Dievcata co mate na jedalenskom stole v takomto prechodnom obdobi? 😀 Mala som taku ikebanu z ceciny, ale teraz neviem co mam dat. Nieco susene? 🙂
mi nemáme nič, lebo nám to tam len zavadzia, ale kludne by som dala niečo sušené, prípadne nejakú peknú sviečku
prípadne riasogule v nejakom vkusnom malom akvárku si viem predstaviť na stole, my ich máme na kuchynskom ostrovčeku
ja hyacinty,ked som videla že už ich predavajú som neodolala
ja mam este vianocnu ruzu 😀
Difuzer a sviecku neskor dam tulipány, nemam rada na stole cece
Ja neviem čo na dvere, vianočné som zrušila na jarné je skoro
Misu s ovocím
misku s ovocim potom neskor si dam tulipany do vazy
Striedam tulipany a hyacinty a teda misku s ovocim mame celorocne...
Ja mám zimný dekor v dome. Nie vianočný, ale zimný
My nemáme nič kvôli malej ale mávala som sviecku
Ja vzdy len misku s ovocim, nic ine
Celoročne čerstvé kvety a misu s ovocím.
Teraz mám toto, inak bežné mávam sviečku, čajník, cukornicku, dve šálky k tomu. Vázu s kvetmi. U nás stôl nikdy nie je prázdny 😁
Podnos zo zivice, sviecky a stale vianocnu ružu
Tento rok nechce skapat
Slaninu a rožok
Košík s ovocím. A omrvinky 🙂
Momentálne tretí týždeň mi takto pekne kvitne zlatý dážď
Take susene travy
@zuzulienka03 ja nieco taketo chcem objednat kym dam jarny vencek
akvárko 😀



Ja už mám tulipány 😁