icon

Ahojte dievčatá,chcem prvý krát vyskúšať orechové rezy so žltkovou polevou.Ako dlho vydržia? Myslím kôli tej poleve.Vajíčka mám čerstvé domáce.Treba potom držať v chladničke?

avatar

Tie zltka sa uvaria na horucom kolaci, takze nie je dovod aby boli v chladnicke

20. dec 2022
avatar

@rachel36a ďakujem za odpoveď.A keď ich spravím vo štvrtok do pondelka vydržia? Nepokazia sa?

20. dec 2022
avatar

Ja to robim takto. Pokial sa pecie korous, slaham zltka. Hned ako vyberem upeceny korous, nalejem zltka a na cca 3 minutky supnem do otvorenej truby este dosusit. Do chladnicky by aom nedavala, zltka mozu natiahnut vlhkost a rozmocit sa. Inak vydrzi dlho, len ci ho rychlo nezjete. 😉

20. dec 2022
avatar

@iwuanka ooo,ďakujem za tip 🤗 no snáď vydržia do pondelka 🤣

20. dec 2022
avatar

Prosím vás máte nejaky dobrý overený recept?

21. dec 2022
avatar

@kofilka33 vydrzat vydrzia, tam sa nema co pokazit.

21. dec 2022