icon

Dievcata co mate na jedalenskom stole v takomto prechodnom obdobi? 😀 Mala som taku ikebanu z ceciny, ale teraz neviem co mam dat. Nieco susene? 🙂

avatar

Ja už mám tulipány 😁

17. jan 2023
avatar

mi nemáme nič, lebo nám to tam len zavadzia, ale kludne by som dala niečo sušené, prípadne nejakú peknú sviečku

17. jan 2023
avatar

prípadne riasogule v nejakom vkusnom malom akvárku si viem predstaviť na stole, my ich máme na kuchynskom ostrovčeku

17. jan 2023
avatar

ja hyacinty,ked som videla že už ich predavajú som neodolala

17. jan 2023
avatar

ja mam este vianocnu ruzu 😀

17. jan 2023
avatar

Difuzer a sviecku neskor dam tulipány, nemam rada na stole cece

17. jan 2023
avatar

Ja neviem čo na dvere, vianočné som zrušila na jarné je skoro

17. jan 2023
avatar

Misu s ovocím

17. jan 2023
avatar

misku s ovocim potom neskor si dam tulipany do vazy

17. jan 2023
avatar

Striedam tulipany a hyacinty a teda misku s ovocim mame celorocne...

17. jan 2023
avatar

Ja mám zimný dekor v dome. Nie vianočný, ale zimný

17. jan 2023
avatar

My nemáme nič kvôli malej ale mávala som sviecku

17. jan 2023
avatar

Ja vzdy len misku s ovocim, nic ine

17. jan 2023
avatar

Celoročne čerstvé kvety a misu s ovocím.

17. jan 2023
avatar

Teraz mám toto, inak bežné mávam sviečku, čajník, cukornicku, dve šálky k tomu. Vázu s kvetmi. U nás stôl nikdy nie je prázdny 😁

17. jan 2023
avatar

Podnos zo zivice, sviecky a stale vianocnu ružu
Tento rok nechce skapat

17. jan 2023
avatar

Slaninu a rožok

17. jan 2023
avatar

Košík s ovocím. A omrvinky 🙂

17. jan 2023
avatar

Momentálne tretí týždeň mi takto pekne kvitne zlatý dážď

17. jan 2023
avatar

Take susene travy

17. jan 2023
avatar

@zuzulienka03 ja nieco taketo chcem objednat kym dam jarny vencek

17. jan 2023
avatar

@sona110 super, s tou vianočnou pohľadnicou 😁

17. jan 2023
avatar

akvárko 😀

17. jan 2023
avatar

@tosomja ešte aj žreb je v ňom nezotretý😅

18. jan 2023
avatar

@sona110 joj, zotri, držím prsty 🍀

18. jan 2023