Ahojte ,ako spracúvate černice , broskyne,figy na zimu? Zatiaľ som robila iba džemy a kompot,ale mám ich veľa tak by som uvítala nejaký ďalší nápad.Dakujem
Figy vysušiť.
14. júl 2024
Černice - šťava. Figy - sušené. Broskyne - kompót, dreň.
14. júl 2024
Ovocné koze
14. júl 2024
Momentalne robim ovocne vyzivy... zaklad vzdy jablcka a pridam dalsie ovocie.... mlady o par tyzdnov zacne s prikrmami, tak bude mat domace...
14. júl 2024
černice robíme sirup, cez taký hrniec , nájdeš na orione, robíme aj iné sirupy,
14. júl 2024
Černice mrazim. Robím koláče teraz v sezóne. A chcem skúsiť sirup, ale nemám recept.
14. júl 2024
Broskyne presnidavka, černice džem, zamraziť
15. júl 2024
15. júl 2024
15. júl 2024
cernice som mrazila...dcera ich jedla celu zimu po troske namiesto zmrzky..