icon

Ženy mate už rodičak? Mne ešte stale neprišiel.. Mam VÚB

avatar

ani mne mam slsp

15. máj 2019
avatar

TB nie akurat sa to tiez pytam 🤷🏼‍♀️ vraj je tu tych prispevkov viac tak neviem musim najst

15. máj 2019
avatar

Ano, prima

15. máj 2019
avatar

Čsob áno

15. máj 2019
avatar

vub ano

15. máj 2019
avatar
kajkadv
autor

Nechápem čo sa deje doteraz sa mi to nestalo

15. máj 2019
avatar

Bude zajtra.

15. máj 2019
avatar

Vub ano niekedy na obed

15. máj 2019
avatar

Mne chodí stále 16teho a čas majú do konca mesiaca 👌

15. máj 2019
avatar

To nezalezi od banky. Ved pride, maju cas do konca mesiaca

15. máj 2019
avatar

Ja mam vub.dnes po obede prisiel.priezvisko mam na C.ak idu.podla abecedy 🙂

15. máj 2019
avatar

nie, a pomoze ti tato informacia? Davky nechodia vzdy v rovnaky den...

15. máj 2019
avatar

Co s tym ma banka ci máte rodicak? Kedy konecne pochopíte ze to zavisí od toho kedy platba odošle UPSVR pod ktory patríte a je uplne jedno ci máte vub alebo inú banku? 🙄🤦🏼‍♀️
@kajkadv výplatný termin je do 21 kazdy mesiac takze je uplne normálne ze este nemajú vsetci

15. máj 2019
avatar

Mne neprišli rodinne prídavky. Trápna suma a ešte nepošlú na čas.

15. máj 2019
avatar

😭😭😭

15. máj 2019
avatar

Keby nepovies ani neviem ze to uz ma chodit😂
Neprislo

15. máj 2019
avatar

Mne prislo mam tatru

15. máj 2019
avatar

@vanillaskyy maju cas do konca mesiaca, a to s bankou nikdy nepochopia...

15. máj 2019
avatar

Marisi prisla,Jozefine nie...dufam,ze odpoved pomohla 🙈🙉🙊

15. máj 2019
avatar

Banka nema nic spoločné s tym kedy vam všetkým pride RP alebo ina socialna davka. Treba najskôr pochopit tuto jednoduchu vec.

15. máj 2019
avatar

@vanillaskyy Výplatny termín je do konca mesiaca. Vid zakon.😉

15. máj 2019
avatar

@nezabudka8 Ani to nikoho nezaujima aké máš priezvisko a uz vôbec nie banku.😂😂😂

15. máj 2019
avatar

Veď to vyplácajú vždy 15-16 ja nechápem, čo stresuješ. Zajtra Ti určite príde.

15. máj 2019
avatar

@hettinka Na cas?! Cas je do konca mesiaca.

15. máj 2019
avatar

@evittam podľa priezviska to ide na pošte keď ti chodí na šeku....

15. máj 2019
avatar

@evittam nie, rodinne prídavky vždy prišli do 15. v mesiaci. Bananova republika toto. Nie že by som bola odkázaná na tých 48€, ale aj tak...

15. máj 2019
avatar

Ja som počula že tento mesiac nebudú chodiť. Chyba na úrade.

15. máj 2019
avatar

@weronkakralinska Ale ked uz je to na poste tak uz je to fuk. Skus pochopiť ze záleží len od okresu kedy dana pracovnícka ma uzávierku a posiela uhrady.

15. máj 2019
avatar

@kikus985 kde si počula? Máš nejaký link? Potom prídu za 2 mesiace naraz?
Ja pracujem, takze zo prežijem, ale sú ak takí, čo na ne vyslovene čakajú a rátajú s tým.

15. máj 2019
avatar

@hettinka To kedy prišli je irelevantné podla zakona maju vyplatiť ci RP alebo rodinne prídavky ta dany mesiac do konca nasledujúceho mesiaca.

15. máj 2019
avatar

@kikus985 A kde si to počula.😁😉

15. máj 2019
avatar

@kikus985 spravne,udrzujme paniku 😀😀

15. máj 2019
avatar

@hettinka No to musi byt bieda ak niekto caka na tych par Eur.

15. máj 2019
avatar
15. máj 2019
avatar

@maca1984 nooo nemajú tento mesiac chodiť. Určite!

15. máj 2019
avatar

@evittam a kde to je takto uvedené? Ja som hľadala, ale všade sú len povinnosti rodičov, nikde nie povinnosti úradu a štátu.

15. máj 2019
avatar

@kikus985 mne je to jedno,ja ich necakam😉

15. máj 2019
avatar

@evittam mám kamošku rozvedené, chlap jej na deti platí minimum, ona má každý mesiac peniaze rozpocitane, 50-eurový výpadok pre ňu znamená zásah do financií.

15. máj 2019
avatar

@hettinka Tak hladaj ďalej.

15. máj 2019
avatar

@kikus985 Nerob paniku a nestresuj tu niektore, ze nepride rodicak ..ved skolabuju 😀

15. máj 2019
avatar

Napriklad Trenčín dáva peniaze na úhradu 11- teho a keďže to bola teraz sobota,tak to dávali k úhrade až v pondelok a dnes to nabehlo😘😉

15. máj 2019
avatar

@hettinka Tak treba hladat riešenie a nie cakat kazdy mesiac na davky a vyzivne od magora.

15. máj 2019
avatar

@vvveronikaaa ale no :D veď každý mesiac to isté 😂🙈

15. máj 2019
avatar

@evittam ale to ja viem len ja som písala ohľadne priezviska podľa abecedy....mne už prišiel včera rodičovský -Lucenec

15. máj 2019
avatar

@kikus985 je mi to jasne. Ale take veci ani zo srandy. 😀 vies kolko kolabsov si sposobila, alebo mohla.sposobit. chces to mat na svedomi 😀 (samozrejme srandujem)

15. máj 2019
avatar
15. máj 2019
avatar

@kikus985 uz som to aj ja dnes takto skusila 🙂🙂 a tiez sa chytili 🙂🙂

15. máj 2019
avatar

Ani mne neprisli 😂... nooo ani mamzelovi vyplata zatial .... ouuujeeeee 💆‍♀️😄

sticker
15. máj 2019
avatar

@klarissa25 už dlhšie som to chcela skúsiť 😂

15. máj 2019
avatar

@evittam netreba 2x 😉 a dík ...

15. máj 2019
avatar

@kajkadv Nič sa nedeje dnes zacalo len chodiť. To ako 15 stehno v mesiaci musí prísť Inac panika? Ani mne nedošlo a viem že dôjde zajtra , pozajtra. Boli sviatky aj. A aj bez nich nikde neni napísané že do 15 musí prísť Inac je problem.

15. máj 2019
avatar

Vau, je 15-steho, co tu dnes kazda tretia robite paniku, akokeby bolo posledneho v mesiaci? Ved to je uz trapne

15. máj 2019
avatar

@hettinka ty si fakt tej informácií uverila? To snad ani nie je mozne

15. máj 2019
avatar

Ono to nie je sranda pre mnohe z nas.. hlavne ak mas nastavene inkasa a platby... potom clovek musi kombinovat... zial je to tak... mnohe maju na konci mesiaca na ucte nulu. Aj to treba pochopit...

15. máj 2019
avatar

@beky1813 no, mam dnes mešuge ... aj manžel, poslala som ho kúpiť do krému 2 pudingy od OLMA, také tie v tégliku, 2x volal z obchodu, vysvetlujem čo má kúpiť a čo myslíš ... priniesol 4 pudingy v prášku. Som nevedela, či sa mám smiať, alebo plakať. 2 hodiny bol v obchode a donesie zle.

15. máj 2019
avatar

@nitablack tak si treba nastavit platby tak aby nebolo treba stresovat, my mame nastavene platby na 20teho, proste pre istotu...

15. máj 2019
avatar

@hettinka to nevysvetluje, preco si niečomu takému uverila

15. máj 2019
avatar

@klarissa25 niekedy si nevyberieš, my máme plyn aj elektriku v dome splatné do 15. aj telefón mi tak chodí faktúra, aj splátka kreditky k 15. v mesiaci. Ale som v poho, všetko vyplatené a mám rezervu.

15. máj 2019
avatar

@hettinka Su to dve odlisne veci. Mohla by si oponovať.😁😉

15. máj 2019
avatar

@beky1813 no proste deň blbec ... od rána stresy, proste som neriešila as brala, že mamička to niekde čítala/počula. Ani by soms a v našej republike nečudovala, človeka naháňajú pre 1€, ale štát si v pohode hocikedy nesplní povinnosti. Mám asi 1. apríl, no...

15. máj 2019
avatar

@nitablack Treba si to dat na 20 teho keď viem že to že mi príde rodicak 16 stehno môže byt problem.

15. máj 2019
avatar

@nitablack to stále nevysvetľuje, ako vám presne pomôže, že janke z koníka prišli ešte včera. Budeš vedieť presne to isté čo predtým, v priebehu pár dní prídu aj tebe.

15. máj 2019
avatar

@hettinka Este stále ma stat cas do 31.5.

15. máj 2019
avatar

@evittam ved už nerieš, už si to napísala niekoľkokrát ... kludne počkáme, čoby nie...

15. máj 2019
avatar

@hettinka Ja neriesim mne je to fuk. Od toho su tu ine a v kazdom druhom prispevku.

15. máj 2019
avatar

@hettinka My nastastie necakame ako na spasenie na príspevky od štátu.

15. máj 2019
avatar

@misinka0611
@klarissa25 baby mozem si ja chciet nastavit co chcem, ak mi banka nastavi stiahnutie hypoteky na 15 teho, ja sa mozem na mihalnice postavit a tikat nepomozem si. Detto elektrika, atd atd. A co sa tyka otazok, no mozno to niekoho ukludni ak v tom neni sam. 🤷🏻‍♀️ Neviem mna take veci nerozculuju,

15. máj 2019
avatar

@nitablack Mozes ist do banky a požiadat o zmenu termínu splátky. Taktiež co sa tyka zaloh na elektrinu,plyn,....Ja napríklad nemam pevnyy termín a ani inkaso ked si tak vezmeš nema pevny termín-na zaciatku mesiaca hodi poštár/ka do schránky a si povinna to zaplatit do konca mesiaca....

15. máj 2019
avatar

@nitablack Stačí požiadať banku o prestavenie dnu splatnosti. Pri podpise zmluvy sa dokonca pýtajú kedy chceš splacat. Už si to skúšala či si len myslis? Detto elektrina je to ich v zaujme.

15. máj 2019
avatar

Ja sa stále neviem rozhodnúť, ktoré príspevky sú otravnejsie -ci tie s testovaním alebo prišiel už rodičak? 😂😂

15. máj 2019
avatar

@misinka0611
@evittam baby ja s tym nemam problem, ja len sa snazim vcitit do inych zien. 😘

15. máj 2019
avatar

@blondiee83 No dnes nedostala vacsina SVK a uz je na MK o tom kazda druhá tema aj diskusia.😁😁😁

15. máj 2019
avatar

@nitablack Preto je to rada pre tie ženy. Pises že banka sa rozhodne ohladom toho kedy má byt splatnosť a to pravda nieje. Ja zas sa snazim poradiť tým ženám aby neboli v strese že idu do mínusu keď sa to dá vybaviť a nemať stresy.

15. máj 2019
avatar

@nitablack je tam toho, však to sa dá zmeniť keď sa chce . Ja som si dala na 17teho 🤷‍♀️

15. máj 2019
avatar

pane boze ty to vidis🙏

15. máj 2019
avatar

@nitablack avies ze rodicak je pre dieta nie na splacanie hypoteky?
staci dohovor v banke,nestoji to ani cent.

15. máj 2019
avatar
15. máj 2019
avatar

@natalka13 to ako fakt????? To bolo prikladom pisane.. 🤦‍♀️Chvala bohu mam muza co sa o splatky postara... takze ta alamuzna co chodi detom sa mina na deti. Tu sa uz clovek vazne nemoze nikoho zastat?

15. máj 2019
avatar

@evittam joj v auguste a v oktobri bude zasa veselo😂
toto by mal byt baner na ploche kazdy den😂

15. máj 2019
avatar

@natalka13 Niektoré ani to nepochopia a bude veselo každý mesiac. 😂😂😂

15. máj 2019
avatar

@natalka13 ale co to bude o mesiac 😉😉😉😂

15. máj 2019