icon

Ahojte. Včera sme boli na očkovaní medzi 5.a 6r..dcéra bola úplne zdravá, včera večer začala ale že brutálne kašlať, dusivý kašeľ. Celú noc. Cez deň bola v pohode a teraz zase kašle. Je to reakcia na očkovanie, či náhoda?

avatar

Nie je to reakcia na očkovanie, ani náhoda, proste má nejaký vírus/baktériu, podľa všetkého jej zatekajú sople ... daj jej nejaké antihistaminiká + čosi na suchý dráždivý kašeľ ... Zodac/Paxeladine napr.

Dnes o 20:37
avatar

Vírus.
Po očkovaní sice klesne imunita,ale nie takouto bleskovou rýchlosťou.

Dnes o 20:41
avatar

Nič to nemá spoločne s očkovaním, normálne ochorela v kolektíve, teraz je vírusov všade, zhoda náhod, treba ju liečiť

Dnes o 20:42
avatar

Lebo treba dávať dieťaťu pichať bordel do tela.

Dnes o 21:07
avatar
@weronika171717

Lebo treba dávať dieťaťu pichať bordel do tela.

@weronika171717 🤫

Dnes o 21:17
avatar
@weronika171717

Lebo treba dávať dieťaťu pichať bordel do tela.

@weronika171717 taky tetanus,zaskrt,obrna su super ,ničoho sa netreba bat, je to uuuplne zbytocne!

Dnes o 21:18