Ahojky, co dat ako prvý príkrm a kedy v akom mesiaci?
Moja dcéra bola na UM, s príkrmami som začala, keď mala 5 mesiacov ... mrkvou, potom zemiak atď. ... najprv pár dní jeden druh zeleniny, ak to bude OK, skúšať kombinácie.
2. jún 2023
4m ja som dala zemiak prvý prikrm
2. jún 2023
Ahoj aj v 5.mesiaci a nejaku zeleninu zemiak, cuketu..
2. jún 2023
laura5311
autorĎakujem vám❤️
2. jún 2023
Kojené sa začínajú prikrmovať od ukončeného 6.m. Prvých 6m majú byť výhradne kojené. Na um od ukončeného 4.m
3. jún 2023
My sme presne v 6. mesiac dali mrkvičku.
3. jún 2023
Ak je dieťatko kojene - príkrmy začínajú od ukončeného 5.mesiaca a ak je na UM tak od ukončeného 4.mesiaca veku dieťatka. Začína sa zeleninkou, najprv jednodruhovou a neskôr kombinácie