#chcemtestovat #popradske tento čajík u nás nesmie chýbať
karolin2
autor@anjelicek26 ten Radler s mužom sme práve vypili😝😝😝
23. máj 2018
@karolin2 ja si ho sem do Nemecka jedine dovážam jedno aj druhé zakaždým🙈
23. máj 2018
karolin2
autor@anjelicek26 ja tiež
23. máj 2018
Pigi caj je najlepsi, pijem ho uz roky, iny nekupujem.
23. máj 2018
17. jún 2018

Popradský čaj je jediné,čo by som ja bola Ochtiná testovať.. pardon ešte Radler 😂😂😂