icon
avatar
lajva
Správa bola zmenená    Dnes o 11:58    

V pondelok sme zavarili 🍓 a urobili džem zo 45kg jahôd 😅 Dnes pražím šišky keď je vonku ( už aj dnu ) 1000 stupňov.
Buď mi šibe alebo mám úpal ☀️🙂🙂🙂

avatar

Pohoda. My ideme zajtra grilovat, syn ma narodky. Tajme sme dufali ze pride “ochladenie” ale co uz 😂 vyzeraju uzasne

Dnes o 12:07
avatar

Za siskami az na koniec sveta:D

Dnes o 12:49
avatar

fiiiha, vyzeraju bozsky. Jaaaj, dala by som si 🙂

Dnes o 13:06
avatar

Alebo miluješ svoju rodinku a aj šišky 😍

Dnes o 13:31