Zdravím všetkých,potreboval by som odborny nazor, nakoľko mi došla posteľ s takýmto nedostatkom. Neviem posúdiť či je to iba kozmetická vada. Zatiaľ mi neodpísali, ako to mienia riešiť.Ďakujem za každú radu.