V pondelok sme zavarili 🍓 a urobili džem zo 45kg jahôd 😅 Dnes pražím šišky keď je vonku ( už aj dnu ) 1000 stupňov.Buď mi šibe alebo mám úpal ☀️🙂🙂🙂
Pohoda. My ideme zajtra grilovat, syn ma narodky. Tajme sme dufali ze pride “ochladenie” ale co uz 😂 vyzeraju uzasne
Za siskami az na koniec sveta:D
fiiiha, vyzeraju bozsky. Jaaaj, dala by som si 🙂
Alebo miluješ svoju rodinku a aj šišky 😍
Pohoda. My ideme zajtra grilovat, syn ma narodky. Tajme sme dufali ze pride “ochladenie” ale co uz 😂 vyzeraju uzasne