Zeny lodicky sa kupuju o cislo mensie ci blbost? Zatial mi vzdy tak sedeli😂
Môže byť, ja to tiež tak mám, lodičky a baleríny 37, tenistky a čižmy 38.
to by som dopadla s takymi labami mat topanky o cislo mensie 😀
Treba skusat a najlepsie vecer,ked noha je "opuchnuta", unavena, aby si zistila,ci vydrzis v lodickach cely den/noc. A radsej treba kupit velkost aku nosis a ked tak,dokuoit potom vlozky do topanok.
@larris83
Tak potom radsej o cislo vacsie, nie tych 23,5cm a kupit podla potreby tu vlozku, ako pise @kristinka19.
Ale topanky "na slepo" je vzdy riziko... Radsej si pozri aj ako je to s vratenim tovaru, aby si nezaplatila mailand, ak by si ich nebodaj musela vratit...
Ono zalezi aj od strihu... V niektorych sa toho pol centimentra strati a ine kvoli tomu ani neobujes ☹
Zalezi od strihu. Mam napr 41-niektore ma tlacia niektore sa mi vyzuvaju. Jedny mam napr 40-tky. Kde lava noha mi je akurat a prava tlaci.
treba skusat