1 / 1

No booze drzim palce, lebo nedalo sa to jest co to bolo rale hnusne, brr este teraz ma trase ked si nato spomenem😂😂😂

14. máj 2019

@zuzanka2204 dakujem, ja mam silnu motivaciu a ciel, verim, ze chut ma neodradi,

14. máj 2019

@zuzanka2204 tak isto, vydrzala som len jeden den... Myslim ze to uz budu aj 2 roky ale na tu otrasnu chut do konca zivota nezabudnem😖

Nech zije testovanie na MK

14. máj 2019

Bože ženy.. treba prestať žrať s prepáčením a cvičiť. A nie sa dodzubať s keto diet🙈 jojo efekt jak vyšitý.

14. máj 2019

@vermitrova a este aj za vela penazi. Aj ked v tomto pripade iba reklama

14. máj 2019

@vermitrova cvicim 2-3 tyzdenne s fitshakerom a aktualne vyzvu s nimi, cize 6x do tyzdna, vies nieco o bielkovinovych dietach? pozri ketodiet.sk vies ze sa daju nahradit len urcite jedla keto produtkami? Ver mi, že ja nežeriem, mám pocit , že žerú zvieratá. skus pozriet do skupiny keto, osobne mam vo svojom okoli niekolko kolegov , kt . to dali s keto , drzia sa uz par rokov v peknej forme,

@lucopeda Nech zije zavist na MK

14. máj 2019

@martinka311 aku prichut si mala ? vies vela ludi s nadvahou na zaciatku hovori , ze im nechuti jest zdravo , ze imnechuti jest zeleninu .... tak chapem, ze nemusi chutit niekomu ani keto, je fajn, ze mame na testovanie viacero prichuti, a verim, ze sa aspon s niekolkymi trafili do tej mojej 🙂

Komentár bol odstránený

@jarhal dakujem, ja nepijem kavu s cukrom hadam uz aj 4 roky, pecivo ak si dam, tak len moje kvaskove, ale rozmyslim si ci si ho dam, viem ze je to o zapreti, vzdy je chudnutie o zapreti, vyjdeni zo svojej komfortnej zony. ci uz chutovej, alebo pohybovej.
    Presne najtahsie je udrzat si to, toho som si vedoma,

14. máj 2019

az tak zle to zas nie je ...ja som schudla 9kg ...zaprela som sa vypila prv y pohar keto napoja s malinou ...a ....vydrzala som ve dtolko penaziiii ,prehltla a uz to slo -je to v hlave nemala som pocit hladu ani chut na sladke vela energie ..dobry pocit lebo to prve tyzden slo raketovo dole..brucho splaslo .. ...a ano stalo to vela manzel nesmel vediet ze 200e prvy mesiac🙏...a potom zas a zas...a potom s a to zastavilo ..a nechudla som aj ked som pila a jedla to kazdy den a poradkyne ze vraj som ja musela urobit chybu ..hladali ju vo mne...a moznio aj bola ze stelo si proste povedali dost a hotovo ..z 79kg som zisla na 70..a dost este som potreboval 10 dole a za boha to neslo aj ked som sa snazila aj behat aj stravou ...aj ketozu ukazkovu som mala cize viac ako 50g sacharidov som neprijala a keto ako vysita a nechudla som..ale kazdopadne drzim palce .urcite schudnes ..vela tak schudli..ale potom sa to tazsie udrziava ..ja som sa naucila pit kavu kez cukru nejem pecivo ale pribrala som lebo neviem vydrzat bez ovocia ...to mi pomohlo vratit sa na 78

Komentár bol odstránený

@jarhal a dakujem ti za podporu 🙂

14. máj 2019

@katarinka26 a inak blahozelam 👍mas stastie ..aj ja som chcela kolko x vyhrat neuslo sa mi tak prajem ti vydrzat a nedaj sa odradit viem ..ze mnohe zavidia a preto tak pisu ...ale to sme my zeny ...kazda by sa potesila ❤..

14. máj 2019

@jarhal dakujem , ono je to take nase slovenske ... , zavidiet, nedopriat, ja sa snazim u seba vyhybat tomuto negativnemu postoju a ucim tak svoje deti, "Bud prajny a bude dopriane" , som rada, ze si sa nasla medzi tolkymi negativami TY , dakujem ti

14. máj 2019

Ja som si zakupila a mala som migreny . Nie som fajnotkana chute mi nevadia ale migreny a bolo mi zle a vracala som az take migreny. Vyskusala aom uz x veci no zacala som jest zdravsie teda vsetko jem dokonca aj sladke ale na zdravy sposob . Moja premena za mesiac s pol. Nie nie je to obrovsky zzrak. Kedze moje cvicenie su prechadzky pbcas bicyklovanie a drepy s vahou. Som po visarskom takze na brucho este nemozem . Tak ze za mna sledovat kaloricke tabulky zapisovat nejest sladke a pecivo ( sladke jedine zdravym sposobom a ide to) plus cvicenie jasne 🙂 a nie umele sracky za mna

14. máj 2019

@melani19 ale ja ti to neberiem, ja keto neberiem ako skratku, ale start, ci skor dalsi posun, toto som ja minuly rok, a moj progres, cvicenim a stravou ,

14. máj 2019

@katarinka26 sikovna 🙂 jasnw ak chces skusis ja som skusila tiez . Drzim palce viem ake to je nejaky ten posun dokonc aj start. Ale uz som si povedala nikdy nic nevyhodim teda peniaze za taketo veci . Za take veci som uz mohla nakupit lvalitny tovar . 😊

14. máj 2019

@melani19 kolegyna mala migreny, odporuca sa vtedy zvysit prijem vody,a po par dnoch ked si zvykne telo na ketozu tak odidu, ono napr. aj pri zmene stravovania mozu prist migreny, lebo clovek vyplavuje "bordel" zo seba, a telo takto reaguje. a sme rozni, viac ci menej citlivi ... takze chapem

@melani19 jj, ale toto bol "darček" od keto a MK , 🙂 , tak prečo nie

14. máj 2019

@katarinka26 skusala som ale nebolo lepsie . Ano jasne na mna napriklad prisla neskutocna unava teraz pred dvoma tyzdnami ci ako. Myslela som ai ze musim spat stale . Ale uz ej dobre. Jasne treba skusat 🙂

14. máj 2019

@melani19 tak to s tym spanim , doslo na nas viacerych 🙂 neviem co bolo vo vzduchu, asi jarna unava 🙂 malo slniecka, prajem vela uspechov, ste krasne nastartovana, ja som si to so svojou premeno pokaslala v novembri...

@katarinka26 hlavne je sa znova postavit a ist dalej🙂

14. máj 2019

@jarhal logicky že sa to ťažko udržiava keď najprv neje nič a potom zrazu začneš normálne jesť 🤷‍♀️
    PS : na tomto nemám čo závidieť , viem schudnúť aj bez kadejakých umelých sraciek .
    Možno by bolo fajn pochopiť, že hladovkou sa nedá schudnúť lebo telo práve vtedy ukladá najviac tukov a s pomocou nejakého jedla v prášku neschudnu

14. máj 2019

@katarinka26 och ja ti doprajem a uurcite nezavidim😃 moja skusenost bola taka ze sa to nedalo jest som bola rada ze sa mi to podarilo predat ale teda vlastne tycinka bananova a omeleta sa dala zjest

Komentár bol odstránený

@jarhal no keď si myslíš že taram a nič o tom neviem , okej hádať sa s tebou nejdem 👌

14. máj 2019

@katarinka26 ja som schudla 35kg takze ver mi že viem 😊 a podstiva drina prinesie úspech 😊 proste ja na takéto bludy neverím nech si každý hovorí čo chce...

14. máj 2019

@katarinka26 inak nezávidím ale prajem ti to aby si sa dostala k svojej vytuženej postave, ja viem čo to je a aké je to ťažké... 😊držím ti palce a aj každému kto sa rozhodne zmeniť svoje telo a aj seba.

@katarinka26 ja nemam co zavidiet

14. máj 2019

Drzim ti paluchy katka, hoc len na taku ochutnávku 😊mne zo chutilo, jedla som k tomu zeleninu, pila vela vody a caje ako pu erh. Mne sa pri keto vycistila plet, zredukovala celula, a jasne schudla som. Po keto som drzala dole sachre a chudla dalej. Zial jasne, potom som pribrala ale nie, ze som zacala jest, ale ze som uz nejedla skoro vobec (nebol cas 😁 🙈) urcite sa to da obzvláštnit a jest tak aby si nehladovala. Do poliecok som si prazila sampiony, por, vyvarala petrzlen atd. Do omleety davala špenát ci brokolicu. Bolo velmi vela variant z toho urobiť dobre jedlo 😊

15. máj 2019

@melani19 niky ale ty si mala aj nejaku reakciu kvoli laktoze alebo kvoli comu ak si dobre pamatam..

15. máj 2019

Aj ja si ketodiet pochvaľujem a dosiahnutú váhu si držím už takmer 1,5 roka. Hlavne treba potom neskĺznuť do starých stravovacích návykov a udržať si tie dobré. U mňa je to hlavne dominantná zelenina - na množstvo spôsobov, pitie vody a veľkosti porcii. A niektorým ketodiet prípravkom som verná až doteraz, aj keď ich mám väčšinou už len 1x za deň, alebo viac, keď nestíham. Zdravotné parametre mám na základe poslednej preventívky, ako mladá žena, hoci už budem mať 51 rokov tento rok. Nech sa ti tiež darí s Ketodiet!

@miskap2111 dakujem ti velmi pekne za krasne slova😘, vyzeras skvelo 👌,

@katarinka26 ďakujem 🙂