Čo je lepšie, vigantol ale jamieson baby D?
Jamieson
12. mar 2023
Jamieson
12. mar 2023
Devit este lepsi vraj
12. mar 2023
Jamieson,ale pri druhom mu aj ten robil problemy
12. mar 2023
Jamieson
12. mar 2023
Ani jedno. Po novorm rovnaké zloženie.
12. mar 2023
laura5311
autor@alexandra_saska nám robí vigantol. Snad druhé nebude 🙏
13. mar 2023
Vigantol,devit z oboch ju bolelo bruško. Jednoznačne Jamieson
13. mar 2023
Baby na 1 mieste je swanson. Náhrada ak nebol devit.
Takže za mňa iné nie
Su rozšírené skôr na zapade...🤩🫠🥰
13. mar 2023
synovi vadil vigantol, dávala som Jamieson, dcérke vadil vigantol aj Jamieson, jej som dávala de vit
13. mar 2023
laura5311
autorDnes sme skúsili dat prvý deň jamieson. Po 6 dňoch sa sama vykakala 🙏 myslím, že jej škodil vigantol. Uvidíme ďalšie dni.
13. mar 2023
Jamieson