Pred tým ,keď som nepotrebovala tak som všade videla,tie vtipné darovanie peňazí na svadbu. Ale teraz neviem nájsť...prosím pomohli by ste mi nájsť? Keď dam.do Google tak len mi nájde len injekčné striekačky.ale ja chcem také,čo boli ako obraz a tam,že to je váš prvý spoločný milión 😉
1. nov 2018
Ja som darovala takto. Vnútri želania, čo by nemalo mladomanželom chýbať a samozrejme aj peniažky
1. nov 2018
Vcera som si to zrovna ukladala snad dovoli autorka zverejnit
1. nov 2018
my sme dali upiect pernik a do toho sme dali zreby
1. nov 2018
Kupovala som foto rámik v Pepcu - so šnúrami a štipcami, ja som prašulky zavesila tam 🙂
1. nov 2018
My sme takto urobili 😉
1. nov 2018
Este mam taketo
1. nov 2018
1. nov 2018







Take sme davali, skusim najst foto