Ženy mate už rodičak? Mne ešte stale neprišiel.. Mam VÚB
TB nie akurat sa to tiez pytam 🤷🏼♀️ vraj je tu tych prispevkov viac tak neviem musim najst
Ano, prima
Čsob áno
vub ano
Nechápem čo sa deje doteraz sa mi to nestalo
Bude zajtra.
Vub ano niekedy na obed
Mne chodí stále 16teho a čas majú do konca mesiaca 👌
To nezalezi od banky. Ved pride, maju cas do konca mesiaca
Ja mam vub.dnes po obede prisiel.priezvisko mam na C.ak idu.podla abecedy 🙂
nie, a pomoze ti tato informacia? Davky nechodia vzdy v rovnaky den...
Co s tym ma banka ci máte rodicak? Kedy konecne pochopíte ze to zavisí od toho kedy platba odošle UPSVR pod ktory patríte a je uplne jedno ci máte vub alebo inú banku? 🙄🤦🏼♀️
@kajkadv výplatný termin je do 21 kazdy mesiac takze je uplne normálne ze este nemajú vsetci
Mne neprišli rodinne prídavky. Trápna suma a ešte nepošlú na čas.
😭😭😭
Keby nepovies ani neviem ze to uz ma chodit😂
Neprislo
Mne prislo mam tatru
@vanillaskyy maju cas do konca mesiaca, a to s bankou nikdy nepochopia...
Marisi prisla,Jozefine nie...dufam,ze odpoved pomohla 🙈🙉🙊
Banka nema nic spoločné s tym kedy vam všetkým pride RP alebo ina socialna davka. Treba najskôr pochopit tuto jednoduchu vec.
@vanillaskyy Výplatny termín je do konca mesiaca. Vid zakon.😉
@nezabudka8 Ani to nikoho nezaujima aké máš priezvisko a uz vôbec nie banku.😂😂😂
Veď to vyplácajú vždy 15-16 ja nechápem, čo stresuješ. Zajtra Ti určite príde.
@evittam podľa priezviska to ide na pošte keď ti chodí na šeku....
Ja som počula že tento mesiac nebudú chodiť. Chyba na úrade.
@weronkakralinska Ale ked uz je to na poste tak uz je to fuk. Skus pochopiť ze záleží len od okresu kedy dana pracovnícka ma uzávierku a posiela uhrady.
*za
@kikus985 Nerob paniku a nestresuj tu niektore, ze nepride rodicak ..ved skolabuju 😀
Napriklad Trenčín dáva peniaze na úhradu 11- teho a keďže to bola teraz sobota,tak to dávali k úhrade až v pondelok a dnes to nabehlo😘😉
@vvveronikaaa ale no :D veď každý mesiac to isté 😂🙈
@evittam ale to ja viem len ja som písala ohľadne priezviska podľa abecedy....mne už prišiel včera rodičovský -Lucenec
@kikus985 je mi to jasne. Ale take veci ani zo srandy. 😀 vies kolko kolabsov si sposobila, alebo mohla.sposobit. chces to mat na svedomi 😀 (samozrejme srandujem)
@hettinka https://www.employment.gov.sk/sk/rodina-socialn...
Ujo Google 2sekundy😁😉
@kikus985 uz som to aj ja dnes takto skusila 🙂🙂 a tiez sa chytili 🙂🙂
Ani mne neprisli 😂... nooo ani mamzelovi vyplata zatial .... ouuujeeeee 💆♀️😄

@klarissa25 už dlhšie som to chcela skúsiť 😂
@kajkadv Nič sa nedeje dnes zacalo len chodiť. To ako 15 stehno v mesiaci musí prísť Inac panika? Ani mne nedošlo a viem že dôjde zajtra , pozajtra. Boli sviatky aj. A aj bez nich nikde neni napísané že do 15 musí prísť Inac je problem.
Vau, je 15-steho, co tu dnes kazda tretia robite paniku, akokeby bolo posledneho v mesiaci? Ved to je uz trapne
Ono to nie je sranda pre mnohe z nas.. hlavne ak mas nastavene inkasa a platby... potom clovek musi kombinovat... zial je to tak... mnohe maju na konci mesiaca na ucte nulu. Aj to treba pochopit...
@nitablack tak si treba nastavit platby tak aby nebolo treba stresovat, my mame nastavene platby na 20teho, proste pre istotu...
@klarissa25 niekedy si nevyberieš, my máme plyn aj elektriku v dome splatné do 15. aj telefón mi tak chodí faktúra, aj splátka kreditky k 15. v mesiaci. Ale som v poho, všetko vyplatené a mám rezervu.
@nitablack Treba si to dat na 20 teho keď viem že to že mi príde rodicak 16 stehno môže byt problem.
@misinka0611
@klarissa25 baby mozem si ja chciet nastavit co chcem, ak mi banka nastavi stiahnutie hypoteky na 15 teho, ja sa mozem na mihalnice postavit a tikat nepomozem si. Detto elektrika, atd atd. A co sa tyka otazok, no mozno to niekoho ukludni ak v tom neni sam. 🤷🏻♀️ Neviem mna take veci nerozculuju,
@nitablack Stačí požiadať banku o prestavenie dnu splatnosti. Pri podpise zmluvy sa dokonca pýtajú kedy chceš splacat. Už si to skúšala či si len myslis? Detto elektrina je to ich v zaujme.
Ja sa stále neviem rozhodnúť, ktoré príspevky sú otravnejsie -ci tie s testovaním alebo prišiel už rodičak? 😂😂
@misinka0611
@evittam baby ja s tym nemam problem, ja len sa snazim vcitit do inych zien. 😘
@blondiee83 No dnes nedostala vacsina SVK a uz je na MK o tom kazda druhá tema aj diskusia.😁😁😁
@nitablack Preto je to rada pre tie ženy. Pises že banka sa rozhodne ohladom toho kedy má byt splatnosť a to pravda nieje. Ja zas sa snazim poradiť tým ženám aby neboli v strese že idu do mínusu keď sa to dá vybaviť a nemať stresy.
pane boze ty to vidis🙏
@natalka13 Niektoré ani to nepochopia a bude veselo každý mesiac. 😂😂😂
@natalka13 ale co to bude o mesiac 😉😉😉😂

ani mne mam slsp