Mne sa to paci 😉
Uplne perfektne na takúto akciu
top su !!!! ❤️❤️❤️ aj s krpatou aj babinou 🙂 ja ich uplne zeriem cely babinec ich
Na tuto akciu sa to hodi👍
Tiež sa mi to páči
Mne sa to paci, uplne vhod na Pohodu, a hlavne, ze ona bola v pohode...ostatni si mozu hovorit,co chcu...a malicka je krasna
A to je kto?
za mňa palec hore👍
Mne nie je moc sympaticka, ale na festival uplne v pohode outfit.
mne sa páči, má odvahu a je fakt krásna
Krásna žena môže si dovoliť aj takýto úlet na festival ako stvorený👍tå baba nemå chybu🙂
netusim, kto to je, ale tak asi nieco od cirkusu podla toho looku
V dnesn3j tobe to je normalne vyzara super jjej pristane všetko 🙂
Mne sa nepaci ako sa dala dopichat. Taka umelina nikdy predtym nebola
Na túto.akciu úplne super o Tom to je, uletené, odvážne😎
@danielanicka vystihla si to 😁
🔝🔝🔝Štýlová mamička 👌a taa Lýdia je čistý anjelik 😍🙏♥️♥️♥️♥️
Niektoré komenty 🤦
Baby a kto to je?
Namyslena, arogantna žena, ktora to len hra na milucku na iq, len tolko dodam k tomu,veľké sklamanie z nej
*ig teda instagrame malo byt
@maminka1986 suhlasim..
@mya123 😁😁 to ma prvé napadlo 😁😁
ach zas budem za staromodnu ale neda mi to..nechapem tento novy trend brania deti na festivaly..strasne sa vsetci tvaria ze jak je to vhodne..akoby nieco zmeskali tie deti alebo akoby nemali deti aj ini..ale ludia s rozumom tam deti netahaju..vsetko to je len o tom ze tieto celebrity si nevedia odpustit aby neboli na fotke aj za cenu toho ze ich decko bude cely den v nejakom humbuku
a jaj niee nezaviidm prosim vas nie nemam co... skor týchto zien mi je trochu luto bez chlapa... sa mozu tvarit ako len chcu ale chlap je chlap v rodine
ale zase podla mna ten look je zaujimavy
@angelinja presne Tak, tak malé deti tam nemaju co robit, na zemiboli minule striekacky to je uz len rozum tam brat deti
Malička j zlatučká ,no ona otras na môj vkus.
Pekná žena a tak sa doriadit.


Taka krasna zena a takto sa doriadit... 😁