👉Anketa za ❤️❤️❤️
Maestro Karel Gott včera oslávil 80.narodeniny.
Ktorú z jeho pesničiek máte najradšej? ❓
Ja mám veľmi rada z tých novších Srdce nehasnou, ktorú naspieval s dcérkou.
Zdroj:https://topstar.noviny.sk/hudba/436820-gott-naspieval-dojimavy-duet-s-dcerou-rozplakali-tisice-fanusikov
tak napr. Když muž se ženou snídá a Kdepak, ty ptáčku, hnízdo máš?
Aj mne sa páči tá nová s dcérou,krásna je..a môj mladší brat mal tiež včera narodeniny 14r. Mamka stále povie že ako Kaja..a ďakujem srdiečko si neprosím nechám pre ostatné 😉 pekný večer
...být stále mlád to bych jsi přál být stále mlád...asi tak nejak sa to volá..
Jdi za stestim...mozem ju tisickrat pocuvat, vzdy mam zimomriavky 😉
Lady karneval 😊 ale aj ostatné su super ☺
Kdyz muž ze ženou snida 😍
Je jaka je ❤️
Duet s Karolom Černochom Láska prý 💓
on ma kráásne všetky. ... ale aj napr. Kdepak ty ptáčku hnízdo máš....
Duet s Leosom Maresom Byt stale mlad😍
Všetko 🤗😍👌
Ja milujem "se la vi" 😊😉
Môj ocko je do neho paf ☺️😁 nakazil má ním od malička keď nám ho púšťal na gramofóne ...má jeho staré plátne 😁moja naj je ...je jeka je 😍a ešte terajšia s dcérkou🤩😍
Srdce nehasnou
Když muž se ženou snídá 🙂
Jdi za stestim, bít stále mlád, zvonky stestí 👍
Všetky. Nech spieva čokoľvek,jeho hlas zbožňujem 🤗
Kdyz milenky placou - vtedy mam zimomriavky, Kdyz muz se zenou snida aj ta nova je pekna, ale ta sa mi tusim viac paci kvoli tej malej 🙈 a kopec inych
Když muž se ženou snida
Všetko.
my sme 4 generacie fanusicok, my skor take neopocuvane - malej naj je "Jen se hadej", moja "Vitez mava", mamina "Leta prazdnin" a babca miluje asi vsetky, dodnes ma odlozeny aj list, ktory jej odpisal, ked vyhral Bratislavsku lyru s piesnou "Mam rozpravkovy dom" 🙂
❤ Když jsem já byl tenkrát kluk ❤
Kdepak ty ptáčku hnízdo máš 😍
Duet s Luckou Bilou - Krása. Aj piesen Byt stále mlad je dobra
Všetky, ale viac Kávu si osladím.
Zvonky stesti
Nezapominam, Stokrat chvalim cas, Srdce nehasnou, Volnost ( cinka panna)
Létá prázdnin 😉
Lady Karneval, Dam delovou ranu, Mam rozpravkovy dom
Dam delovou ranu
Kdyz muz se zenou snida 🙂
srdce nehasnou
Je jaká je, Když muž se ženou snída....vlastne on ani nenaspieval pesničku, ktorá by sa mi nepáčila
Zdvorily Woody ❤️
Všetky
Srdiečka poslané

@januska131 ďakujem
Dakujem

@januska131 ďakujem 😉
Ďakujem
@januska131 ďakujem

Tiež sa mi veľmi paci ta nová s jeho dcérou 😊 srdce nehasnou