Baby, viete poradiť naozaj voňavý sprchovací gél, aj telové mlieko, ktoré voňajú aj trosku dlhšie ako len 5 minút po sprche? Dove, Nivea, Rexona, yves rocher aj všetky z avonu nič moc... Začínam mať pocit, že to asi ja mam divnu pokozku...
AHAVA, ale tam sú aj ceny trochu iné...
Lactovit cerveny....krasna vona a pokozka je ako nakremovana 😉
Ja používam kneipp a spokojnosť ale len sprchac, telové nepoužívam ani nvm ci majú ale asi áno
Vyskusaj Sanctuary😉
Toto
Su rôzne druhy, mne voni krásne tento žltý
Aj zamna jedine Lactovit cerveny. A je v akcii v Lidli 😀 A este mam taky piling Nivea a ten tiez vonia. Moj syn sa ma vecer pytal kam.idem ze tak voniam. A ja ze spat 😂
Mna Lactovit otrasne vysušuje
mne nuplne staci ze ma sprchac umyje,aj ked mam rada citrusove, potom si dam aj tak parfem, takze nepotrbujem aby sa.mi vone bili,ci zo sprchaca,mlieka ci avivaze.
ludia po case pouzivane vone necitia,ale druhy to citi a tieto mixi su hroza, a s avivazou ked to prehanaju v mhdcke to nenormalne citit.
Palmolive
Dermacol biela broskyna,sanctuary telove mlieko do sprchy
Telové mlieko ZIAJA s kakaovým maslom je super
Palmolive Berry Delight
natiera sa sprchacom? telovym mliekom alebo olejom a ano to su fajn vone.
Victoria Secret/PINK

Vyskúšaj od FA taký fialový ja tiež hocjake skúšala a nič ale tento výdrži aspoň trošku dlhšie ako ostatné a pekne vonia podľa mňa ;)