Ahojte. Včera sme boli na očkovaní medzi 5.a 6r..dcéra bola úplne zdravá, včera večer začala ale že brutálne kašlať, dusivý kašeľ. Celú noc. Cez deň bola v pohode a teraz zase kašle. Je to reakcia na očkovanie, či náhoda?
Vírus.
Po očkovaní sice klesne imunita,ale nie takouto bleskovou rýchlosťou.
Dnes o 20:41
Nič to nemá spoločne s očkovaním, normálne ochorela v kolektíve, teraz je vírusov všade, zhoda náhod, treba ju liečiť
Dnes o 20:42
Lebo treba dávať dieťaťu pichať bordel do tela.
Dnes o 21:07
Dnes o 21:17
@weronika171717
Lebo treba dávať dieťaťu pichať bordel do tela.
@weronika171717 taky tetanus,zaskrt,obrna su super ,ničoho sa netreba bat, je to uuuplne zbytocne!
Dnes o 21:18
Nie je to reakcia na očkovanie, ani náhoda, proste má nejaký vírus/baktériu, podľa všetkého jej zatekajú sople ... daj jej nejaké antihistaminiká + čosi na suchý dráždivý kašeľ ... Zodac/Paxeladine napr.