Tlačová beseda o 11:00. Vraj výrazne stúpol počet testovanych. Tak som zvedavá koľko nových odhalili.
Aj ja..ale dobre,,že sa viacej testuje....
musel stúpnuť, keď začali testovať viac vzoriek
Len nech nás doma nezavrie 🙏
@lilka5566 dúfam, že nie...zatiaľ nech to ostane takto
Ak to má pomôcť tak nech kľudne zavrie... Radšej skôr.....
Skor ci neskor nas zavrie
@lilka5566 mne by to vyhovovalo, ja chodim do prace, muz je na OCR, lebo maju zavrety podnik..aspon by som si doma upratala a posadila do zahradky 🙂
ja robim na druzstve, fungujeme v normalnom rezime, ani len skrateny pracovny den nemame a to tu sedime viacmenej zbytocne, kedze vela prace teraz nemame
Jaaj ja som čítala že výrazne stúpol počet nakazených 🙂
Jasne ze nás zavrie ale ešte si chceme užiť troska slnka a tepla.
pokial viem, tak zatial vyraznejsie netestuju, hovorilo sa cca o tyzdni
logicky to bude vyššie číslo, no percentuálne to ostane zachované si myslím...ale tých, čo nerozmýšľajú určite vyššia cifra vydesí...treba si to prepočítať