baby prosim vas pridu vam tieto topanky ako dievcenske alebo chlapcenske?
https://martessport.eu/sk/detska-vysoka-obuv-te...
Podla mna dievčenské , ale moja by ich teda nenosila 😀
Za mna dievcenske, ja mam dvoch chlanov nekupila by som im ich.
No asi bude problem s farbami 🙂 - mne PC ukazuje topanku ako modru, s fialovou a bezovou. A vzadu kriklovo zelene putko. Mne takto pridu ako chlapcenske. Ziadnu ruzovu tam nevidim.
ja tam tiež nevidím ružovú, môj syn má teraz podobnú farbu, kľudne by som ich kúpila aj chlapcovi aj dievčaťu
Ej to bude ako s tymi satami co sa "cely internet" hadal aku farbu vidi. Ja vidim taku modro-sivu moznooo sa to da nazvat ze je to odtien fialovej. Za mna chlapcenske, alebo teda unisex.
Ruzovu nevidim ani omylom.
Podla mna to su take ani, ani, taky mackopes... Pre chlapca prilis dievcenske, pre dievca prilis chlapcenske, neviem, take zvlastne. Ktovie, aku farbu maju realne, to by sa dala skor vyriesit dilema...
Okolo ružovej to podľa mňa ani nešlo :D Ale skôr by som ich dala predsalen aj tak dievčaťu.
Mne pridu v pohode aj pre dievca, ale to by bolo uplne bezpredmetne, lebo dcera by si ich urcite nechcela dat 😂
Môj syn by ich teda určite neobul
ružovú nevidím, ale v popise je uvedená fialová farba, takže sú dievčenské... ak by som si to neprečítala, zaradila by som ich medzi UNI
Ja by som ich pre dievca nekupila. Synovi asi tiez nie😁
Jasná fialová farba takže 100% dievčenské
za mňa skôr dievčenské, ale dcéra by povedala, že sú chlapčenské 🤷🏻♀️
tiež som ich pozerala pre syna, že aké pekné modré, ale v popise píše že fialový, tak to nie
Cisto dievcenske su
Fialova farba (najma tento odtien do modro-siva) je cisto dievcenska farba? 🤔
dievcenske
dievca by ich nosilo,chalan skor nie moji to by bolo hned brrr ružová