Tiez akutny cisarak
2krat cisarak, druhy bol akutny...
Plánovaný akútny cisársky :D
Planovany cisarsky
Prvy akutny, doslova za 5 min 12, zachranovali aj mna aj dcerku, druhy po neuspesnom pokuse o VBAC. A napriek tomu mam len tie najlepsie spomienky na svoje porody ❤️
2x cisársky
Prve skutny cisarsky v 32tt a druhy planovany cisarsky v 39tt
Dve planovane sekcie ❤️
Prirodzený 💪🏻 Bez epi a podrobných bordelov
Oba prirodzene , vyvolavane po termine.
Prirodzene, 2x omotana pupocna snura okolo krku, chvalabohu je maly v poriadku
Oba prirodzene, z toho druhý predčasne v 34tt
tiez akutny cisarsky rez
Prirodzeny v 36tt mega rychly 😊
Prirodzene v 28tt. 1130g. Uz ani na cisarak nebol cas.
Synceka som prvy krat videla na 3den. Ja v jednej nemocnici, syncek 130km dalej.
Prvý prirodzený klieštovy zlomená panva a potom dva plánované sekcie
Dva krat sekcia
prirodzeny porod
4 krát prirodzene, bez oblbovákov....nestihli dať už nič....vždy som prišla neskoro....
Prva akutna sekcia a druha sice planovana ale tiez nakoniec akutna v 37tt.
2x prirodzene bez ziadnej pomoci☺
Sekcia.Pred 19.00 mi odtiekla plodova voda a 21.01 bola uz dcerka na svete😍cize vseetko sa zbehlo velmi rychlo.Tato cast mi to vsetko pripomenula😘kedze je to uz 8 rokou
Prirodzený pôrod-ak sa tak dá nazvať pôrod s vyvolávačkami 😂
Prvá dcéra prirodzený pôrod a druhá musela ísť sekciou.
2x prirodzene
Cisársky, lebo som prenášala už skoro 42t ani vyvolávačka nepomohla ani som nevedela že mi niečo dali
Dva akútne cisárske rezy
2 x CR, prvý akútny v 34tt
Prvá dcéra plánovaná sekcia v 38tt, druha neplánovana, ale inak to nešlo v 42tt
2x akutny cisarak
ja som mala mat plánovaný cisársky koli epilepsii, ale nejak som nestihla neurológa 🤭 prišla som do pôrodnice a kým ma vzali dnu po dvoj hodinovom čakaní som sa otvorila dostatočne, takže prirodzeni, ono som to tak nejak aj chcela..😊 tak som bola rada.
Planovany cisarsky kvoli priecnej polohe babatka.
Oba som mala prirodzene
3x cisársky 2x akútny....
Horko tazko s vyvolavackou po 42 hodinach bez epi
2x vyvolávanie,prirodzene
2x normálny bez epi. Prvýkrát oxytocin, druhý vyvolavačka 👍
1xprirodzene ❤️
Prvý prirodzene úplne úžasný pôrod , posledné dva akútny cisársky rez , posledný uplna katastrofa skončila som na prístrojoch a skoro som vykrvacala . Aké mám tri zdravé krásne deti takze to stalo za to 😊
Akútna sekcia
3 krát prirodzený pôrod ❤
Akútny cisársky rez, za 10 minút od rozhodnutia, po narodenie, super akútny
akutny cisarsky rez malemu slabli odozvi a ja som sa neotvarala
Prvy vyvolavany-akutna sekcia.
Druhy vyvolavany-prirodzene.
2 krát akútny cisársky
Tiež akútny...uvidíme ako druhé za 3 mesiace 🙂
Akutna sekcia a planovana sekcia
1x prirodzene ☺
1. akutna sekcia, 2. prirodzeny bez vsetkeho 🙌🏻
2x akutny cisársky
Dva krat prirodzeny oba v termine bez chemie s rychlo
akutny cisarsky
Dva cisarske jeden na silvestra 😆
Tiež akútny cisársky a malinku oživovali, našťastie je ok.
A to som si myslela,ze prevladaju prirodzene porody,ale ked to tu citam tak skor cisarske,kazdopadne vsetkym posielam❤

Taky tak akutny cisarky rez