Co chystate pre navstevy, ked vam pridu vinsovat? Chlebiky budem robit, pizzove slimaky a neviem co este by som 🙂
V tomto teple nanuky do chladnicky😁
Pagace, zakusky, ovocie, misy.
Ahoj, v tomto horucom období určite chladený melón nesmie chýbať a zeleninový šalát 🤤
Ja robím vždy hlavne jedlo nejaké... A plus koláče nejaké upeciem.. Niečo slané väčšinou tie pizzove slimáky.. A občas chlebíky alebo plnené pagace
Ja robím takto v lete aj smotanovu nepečenú tortu, tá osvieži troška.
Zvyknem nejaky salat, chlebiky alebo oblozenu misu a nejaky kolac
Rozne natierky salaty grilovany syr pecene figy slivky v slaninke.....co ma napadne.
@lucinka12356 Môžem poprosiť recept na tie plnené pagáče? Ďakujem!
@dasiacik jq robím klasické nivove pagáče prekladané.. https://dobruchut.aktuality.sk/recept/72813/pre...
Namiesto zemiakov tam nastrúham polovicu masla a 3 nivy.. Samozrejme do každého prekladu..
A nechám ich asi 1,5 cm hrubé a tak vykrajujeme ale veľké chcem.. Po upečení ich prerežem a natrieme pomazánkou akou chceš ja vás inou robím cesnakovu (maslo, trochu Tatárska, trochu horčica, syrokrem a cesnak soľ korenie) a už len plnia čím chceš.. Sunka, saláma, syr, zelenina,...
@lucinka12356 A pôvodný recept máš tiež odskúšaný? Sú dobré?
@dasiacik nie ten nemám... Ja mam recept od svokry ale podla návodu je to tento
U nás vždy nite musia byť, a Parížsky šalát 🤗
vzdy musia byt pukance - lebo po tom sa vsetci hodia
Ovocny salat, ten je vzdy,cestovinovy salat,aspon 2 druhy natierok, slana torta, bud studena alebo tepla la misa a pagace,cokoladova fontana ovocie a marshmallow, pukance, smotanova torta,nanuky, potom uz len slane chipsy,tycinky a sladke cukriky,keksiky,cokolady, ked sa vonku griluje tak plus beci na grilovanie
Ocka s nejakou natierkou.chlebiky.niekedy burgre spravim.zakusky alebo torta piskotova.chipsy.tyccinky.chrumky..detom hranolky urobim a tie mini pizzky mrazene.cola.mineralka.alkohol.detom detske sampanske
My sa snazime takto... z kazdeho rozku trosku