testy. Kupovala som neutrálne veci, pri dcerke som mala asi dva ružové overaly.
Bodaj by sa u mna pomylil, ale nepomylil 😁 a mam 2 chlapcov ❤
pre nás to bolo prekvapenie až na pôrodnej sále, malý bol stále chrbtom k ultrazvuku 🙂 čiže mne rodina neverila, mysleli si, že tajím a nechcem povedať, švagrinká sa na mňa ja hnevala kvôli tomu, lebo chcela nakupovať veci... čiže u nás neutrálne farby
mne v 13 tyzdni z krvnych testov a v 20 potvrdenie na ultrazvuku a aj bolo dievca ale mala som kupene neutralne veci preistotu
Ano,mala to byt Kristinka aj podla 3D ultrazvuku
Narodil sa Samko😀
Cize šok!
My cakame dievcatko, skoro vsetko mame neutralne, len zopar ruzovych veciciek, aby sa nepovedalo. Horsie to je s menom, mame len dievcenske, chlapcenske sa nam nepacia vobec ziadne..😁
Mne to 2 doktori na sone nechceli povedať .... vraj načo to chcem vedieť. V nervoch mi obidvaja nezávislo od seba povedali, že dievča. Dokonca mi jeden len tak medzi rečou povedal, ... No dievča a keď sa narodí bude mať do 3,5 kg ... a ešte niečo chcete vedieť alebo to je už konečne všetko, /ale v takých nervoch mi to povedal, že som sa v čakárni od zúfalstva rozplakala .... idiot jeden, bože čo som také extra od neho chcela vedieť/. Takže keď som išla rodiť tak som ani nevedela ,čo to bude, len v hlave som stále mala, že dievča, aj tak bolo.
Vedela som aj bez doktorov, ale kupovala som neutrál veci aby po dcére aj syn mohol nosiť. Mimochodom pri malom mi tvrdil doki že bude dievča, ale vedela som svoje. Aj sme predali ružový kočík a v 12tt kupila modry
Mne povedali 3 dr ze to bude chlapec ale aj tak som mala skor neutralne veci a nie vela...ved vsetko sa da dnes kupit v jednom obchode za par minut...dokonca ani detsku postielku som este nemala ked sa maly narodil...ale to preto lebo bol predcasniatko, nejak som neratala s tym ze aj toto sa moze stat.
@pipinka3027 Ja som zas stale hovorila ze chcem 2 chlapcov a kludne aj dvojicky... ale mame iba jedneho...
Ja som to pri dcére do začiatku cítila ,že to bude baba aj mi to doktor potvrdil. No kupovala som skôr neutrálne veci aj tak. Pri chlapcovi som vôbec netušila doktori traja povedali ,že chalan aj mi ukázali pindura 😁.kupovala som chlapčenské veci 😁.
Ja som to nevedela do 9m ,ale nejak som si myslela že to bude dievčatko,a bola som o tom presvedčená, aj tak som mala vecicky v bielom ,a neutrálne,mne ta ružová nejak nesedela...
Od 20tt to bolo uplne jasne a maly sa ukazoval na kazdom jednom sone - dokonca aj ked som bola na pohotovosti so zlcnikovym zachvatom 😁
Mne v 30.tt povedal, ze bude Julka a o tri tyzdne, ze mam vyberat chlapcenske meno... uz som davno mala 😁😁😁
No ti, co to chcu vediet dopredu, musia pocitat aj s takou vecou. Ja som to vediet nechcela, moje tipy boli aj tak spravne 🙂.
@katchaxx ja som tiež tak bola 🙈 už nikdy v živote to nechcem zažiť bola som v 36tt keď som bola v 37 a bolesti neprechádzali tak mi chceli robiť cisársky a aj tam po povedali že je to chalan...inak bolesti prešli keď som mala ísť na ten cisársky už 😁porodila som nakoniec 5 dní pred tp prirodzene. Takže ma ešte na 2 týždne domu poslali.
Mne povedali v 22tyzdni 1x počas celého tehu to čo som od začiatku vedela a tusila že budeme mat bambulku 💛
jedno v 23tt podla sona a druhe v 11tt z krvi
@maccaya ja som velmi tuzila po dievcatku a mam 2 chlapcov 🤷🏻♀️😊
u nas to bolo presne tak ako u Agaty 🙂 od 5 mesiaca mi lekárka tvrdila že bude dievčatko tak mala byť Eliška a namiesto Elišky mi na sále povedali že mame Marečka 🙂 tak mame krásne synčeka 🙂 ktorého by som nevymenila 🙂
Ja som mala prekvapenie az do porodu,kedze dvojicky tazko vidno...jedno dievcatko iste druhe prekvapenie
Tak ja som išla rodiť Jakuba. Pri príjme mi dr povedala že malý má určite cez tri a pol kila. O dva dni mi robila sekciu a tá istá dr vytiahla z brucha 2900 gramovu Nelku. Hneď sa mi dvihol tlak na sále a aj hlava sa mi prestala točiť 🤣🤣🤣🙈🙈🙈
ja som od začiatku vedela , že to bude baba, nič iné som si ani nepripúšťala, lekár mi to len potvrdil. ale aj tak som nekupovala nič ružové (bŕŕŕ), skôr modré. mala som aj modrý kočík a všetci si mysleli, že mám chlapca...ale to je na inú debatu 🙂
@akika722 A Samko chodil v ruzovom?😀
@wierus tak najdôležitejšie je zdravie🙏❤
@januska131 nie pretoze vsetci dookola mali kopec starosti
Nakupit chlapcenske😀
Kedze som po starsom synovi vsetko darovala / ved naco mi pre dievca/
A nakupila samozrejme vsetko krasne ruzove,sama celenka, cipka,suknicka. ...
Co cert nechcel, vsetko to odo mna kupila zena ktora si bola cely zivot ista ze raz bude mat dievca
No..ma chlapca

@hankapo Ako tak citam Vase prispevky,vidim,ze neutralne oblecenie je istotu,lebo tu uz nikto nic negarantuje😂
@akika722 tak teraz som sa dobre pobavila😂😂😂

Az do 30tt to nebolo jasne a potom na 100% baby a aj tak bolo 😘