Demänová rezort - pobyt so zážitkami

    35 skúseností

Demänová rezort - miesto pre všetkých, ktorí hľadajú dokonalé miesto pre dovolenku pre celú rodinu. V každom ročnom období si tu nájdu to svoje malí i veľkí.

Demänová rezort neponúka len ubytovanie pre rodiny, páry a väčšie skupiny v ekologických baby friendly apartmánoch či chatkách v srdci Liptova priamo pod Nízkymi Tatrami, ale tiež zážitky, zábavu i relax. Samotný rezort na nachádza v prostredí malebnej dedinky Demänová a ponúka kompletné vyžitie pre rodiny v pešej dostupnosti do 10 minút. Samotný rezort v podstate nemusíte opustiť po celú dobu vašej dovolenky. V Demänová rezorte si dospelí oddýchnu, kým sa ich deti zabávajú. A to celoročne.

Video: Tohtoročné leto sme s deťmi vyskúšali rodinný pobyt v Demänová rezort. Toto miesto musíte vidieť!

Využite v lete možnosť osvieženia a zábavy v detskom aquaparku Aqua FUN s vyhrievanou vodou či množstvo atrakcií, ako trampolíny, lezecká stena či 3D bludisko, vo FUN centre. Rezort ponúka nespočet detských tematických animácií, hudobných akcií a tiež letné kino pod hviezdami, ktorého čarovnú romantickú atmosféru ocenia deti i dospelí. Šmýkačky, hojdačky, preliezačky i veľká trampolína zabavia deti v Kids ZONE, ktorú majú rodičia na dohľad priamo z reštaurácie Pinus.

Demänová rezort - pobyt so zážitkami

V zime ponúka rezort vlastný lyžiarsky a športový ski-areál, v ktorom nájdete ľahkú a stredne ťažkú zjazdovku, tiež bežkársku trať, snowtubing, SKI shop, servis aj lyžiarsku školu. Pre väčšiu bezpečnosť je pre deti vybudovaná uzatvorená lyžiarska zóna s inštruktormi.

Video: Jeseň/zima a rodinný pobyt v Demänová rezort!

Po náročnom dni plnom aktivít môžu celé rodiny s deťmi od 3 rokov nabrať nové sily vo Wellness a užiť si parnú, suchú fínsku či infra saunu; ľadovú sprchu, vírivku, ochladzovací či Kneippov kúpeľ alebo tepidárium. K dokonalému zrelaxovaniu prispeje určite aj uvoľňujúca masáž v Masážnom centre.

Demänová rezort - pobyt so zážitkami

Rezort ponúka dokonalú harmóniu oddychu a zábavy v nádhernom prostredí a neopakovateľnými výhľadmi na Kriváň, Vysoké Tatry, Nízke Tatry a Chopok. Lokalita je ako stvorená pre výlety do prírody, ako pešie, tak aj pre cyklovýlety na e-bikoch, ktoré si môžete v areály zapožičať.

Demänová rezort umožňuje výhodné priame rezervácie cez vlastný rezervačný systém.

Ako dopadlo testovanie na Modrom koníku?

Kde si rezervujem pobyt v Demänová rezorte?

#test_demanova_rezort6

Najnovšie články

Hodnotenia a skúsenosti s pobytom so zážitkami v Demänová rezorte

Máš skúsenosť s pobytom so zážitkami v Demänová rezorte?
Podeľ sa o ňu a pomôž tak ostatným mamičkám.
Napíš svoju skúsenosť
Najnovšie hodnotenia
katarina2504  29. sep 2023
  
 čaká na kontrolu

Veľká spokojnosť, cítime sa ako na zahraničnej dovolenke kúsok od domova👌

Celý rezort má zorganizovaný a dobre pripravený koncept. Krásne prostredie, ubytovanie a voľnočasové aktivity sú perfektné. K tomu lokalita v krásnom prostredí Nízkych Tatier pridáva rezortu len na hodnote. Odporúčame v každom ročnom období.
 • Lokalita, vybavenosť, program pre deti
 • Malé fitko
prhlavka  19. sep 2023

Wellnes v Demänová rezort

Jedným slovom dokonalý!!! Išli sme vo večerných hodinach a malo to super atmosferu, malo kedy býva wellnes aj vonku s moznostou relaxacie pod holym nebom, pohladom na hviezdy. Mne učaroval, velmi pekné a naozaj som si oddychla. Za mna top!
jasomjana  14. aug 2023 Overená recenzia

Cestujeme veľa, ale do Demanova rezort už neprídeme

Dobrý deň.
Cestujeme veľa. Po Slovensku, po svete. Niesme rodina ktorá sá da nachytať pozlátkom a užije si naivitu v zlatej klietke.
Demänová rezort je rýchlokvasený projekt, práčka peňazí a nemá hlavu ani pätu.
Mini wellness a bazény nepokryjú maxi ubytovacie kapacity, keď sa zhorší počasie, nič sa tam nedá robiť. Animácie a program sú naozaj veľmi slabé v porovnaní napríklad už len s neďalekou Villa Betula, ktorá je určite lepšou volbou.
Nedajte sa nachytať fotkami a popismi. My sme to spravili. Areál je taký, že deti nemôžete vypustiť nech sa idú hrať, lebo všade je to porozdelované, nič nie je na dohľad a napríklad v detskej hracej časti a časti bazénovej sú turnikety, s ktorými sme mali denne problém. V reštaurácii sme len na lístok buď čakali dlho aj keď bola takmer prázdna, alebo sa nás za 3 min prišli piati pýtať či už máme vybraté. Na ubytku počuť susedov zhora zdola, deti budilo dunenie aj keď niekto len kráčal.
Ako píšem, cestujeme veľa, recenzie nikdy nepíšem, ale ak môžem, odporúčam vám tomuto rezortu sa vyhnúť a ísť radšej do VillaBetula alebo niektorého z Trinity hotels.
(7 fotiek)
 • Jediná prednosť je polpenzia formou švédskych stolov
 • Prečítajte si v popise, je toho veľa
4 ľudia považujú za užitočné
Pekný deň, ďakujeme za návštevu a úprimnú recenziu. Mrzí nás, že pobyt nebol podľa vašich predstáv. Sme si vedomí, že veľkosť wellness a bazénov aktuálne nezodpovedajú ubytovacím kapacitám. Už však exitujú konkrétne plány wellness rozšíriť o ďalšie poschodia, aby pokryl záujem všetkých hostí. Takisto pracujeme na vybudovaní viacerých krytých aktivít, ktoré poskytnú zázemie pre rodinky počas dažďa. Spomínané turnikety a oplotenie sme spravili práve kvôli deťom - aby ste mohli detičky nechať hrať sa "bez dozoru", resp. bez strachu, že vybehnú na cestu a pod. Tak isto aj preto, aby ste vy, hostia, mali výhodu a vyhradený priestor oproti neubytovaným návštevníkom. Problémy s turniketmi evidujeme a pracujeme na jednotnom systéme a riešení, ktorý vstupy do zón zjednoduší. Veríme, že časom ešte zmeníte názor a dáte nám šancu znova. Ďakujeme! Tím Demänová Rezort
monda17  2. jún 2023 Overená recenzia

Behá celá Demänová

Očakávania sme nemali nejaké prehnané, deti ani nevedeli do čoho idú a musím povedať, že sme celkovo boli spokojní. Tak ako má všetko svoje pre a proti, tak tomu bolo aj pri našom pobyte, ale nakoniec sme sa zhodli, že sa sem ešte určite vrátime.
(6 fotiek)
 • Ubytovanie
 • Wellness
 • Prostredie
 • Aktivity pre deti i dospelých
 • Rôzne možnosti stravovania
 • Treba trošku popracovať na zdravšom raňajkovom menu.
 • Vychytať muchy pri organizácii bežeckého podujatia.
lili007  23. apr 2023 Overená recenzia

Ako sme /s teenagermi/ zistili čo znamená pojem ,,rezort", konkrétne rezort Demänová

Očakávania od pobytu v rezorte boli neurčité. Vedeli sme, že ponúka ubytovanie, možnosť stravovania aj vyžitie pre deti, ostatné zistenia sme nechali na pobyt samotný a boli sme otvorení novým zážitkom. Nesklamali!
Rezort je umiestnený v malebnom kraji, na Liptove, pohľad naň i pohľady z neho hladia dušu. Oku lahodí cit a vkus, akým je rezort postavený, dizajnové bývanie v apartmánových domčekoch, šikovne porozkladané možnosti vyžitia pre deti, naozaj krásne útulné wellness a dve pútavé reštaurácie, v ktorých sa ani gurmán nenudí. Napriek typicky aprílovému počasiu, nabalení pre istotu spoločenskými hrami, sme sa ani chvíľu nenudili, naopak, sme si pobyt spolu s deťmi, podotýkam teenagermi, ktorých už nezabaví detské ihrisko, aktívne užili a dni pobytu mali málo hodín aby sme stihli v rezorte všetko.
Čerešničkou je určite príjemný a ústretový personál.

#test_demanova_rezort5 #recenzia
(11 fotiek)
 • - ústretový a milý personál rezortu
 • - veľmi vkusný rezort s dizajnovým a príjemným ubytovaním v apartmánoch
 • - vybavenie apartmánov je na vysokej úrovni, nič nám nechýbalo /kuchynka, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička, riady i umývací prostriedok a utierka, fén, uteráky i hygienické potreby, ventilátor, klíma, odkladacie priestory/
 • - obrovské množstvo aktivít pre deti, aj teenagerov! /ihriská, športoviská, fitness, herňa, animátori s celodenným programom/
 • - pestré možnosti pre gurmánov
 • - útulné a estetické wellness
 • - večer so živou hudbou
 • - široká ponuka aktivít v okolí /turistika, poznávanie, jaskyne, lyžovanie, kúpanie/
 • - nie všetky atrakcie či aktivity rezortu sú otvorené počas celého roka
 • - wellness je veľmi pekné, otvorené je ale aj pre verejnosť, teda dosť kapacitne využívané
 • - rovnako Panorama bar bol v sobotu večer naplnený aj hosťami mimo rezortu
 • - aj ďalšie možnosti rezortu sú dostupné nielen pre ubytovaných v čom vidíme nevýhodu i keď chápeme dôvody rezortu
 • - v indickej reštaurácii hovorí personál len anglicky, čo možno niektorým môže spôsobiť jazykovú bariéru
 • - ubytovaniu v chatách s vírivkou by nám osobne chýbalo súkromie
 • - balkóny apartmánových domov sú priechodné, čo nemusí byť každému príjemné
kajkach  16. apr 2023 Overená recenzia

Demänová

Ahojte, nedávno sme sa zúčastnili testovania ubytovania v Demänová Resort. Toto miesto je zaujímavo riešené. Je to na úrovni luxusného hotela, ale aj zároveň sa cítite ako na chate v horách.

Krásny výhľad situovaný na zjazdovku je snom každého lyžiara. My sme však využili wellness, ktoré má v ponuke niekoľko sáun. Deti sa vyšantili na ihrisku pri lúčoch prvého jarného slnka.

Hotel má v ponuke dve reštaurácie jednu indickú a klasickú. Personál je veľmi milý a priateľský, všade sú veľmi príjemní. Personál indickej reštaurácie nerozpráva slovensky, ale aspoň si deti precvičili angličtinu.

Pochutnali sme si na skvelom jedle. V klasickej reštaurácii Pinius robia úžasné stejky. V ponuke je široká škála outdoorových aktivít: lyžovanie, bežky, šplhanie, ihrisko... Ponúka wellness, fitness, pekáreň a v lete bazény. Máličko nám chýbalo niečo vo vnútri, čo by pokrylo upršané dni na Liptove, neskôr sme našli detský kútik v reštaurácii. Je bohato zásobený hračkami a legom. My sme si urobili výlet aj do Liptovského Mikuláša do múzea a do väčšieho detského ihriska. Celkovo tento výlet hodnotíme k našej spokojnosti. Jedlo je v Demänová resort vynikajúce, personal príjemný a izby sú čistučké. Drobcov veľmi potešila poschodová posteľ. Naše deti sa nenudili, určite si tam nájde každý svoje. Ďakujeme za takúto príležitosť a určite k Vám ešte zavítame
(7 fotiek)
 • Skvelé jedlo
 • Krásny výhľad
 • Veľa vonkajších aktivít
 • Menej aktivít pre deti v prípade zlého počasia
 • Personál indickej reštaurácie rozpráva anglicky
hubicka2018  21. feb 2023

Všetko skvele, nemam co vytknut

Všetko sa mi páčilo. Jedlo, prostredie a najviac, že sa môžu deti hrať a zabávať.
mravenek  19. feb 2023

Návštevu Demänová rezort sme si už doma predstavovali ako poriadnu nálož zážitkov, a s týmto pocitom sme odchádzali aj domov :)

Rezort nám "pod jednou" strechou ponúkol možnosti pre celú našu rodinu. V rezorte sme ako rodina nikdy ubytovaní neboli. Vždy ideme cestou hotela alebo súkromných apartmánov, prípadne chaty. Toto bolo úplne niečo iné. Už pri príchode je jasné, že ide u uzatvorený komplex s ubytovacími, stravovacími a voľnozážitkovými možnosťami na jednom mieste. Sú tú chatky, apartmánové domy, dve reštaurácie, wellness, letné aj zimné atrakcie, bufet, parkovanie...z rezortu nemusíte takpovediac vystrčiť nos.

Náš apartmán s názvom LUX splnil naše očakávania. Dve poschodia pohodlia a komfortu – chodbička, dve kúpeľne so sprchovými kútmi, obývačka spojená s jedálňou a kuchyňou, dve spálne. Všetko tak akurát, žiadny zbytočný nábytok, dostatok úložného priestoru. Schodisko v apartmáne bolo síce strmšie, ale naša najmenšia má skoro tri roky a hravo to zvládla. Dievčatá sa hneď ubytovali v jednej zo spální, my s najmenšou sme spali v tej druhej. Izby boli príjemne teplé, rovnako tak fungovalo podlahové kúrenie. V kúpeľniach sú sprchovacie kúty, využívali sme len jeden. Uterákov nám nadelili požehnane, rovnako tak bola k dispozícii detská kozmetika, fén, sprchovací gél. Kúpeľňa disponuje aj radiátorom, takže nie je problém mokré veci vysušiť. Oceňujem, že v celom apartmáne vládla pri našom príchode dokonalá čistota.

Demänová rezort má dve reštaurácie – Pinus s medzinárodnou a lokálnou kuchyňou a indická reštaurácia Safran.Reštaurácia Safran má k dispozícii menší priestor pre deti, ktorý môžu využiť na hru. Pinius na prízemí disponuje veľkou detskou herňou. Je presklená a tak na dedičky vidíte, čo rodičia určite ocenia. Kuchyňu v Demänová rezort hodnotíme na výbornú, ulahodila našim chuťovým pohárikom a bruškám.

Demänová rezort má zacielené na rodiny s deťmi či v lete alebo v zime. Celý areál ponúka množstvo aktivít pre malé aj väčšie deti. Súčasťou je 3D bludisko, lyžiarsky vlek, bežkárska trať, snowtubing. Vlastný lyžiarsky svah je určený pre začiatočníkov a mierne pokročilých. K dispozícii je aj lyžiarska škola, servis a požičovňa. Pre ubytovaných hostí však každý deň premáva viac krát denne Ski bus priamo z rezortu do Jasnej a späť.

Myslím, že Demänová rezort spĺňa predstavy o skvelom pobyte a my to len môžeme potvrdiť. No vzhľadom na to, že počas návštevy to tu doslova praskalo vo švíkoch, určite nie sme jediní!
(10 fotiek)
 • uzatvorený rezort, ktorý nemáte počas pobytu dôvod opustiť
 • parkovanie priamo pri ubytovaní
 • moderné, prakticky zariadené a čisté ubytovanie
 • detská knižnica, radiátor na sušenie vecí, vybavená kuchyňa, veľa úložného priestoru
 • vynikajúce jedlo v reštauráciách/ švédske stoly
 • fun zóna pre deti
 • ochotný a ústretový personál
 • lyžiarsky vlek priamo v areáli - free skipassy, lyžiarska škola
 • požičovňa lyží, korčulí, snowtubing
 • animačné programy pre deti
 • dôraz na detského návštevníka
 • detské kútiky v reštauráciách
 • veľká koncentrácia ľudí na "meter štvorcový"
 • neskúsení lyžiari na svahu
 • chýbajúce deky
 • check in až po 15.00
 • vyššia cena
2 ľudia považujú za užitočné
bejbi777  7. feb 2023

Zimné radovánky na jednom mieste? ááno Demänová rezort!

V Demänová rezorte sme si s mojím manželom a našimi tromi deťmi užili 3 mrazivé januárové dni plné snehu, fantastického jedla, zábavy vo Fun centre, či saunovania a bazénov.
Boli sme ubytovaný v apartmáne J a vybrali sme si apartmán Family View. Apartmán je mezonetový, minimalistický a všade prevláda drevo. Výhodou apartmánu je praktická kuchynka, a veľa skrytého úložného priestoru.
Priznám sa že odkedy máme tri deti tak vo väčšine ubytovaní v hoteloch si musíme brávať 2 izby, takže tento mezonetový apartmán bol skvelou voľbou a hlavne večer keď deti zaspali sme si mohli v kľude prečítať knižku s pohárom vína:) (áno aj tie tu nájdete).
Jedinou nevýhodou apartmánu bola fakt veľká vzdialenosť ku všetkým atrakciám,wellness či do reštaurácie. V lete by som takúto prechádzku určite ocenila ale v zime teda s deťmi nie. Preto pri výbere apartmánu dbajte na vzdialenosť.

Užili sme si snowtubing, sánkovanie, korčuľovanie pre neupravené klzisko možné nebolo.
Avšak je tam nespočetné množstvo atrakcií a najväčšou bolo pre nás 3D poschodové bludisko s toboganom , ktoré absolvovali nespočetne množstvo krát. Ani si neviete predstaviť ako večer rýchlo zaspali:)

Polpenziu sme mali v reštaurácii Safran - a teda raňajky aj večere boli neskutočne dobré, na výber bolo všetko čo si viete predstaviť mäso,ryby,pizza, sladké jedlá, koláče, zákusky, veľa čerstvej zeleniny a ovocia. Všimla som si aj označenia intolerancii pre alergikov, pre malé detičky plastový riad s príbormi, a krásny montessori kútik priamo v reštaurácii.

Na cestu do wellness centra sme zvolili taktiež radšej auto, lebo predsa šliapať naspäť cca 500m do mierneho kopca s poriadne vykúpanými deťmi radšej nie v mínusových teplotách.

A ako by sme zhodnotili tento náš rodinný zimný pobyt?

Pobyt bol pre nás ako rodinu veľmi vydarený a určite by sme ho radi absolvovali znova. Určite sa sem vrátime v lete aby sme mohli využiť všetky zvyšné atrakcie, ktoré v zimnej sezóne nie sú dostupné a určite by sme cielene zvolili apartmán, ktorý by bol bližšie k reštaurácii a detským atrakciám, keďže sme si neuvedomovali rozsiahlosť komplexu. Sme najviac šťastní že sme ho v našej rodinnej zostave mohli absolvovať , a rozhodne Demänová rezort odporúčame ďalej.
(25 fotiek)
 • vynikajúca polpenzia
 • krásny minimalistický apartmán a celkovo štýlovo pôsobiaci rezort
 • čistota v apartmáne, wellness či v reštaurácii
 • detský kútik priamo v reštaurácii
 • veľa atrakcií pre deti vo Fun centre
 • všetko na jednom mieste , stačí odparkovať auto a užívať si všetko čo rezort ponúka
 • svah na sánkovanie
 • vlek priamo v rezorte
 • lyžiarska škola
 • free skipas v cene pobytu
 • požičovňa lyží, bobov,korčuli, snowboardov
 • animácie pre deti + tematické animácie cez víkendy a školské prázdniny
 • veľmi vysoká teplota v apartmáne, ktorá sa nedala vôbec regulovať
 • iba jeden 90minútový vstup do wellness na pobyt
 • nefunkčné, zasnežené klzisko
 • anglicky hovoriaci personál v reštaurácii Safran
1 človek považuje za užitočné
tratatundra  8. jan 2023

Apalucha po našom alebo Vianoce na horách

Ak mám zhodnotiť rezort ako taký, tak spĺňa asi všetko, čo by dovolenkový rezort mal. Vyžitie pre malých i veľkých, zaujíavé lokality v dojazdovej vzdialenosti, možnosti rekreácie v každom ročnom období. To všetko sa ale odráža na cene ubytovania. Za tú ale dostanete nielen vyššie uvedené, ale tiež novučké a krásne priestory, skvelé jedlo a služby na vysokej úrovni.

A aké je zažiť v takomto rezorte Vianoce? Narovinu si povedzme, že to nie je pre každého, ale keď sa rozhodnete v rámci vianočných potuliek zvoliť práve tento rezort, neprídete skrátka. Uprednostniť teplo rodinného krbu pred pohodlím a sladkým ničnerobením počas sviatkov má svoje osobité čaro. Avšak tú rodinnú atmosféru sa rezort snažil naladiť aj vianočným menu. Na stole nás čakala slovenská klasika. Oblátky, med i cesnak. Proste ako doma. Na prípitok Demänovka. Na stole okrem toho čakala misa s ovocím, burské oriešky a vianočné cukrovinky i zákusky. Po oblátkach prišla na rad kapustica. V mise pre všetých. Aby Vianoce mali stále to pravé kúzlo… mamka nabrala plný tanier… Rovnako aj druhý chod bol servírovaný na spoločných misách a každý si mohol nabrať toľko, čo mu hrdlo ráčilo. Zemiakový šalát ako od babičky, rezeň a vyprážaná platesa pre každého. Ano, čítate správne, kapor nebol na programe dňa, čo mne ani nevadilo, nie som fanúšička. Po hlavnom chode bobáľky s makom. Celú večeru zavŕšila ešte obrovská misa s údeninami a syrmi všetkých druhov. Nuž, hody ako majú byť.

Za vianočné menu si rezort zaslúži 1*.

Musíte však počítať s množstvom cudzích ľudí v priestoroch, kde budete večerať. V našom prípade bol s nami susediaci stôl obsadený deťmi okolo 10 rokov, ktoré sa ohadzovali burákmi. To nebolo nič, čo by pridávalo na sviatočnej atmosfére. Rovnako jej nepridávali ani televízory, na ktorých bol pustený hokejový zápas striedavo s krasokorčuľovaním. Nič vianočné.

Priznávam, madšiu ratolesť viac ako vianočná večera zaujímalo, kedy bude môcť šantiť v detskom kútiku a tú staršiu, či aj do hotela chodí Ježiško. Prezradím: Chodí. Plní dojmov sme sa už vlastne ani nikam nedostali. Spoločnosť nám robili Grinch a Popoluška - veď bez nich by to ani neboli Vianoce. Nuž a ráno po raňajkách späť do reality.


Celú moju recenziu si môžete prečítať tu: https://www.modrykonik.sk/blog/tratatundra/arti...
(24 fotiek)
 • výborné jedlo vrátane štedrej večere
 • bohatý výber jedál pri raňajkách a večerách formou bufetov
 • čistota - v interiéroch reštaurácii, na toaletách aj v apartmáne
 • požičovňa korčulí, lyží aj saní
 • zasnežovanie svahov
 • umelé klzisko - funguje za každého počasia
 • vonkajšie ihriská
 • detský kútik pri oboch reštauráciách
 • plne vybavená kuchynka súčasťou apartmánu
 • malá knižnica pre deti
 • prírodné materiály
 • veľa úložného priestoru v apartmáne
 • dve toalety
 • parkovanie priamo pri apartmáne (vstup suchou nohou do budovy)
 • ústretový personál - vymenili nám ochotne vianočnú večeru pre dcérku, ktorá nemá rada kapustnicu a zemiakový šalát
 • chýbajúce animácie počas Vianoc a po zotmení v podstate už žiaden program pre deti
 • wellness pre deti len do 17
 • zápach z odpadov v apartmáne (boli sme v inom apartmáne už v minulosti a zápach bol prítomný aj tu)
 • dlhá odozva na otváranie rampy a dverí čipovou kartou
 • voda z rostopeného snehu neodprataná z plochy klziska
 • v reštaurácii Safran anglicky hovoriaca obsluha, čo bol pre mnohých ľudí problém
1 človek považuje za užitočné
romco11  22. dec 2022

Bolo tam výborne

Bývali sme v apartmáne Lux a bol brutálny. Kopec miesta, krásny výhľad a všetko čisté. Personál bol všade milí a starostliví. Jedlo sem tam málo slané (vec chute) ale inak výborné. Bufetové raňajky aj večere majú veľkú ponuku a človek si vie dať fakt všeličo. Mali sme všade sneh ale napriek tomu boli chodníky a cesty upravené. Za mňa super miesto, kam sa určite rád vrátim.
 • bohatý výber jedla
 • super ľudia (personál)
 • nádherné priestory
 • čisto
 • upravené cesty a chodníky
 • parkovanie pod apartmánovým domov (nesneží naň)
 • krásny havovia v areáli
1 človek považuje za užitočné
moulinkaa  20. dec 2022

Nadmíru spokojeni po všech stránkách

Pobyt v resortu jsme si parádně užili. Všude čisto, vše upravené, vkusně zařízené - apartmány i společenské prostory. Obsluha skutečně velmi milá, ať už na recepci nebo v restauraci, vždy vyšli vstříc i při našich zlehka nestandardních požadavcích.

Ocenili jsme široký výběr jídel při rautových snídaních a večeřích - velkého počtu jídel na vidličku přes sýry, zeleninu a nejrůznější dobroty k sladkým lívanečkům, domácím závinům, waflím až k exotickému ovoci. Vše v poklidu a příjemném prostředí. Neskutečně výborná horúca čokoláda :)

Zlehka jsme se obávali ubytování v samostatných apartmánových domech, nakonec se z toho stala příjemná procházka „domů“, a to i teď v zimě nebo v noci. Chodníky i silnice bezpečně upravené, osvícené, a cesta trvá jen chviličku. Samotný apartmán se dvěmi ložnicemi a vybaveným kuchyňským koutem byl velmi pohodlný a opravdu jsme se zde cítili dobře. Moc času jsme zde však netrávili, a to díky naplánovanému programu.

Ten byl naprosto skvělý, bohatý, využili jsme nabídku resortu na sportovní aktivity i teamové hry, došlo i na řešení různých záhad a šifer.

To vše zasazené do nádherného koloritu okolních hor. Výhledy na ně - odkudkoli z resortu - potěší a lákají k turistice, lyžování, bobování, procházkám nebo jen tak ke kochání se s kávičkou v ruce z oken restaurace :)

Strávili jsme tu tři úžasné dny, děkujeme za ně!
 • Skvělá a vstřícná obsluha
 • Široký výběr jídel
 • Výborná zábava a program
 • Čistota a krásně upravené okolí
 • Pohodlné ubytování
2 ľudia považujú za užitočné
berenika39  19. dec 2022

Jakože cože? Jen samé superlativy:-)

V resortu jsem strávila tři dny a dvě noci. Ubytování na jedničku, apartmán moderní, čistý, krásný, vybavený, velký komfort. Fén v koupelně mile překvapil. Kuchyně komplet připravená pro pobyt rodiny. Ložnice lepší než doma, čisto, voňavo. Zásuvky na usb i elektřinu, dnes nutnost. Jednoduchý přístup na kartu, spuštění elektřiny na kartu - ekologické a spořivé.
V centru resortu vše pro děti i dospělé, nachystané lyžování, lanový labyrint, kluziště, animační program od resortu na jedničku. Wellness jsme nestihli, ale od přátel pochvala za masáže. Restaurace - strava - víc než nejvíc. Velký výběr, vše chutné, čerstvé, obsluha příjemná a ochotná. To samé v recepci, vyšli vstříc s uložením zavazadel, objednáním shuttel svozu, ochota, kam se podíváš. Ideální místo pro odpočinek rodin s dětmi, ale i pro pořádání firemních akcí pro dospělé. Doporučuji.
 • Rodinná pohoda.
1 človek považuje za užitočné
miriammiroslava  19. dec 2022

Úžastné apartmány a zaujímavé aktivity

V Demänová rezort sú milí ľudia od recepcie až po manažérky. Apartmány sú dizajnovo veľmi pekné, priestranné, s krásnymi výhľadmi a hlavne čisté.
Mali sme k dispozícii bohatý program. Zaujalo ma, že aktivity, ktoré sú dostupné sú naozaj kreatívne, moderné, progresívne (napr. triafanie lopty do bránky z vtáčej perspektívy za pomoci drona a okuliarov). V areáli majú aj dvoch rozkošných psíkov :)
Jedlo v reštaurácii je lahodné a horúca čokoláda je topka.
(3 fotky)
 • Milý personál
 • Príjemné priestory v apartmánoch aj reštaurácii
 • Skvelé jedlo
 • Progresívne voľnočasové aktivity
1 človek považuje za užitočné
lulu_originally  17. dec 2022

Perfektný oddych s hromadou zážitkov

V rezorte sme strávili dve noci v apartmánoch Lux - krásne, priestranné, čisté, svetlé. Kuchynka, ktorá je súčasťou apartmánu bohato stačí na prípravu menšieho občerstvenia.

Na oddych a zábavu zase slúži priestranný rohový gauč, terasa, veľká kúpeľňa na poschodí a priestranné izby s televízorom. Ten sme nepustili ani raz 🤣, nebolo to pri tých všetkých úžasných aktivitách potrebné.

Jedlo bolo výborné, chutné a oku lahodiaci upravené nielen na tanieri, ale aj na samoobslužných pultoch.

Bohatý výber jedla aj pre ľudí s alergiou, ako som ja! Mám intoleranciu na mlieko a mala som dostupné lactose náhrady. Taktiež, bol dostupný výber aj pre celiatikov - a všetko bolo veľmi dobre označené cedulami, takže som sa nemusela pýtať obsluhy či prehľadávať čísla označujúce alergény. Výberu si aj vegetariáni, vegáni či iný labužníci. Za toto, má u mňa rezort obrovské plus - nie je pre mňa ľahké sa stravovať a dať si hocikde moju milovanú (hlavne rannú) kávičku s bezlaktózovím mliekom.

Všade bol usmiaty, milý a ochotný personál.

Pre deti nechýbal - detský kútik, hračky, preliezky, lanová dráha a veľa iného. Škoda, že ešte nebol spustený vlek.
 • Čistota, veľkosť, útulnosť a svetlosť apartmánu
 • Uzavretosť areálu
 • Upravenosť areálu - neustále odhrnutý a posypaný povrch vozovky aj chodníkov.
 • Milý, usmiaty a ochotný personál.
 • Parkovanie priamo pod apartmánom.
 • Bohatý a široký výber stravy aj pre ľudí trpiacich alergiou.
 • Samostatne stojace wellness - pre mňa zamrznutú, veľmi rýchla šanca ochorieť po ceste späť na apartmán (prechod z tepla do zimy, nie je nič pre mňa).
1 človek považuje za užitočné
xxxxxnnnnn  16. dec 2022

Rezort na jednotku

V rezorte sme strávili dve noci. Ubytovanie v apartmánoch Lux - krásne, čisté, obrovské, super sprcha. Dve telky na apartmán - super. Kuchynka v rámci apartmánu na jednotku.

Výborné, chutné a hlavne krásne upravené jedlo na tanieri. Bohatý výber na raňajkách. Obrovské plus u mňa - veľký výber káv a super horúca čokoláda.

Usmiaty čašník, ktorý počas párty večer miešal drinky.

A pre deti - detský kútik, veľa hračiek, preliezky, lanová dráha.......

Som rada, že po celý čas som mala auto zaparkované tak, že bolo chránené pred snežením. Výborne vymyslené parkovanie. Čiže parkovanie pod apartmánom.
(7 fotiek)
 • výborné drinky a usmiaty čašník
 • krb a teplo v reštaurácii
 • výborné a chutné jedlo
 • veľa káv na výber pri raňajkách
 • čistý a priestranný apartmán
 • nápomocný personál
1 človek považuje za užitočné
tweetinka.co  16. dec 2022

Skvelý relax v prírode, nezabudnuteľné zážitky a pocity

Romantika, oddych, zážitky v Demänovej rezort....

Keď som zahliadla rezort v Demänovej, akoby som ho prehliadala s tým, že je len pre vyššiu triedu a nie pre bežných ľudí. Ale oslovila ma ponuka vyskúšať romantický pobyt s naším otareným útulkáčom. Nadšenie aj kúsok stresu. Pred samotným pobytom oceňujem ochotu a promptnosť komunikácie s recepciou rezortu. Riešili sme zopár vecí, možnosti predĺženia aj s deťmi mimo testovacieho pobytu. Zakaždým odpovedali ústretovo a snažili sme sa nájsť spoločné riešenie.

Pobyt sme začali v piatok 02.12.2022. Check-in bol o 15tej. Recepcia útulná, príjemná, aj pracovníci v nej. Vybavenie na veľmi dobrej úrovni, bez zdržaní. Na odporúčanie sme mali apartmán Relax. A bol to pre nás veľmi dobrý tip. Apartmán sa nachádzal na prízemí, čo bolo pre hafana komfortné. Do vrchného apartmánu sa vchádzalo po kovovom schodisku zboku. Samozrejmosťou bola čistota, efektnosť apartmánu, ktorý je minimalistický, ale účelný, príjemne presvetlený veľkými oknami s výhľadom na hory. Po chodbičke sme vošli do obývačky, kde bol rozkladací gauč, stolík so stoličkami a veľká telka. Ziggy (psík) si našiel miestečko pri okne – kde mal svoj peliešok, deku aj papací kútik – výhodou v apartmáne so psíkom je komfortná dlažba, ktorá sa nešmýkala a bola príjemnej teploty.
Prechádzalo sa cez praktickú kuchynku, z ktorej bol vstup do peknej kúpeľne s toaletou. V kuchynke boli základné riady – poháre na víno, taniere, misky, príbor, aj nejaký hrniec, sitko, nožík, dokonca aj soľnička s koreničkou, mikrovlnka aj rýchlovarná kanvica, indukčná varná doska, menšia chladnička. V kúpeľni sa nachádza dostatočne veľká vaňa, efektné poličky, fén na vlasy. Samozrejmosťou bolo viac ako dosť uterákov. Prešli sme do spálne. A že waaaaau. Aká vysoká posteľ. Teda matrace. Tipujem, že boli cca 40cm vysoké. Wau. Čo si môžu unavení rodičia viac želať, ako kvalitnú posteľ, na ktorú ani pes nevyskočí. Aj v spálni bola telka. Nevadila mi, ale nevyužívala sa. V obývačke aj v spálni je dostatok úložného priestoru riešeného formou vstavaných skríň. Z apartmánu som mala príjemný pocit, celkovo drevený dizajn pôsobí ukľudňujúco.

Privítal nás sneh, rezort pôsobil sviežo, krásne, čisto. Rozmiestnenie viacerých apartmánových domov a chát, vytvára pocit menšieho mestečka s nádhernou panorámou hôr v pozadí. Kto sa nechce z rezortu pohnúť, tak so psíkom sa dá poprechádzať aj v rezorte. Koše boli umiestnené nerušivo, na viacerých miestach aj s eko vreckami. Na lyžiarsky svah, ktorý je na kopčeku v areáli, je zákaz so psíkom v zime. (kvôli bezpečnosti).

Čakala nás večera. Vstup je bez psíka, pred reštauráciou nie sú „odložiská“, aby mohol psík čakať vonku. Ale nášmu to vôbec nevadilo, vychutnal si pokoj a ticho v apartmáne.
Ja som vitariánka, manžel vegetarián. Ale tieto požiadavky sme vopred nepísali ani nespomenuli. Ja si všade so sebou nosím zásoby jedla a na večeru som šla ako doprovod a pozorovateľ. Ale!!! Aj ja som odišla prejedená. Ostala som v nemom úžase, očarená, prekvapená a nadšená z jedla. Výber, kvalita a čerstvosť jedla, až neskutočné. Večeru sme mali v indickej reštaurácii SAFRAN na poschodí. Mňa hneď upútalo množstvo čerstvého ovocia a to nielen jablká, či pomaranče, ale bol chutný ananás, grepy, jahody – a teda, na zimu aj mimoriadne chutný žltý melón. Zelenina pekne nakrájaná a servírovaná formou švédskeho bufetu, samostatne rajčiny, papriky, šaláty, vedľa rôzne kondimenty ako napríklad nakladané cibuľky, rajčiny, feferónky. V ponuke boli dve polievky – jedna vegetariánska, manželovi veľmi chutila a jedna mäsová – vyzerala veľmi dobre. Množstvo zaujímavého aj tradičného jedla, kde si vybral každý. Kuchár priebežne opekal/griloval nejaké ryby. Z mäsa bolo najmenej 5 druhov, z ktorých sa dalo vybrať. Z nemäsových bolo hríbové ragú – čo bolo neskutočne dobré, grilovaná zelenina, vyprážané cibuľové krúžky, syrové trojuholníčky. Z príloh boli napríklad zemiaková kaša, ryža, krokety, hranolky, opekané zemiaky, kus-kus, opekané batáty. Už aj z tak veľkého výberu bolo možné si jedlo ešte dokombinovať rôznymi syrmi, omáčkami, dochucovadlami. Ako bolo vidieť, ľudia jedli preto, že im chutí. Nápoje k večeri boli ponúkané ako doplnok. Tu by sa mi hodil nápojový lístok – aj s cenami. Aby sa bežný človek nebál si objednať. Celkovo, ceny za tovar/služby v rezorte, boli akoby skryté. Za nápoje sú mierne vyššie, ale dá sa to zvládnuť. V reštaurácii hovorili zásadne po anglicky, čo na jednej strane pôsobí na vyššej úrovni, ale zasa, nie každý vie aj po anglicky, čo môže odradiť od objednávky.
Súčasťou večere bola čokoládová fontána, s ovocím alebo marshmalow.
Na záver sladká bodka – koláčiky. Bolo viac druhov mini koláčikov. Krásny vzhľad, pôsobili čerstvo a veľmi dobre. Manželovi veľmi chutili.
Po večeri sme sa poprechádzali – v piatok nasnežilo, primrzlo, cesty boli posypané, aj chodníky, ale pri party stane sa extrémne šmýkalo (pri vchode).

Ja som sa rozhodla už v piatok využiť fitness. Ako prvé ma prekvapilo, že nie sú šatne. Síce skrinky boli, ale v podstate riešené na chodbe (vedľa recepcie, pred vstupom do šatní do wellnessu). Čiže, pri prezliekaní diskomfort. Fitko sú dva bežecké pásy, jeden rotoped a jeden orbitrek. Jedna šikmá lavička a stojan s činkami od 1kg po tuším 20 kg. Zacvičiť sa dá. Miestnosť tak maximálne pre dvoch. Beh na páse, či iné cvičenie - keď sa zotmelo, tak človek bol ako vo výkladnej skrini.

Manžel sa poprechádzal so psíkom a potom sme si dali spoločný wellness. Tak trochu romantický. Asi netreba ani spomenúť, že uteráky a plachty sú samozrejmosť. Šatňu by som privítala trochu komfortnejšiu. Ale v podstate stačí. Je spoločná pre ženy aj mužov. Súčasťou sú kabínky na prezliekanie. Do 17tej je plavková zóna, môžu ísť aj deti, po 17tej je bezplavková zóna len pre dospelých. Súčasťou balíčku je 90+15 minút wellness. Po prekročení limitu je možný doplatok. Saunový wellness bol čistý, útulný, praktický. Podľa fotiek mi pripadlo, že to bude obrovské (neosobné) wellness, ale je to skôr menšie, ale o to útulnejšie a príjemnejšie wellness. Napriek svojej veľkosti nebolo preplnené. Všetky sauny fungovali tak, ako mali. Sú tam: suchá fínska sauna, infra sauna, parná sauna, otepľovacia lavička, ľadová sprcha, ochladzovací kúpel, kneippov kúpeľ, vonku tiež suchá sauna, dve vírivky, hojdacie kreslá, tepidárium. Teplota je akurát, hrala príjemná, pokojná hudba. Súčasťou a samozrejmosťou bola voda na pitie. Bolo aj občerstvenie v podobe banánu a jabĺčka. Wellness hodnotím veľmi pozitívne. Hocikedy by som ho navštívila. Výhodou je, že je dostupný aj pre neubytovaných hostí (napríklad keď budeme cestovať okolo). Veľkou výhodou je možnosť si objednať wellness súkromne. Minerálka alebo šampanské sa dá zakúpiť pri bare, prípadne ho donesú. Pracovníčky vo wellness chcem pochváliť a vyzdvihnúť ich ústretovosť a profesionalitu.

3.12 bol v rezorte Mikulášsky deň. Aj keď sme boli na romantickom pobyte a deň bol plný aktivít pre deti a bolo ich veľa, tak aj v takomto termíne sa môžete ako pár vybrať na romantiku. Nikto nikoho nerušil svojím programom. Všetko bolo zorganizované tak, aby sa zabavila aj skupina detí s rodičmi, ale aj ľudia, čo si prišli oddýchnuť.

Po rannej prechádzke rezortom, kde sme obdivovali detskú zónu, ktorá je naozaj neskutočne vymakaná, sme si užili raňajky. Opäť formou bufetu. Raňajky boli podávané v reštaurácii SAFRAN, ako aj večera a opäť bufetovým spôsobom. Naje sa tu úplne každý. K dispozícii boli rôzne cereálie, mlieka – aj bezlaktózové, jogurty, pečivá – na sladko (vianočka, croissanty, orechový koláč, lekvárový slimák... ), naslano (bochníčky, toastový chlebík, dokonca bezlepkový chlebík....), dali sa vyrobiť „guličkové“ wafle, čo malo obrovský úspech, opäť množstvo možností dochutenia – cez nutellu, viac druhov džemov, marmelád. Čerstvé ovocie – aj maliny, či čučoriedky, kiwi, celé ovocie – banány, pomaranče, jabĺčka. Teplý bufet – opäť si môžu vybrať aj vegetariáni aj mäsové typy. Vajíčka na viac druhov - varené, volské oko, praženica, či chlebík vo vajíčku, rôzne klobásky/párky. Krupicová kaša, niekoľko druhov syra, množstvo druhov (na pohľad) kvalitných a čerstvých salám, šuniek či slanín. Raňajky, ktoré potešia oči aj bruško.

Po raňajkách sme sa vybrali so Ziggym na prechádzku. So psíkom odporúčam napríklad menšiu prechádzku po dedinke Demänová, ktorá má svoju podhorskú atmosféru, veľmi príjemnú, pokojnú a pohodovú. Kto má rád dlhšie prechádzky, tak odporúčam prejsť od rezortu dole a odbočiť na smer časť Bodice – poza polia, veľmi príjemná a pohodová prechádzka. Dá sa prejsť do časti Pavčina lehota, kde sa dá pochodiť po lazoch, aj do lesa, aj po kopčekoch, krásne výhľady na hory.

Po romantickej prechádzke sme si vybrali fitko, trochu si pocvičili. Uvítala by som, ak by bolo fitko pre hostí otvorené od rána. Ale otvára sa až spolu s wellness časťou, v piatok a sobotu je to od 13tej a cez týždeň od 15tej. Aj keď, asi sme boli výnimka, čo využila aj fitko. Nikoho iného sme nestretli a nevideli vo fitku.

V sobotu sme si užili Mikulášske divadielko – musím pochváliť organizátorov, od výberu divadielka, na ktorom sa zabavili aj dospeláci, až po celú organizáciu, skvelé animátorky. Počas celého dňa robili program pre detičky (dielničky, saunovane, večerná minidisko a kino). Podvečer bol ceremoniál s prípravou indického koláčika – skvelý zážitok.

Druhá večera – opäť nesklamala. Opäť veľký výber, čerstvosť. Neskutočné buchty boli v ponuke, doteraz má manžel guče za ušami. Možnosť si ich dochutiť podľa seba – maslo, mak/cukor, orechy, kakao/granko, lekvár.. Dve polievky, v sobotu boli obe mäsové, vyzerali výborne, ale tie sme neochutnali. Široká škála čerstvej zeleniny, aj ovocia, samozrejmosťou boli rôzne mäsá a prílohy, dusená zelenina, cestoviny. Tri druhy koláčikov. Všimli sme si ale, že okolo 19tej sa už pomenej dokladalo – hlavne koláčiky, ovocie. Večera sa podávala do 20tej.

Pre gastronomický a príjemný zážitok určite odporúčam aj reštauráciu Pinus s ich výbornou pizzou, skvelou zmrzlinou. Veľmi fajn je aj pekáreň Kriváň, kde je kváskové pečivo, rôzne prezenty a doplnky. Rozhodne stojí za návštevu – aj keď len prechádzate cez Demänovú. Tak ako aj obe reštaurácie.

V sobotu sme využili masáž a znova wellness.
Na masáž je dobré sa objednať deň vopred (hlavne cez víkendy), ale mali sme šťastie a dalo sa aj v sobotu objednať. Ako doplnok by som privítala aj možnosť spoločnej masáže vo dvojici. Ale samozrejme, nemám čo vytknúť. Masáž bola veľmi príjemná, profesionálna. Samozrejmosťou bola presnosť, teplo, pohodová hudba. Privítala by som na doplnenie vôňu kvalitných esenciálnych olejov. Sobotné wellness – znova môžem len odporučiť. Znova čistota, profesionalita.

Sobotu sme so Ziggym ukončili prechádzkou po rezorte.

Nedeľné raňajky – opäť nesklamali. Tu bol veľmi obdobný výber ako v sobotu ráno. Čerstvé pečivo naslano, nasladko, syry, salámy, vajíčka, párky. Kuchár robil čerstvé lievance. Na pitie bola možnosť čaju, kávy a limonáda, voda.

Check-out je do 10tej ráno. Všetko prebehlo profesionálne, promptne. Za nápoje, doplnkové služby je možnosť platiť v hotovosti alebo sa dá všetko napísať na kartu a naraz zaplatiť.

Celý pobyt hodnotím veľmi pozitívne, určite sa sem chcem vrátiť, aj na dlhší pobyt. Rozhodne odporúčam akejkoľvek vekovej kategórii. Či chce človek prísť za romantikou, za oddychom, za aktivitami akéhokoľvek druhu, vždy sa nájde to, čo človek potrebuje. Oceňujem možnosť ubytovania so zvieratkom, čo je v dnešnej dobe skôr výnimka.
V celom rezorte je wifi – stabilné a rýchle pripojenie.
(35 fotiek)
 • - dobrá dostupnosť (autom aj autobus/vlak)
 • - všetko na jednom mieste, netreba nikam cestovať
 • - dokonalá panoráma
 • - profesionalita personálu
 • - čistota, praktické riešenie ubytovania
 • - gastronomické zážitky
 • - výborné wellness centrum
 • - eko-pet-kids friendly
 • - šatňa do fitka
1 človek považuje za užitočné
ariette  5. dec 2022

Demänová rezort - všetko pod “jednou strechou”

Demänová je neskutočný rezort naozaj so všetkým, na čo si len spomeniem. V lete sa nám tam vyšantili decka v bazéne, na preliezkach a viac ako pol dna strávili kŕmením zvieratok na farme, ktorá je dotyková a bol to pre decka skvely zazitok. Sú tam dve skvele reštaurácie, kde sa da najesť zdravo a chutne aj pre deti, aj pre dospelých, chatky sú štýlové a vždy krasne čisté. Sú tam aj skvele potraviny s domácimi produktami. Zbožňujete tam tie lekvarovo-tvarohové buchticky. Nič iné v takomto gigantickom, originálnom prevedení sme okrem tohto rezortu nenašli.
 • Zabava každého druhu- dotyková farma, veľká outdoor hracia plocha, bazény,
 • sauna,
 • vlek,
 • skvele reštaurácie,
 • potraviny s domácimi produktami
 • Štýlové, čisté apartmány
2 ľudia považujú za užitočné
nesvadbovo  16. nov 2022

Malý raj pre všetky dobrodružné deti

V Demänová rezorte sme si užili tri veľmi príjemné dni vďaka dokonalému počasiu. Dievčatá otestovali hádam každú preliezku, hojdačku či šmykľavku a trampolínu. Vonku si vytvorili malé blatovisko vďaka vodným pumpám, hladkali a kŕmili domáce zvieratká, prelozili rezort odhora až dole. Rezort bol cez týždeň takmer prázdny a mali sme veľmi príjemný pocit malého rodinného penziónu s bonusom všetkého, čo vie ponúknuť väčší komplex.
Celý areál je postavený v jednotnom škandinávskom minimalistickom štýle a ponúka kopec možností pre kvalitne strávený čas v každom ročnom období - bazény v lete, lyžiarsky svah v zime a celoročne obrovské exteriérové ihrisko.
Jedinou slabinou je nedostatok možností pre interiérové vyžitie v prípade, že vám počasie nepraje a veľmi obmedzený čas vo wellness zóne pre pobyt s deťmi.
(13 fotiek)
 • - čistý minimalistický dizajn
 • - všadeprítomné prepojenie s prírodou
 • - nádherné prostredie
 • - obrovský areál plný aktivít pre deti
 • - wellnes zóna je pre deti dostupná iba v čase medzi 15-tou a 17-tou - to je skvelé pre dospelých, ale v rezorte, ktorý sa primárne venuje deťom, je to trochu nešťastné riešenie
1 človek považuje za užitočné
timea5  20. okt 2022

Ubytovanie v apartmane Relax

My sme boli v rezorte uz viac krat.Stale bolo super a lepsi rezort sme este nenasli ale ma aj par negativ .Najviac by som odporucala ubytovanie v relaxe kedze je najblisie ku vsetkemu a nemusite chodit cez ziadne chodby a pouzivat vytahy.Aj pre rodicov s kocikom to ma vyhodu ,aj pre starsie deticky ktore mozu ist same na ihrisko a vy si kludne sedite na teraske a mate ich na ociach.
 • Vela atrakcii pre deti
 • Vsetko po ruke,nemusite ani odist z rezortu
 • Stale pribuda nieco nove
 • Kuchynka v apartmane
 • V zime super svah pre deti
 • Jedlo v restauracii na objednavku je nie az tak chutne a dost vysoke ceny Vstup do welnes len do 17.00 s detmi aj ked je to rezort pre rodiny s detmi
1 človek považuje za užitočné
lenuska30  20. sep 2022

Odporúčam😊

V Demänova rezort sme boli minule leto s manželom a 2 deťmi.. veľmi sa nám tam páčilo, decká sa mali kde vyhrať, vyskakat.... My dávame 10 bodov z 10 😉😉😉
 • Zábava pre deti aj dospelych
 • Nemôžem nič vytknut
1 človek považuje za užitočné
ivet213  19. sep 2022

Hroza

Uz nikdy v zivote nenavstivime tento rezort boli sme ubytovany v mezonete ktory nemal klimu moje deti vracali od prehriatia susede prislo pre dieta dokonca zachranka lebo klima neexistuje….
Na staznost ziadna reakcia …
restauracia s barierovym pristupom s kociarom pekne po schodoch…
Vecera Pivo kola si restika uctuje zvlast …
Jedina vyhoda ze sa mali kde deti vyblbnut ale co z toho ked vecer nemohli zaspat kedze sme mali na izbe 31stupnov …. (A ano vetrali sme)
 • Atrakcie pre deti…
 • Barierovy pristup do restiky
 • Nema to klimu
 • Drevostavba takze cez leto je tam na skapatie
4 ľudia považujú za užitočné
Pekný deň prajeme, situácia nás úprimne mrzí. Manažment nášho rezortu bol s danou rodinkou v úzkom kontakte po celý pobyt a aj napriek tomu, že dôvodov na kolaps mohlo byť viacero, bola im z našej strany poskytnutá maximálna starostlivosť a kompenzácie. V dňoch, kedy sa daná udalosť stala, bolo na Slovensku extrémne tropické počasie, ktoré prekvapilo a ovplyvnilo nás, ale aj celé Slovensko. Teploty boli na bežné liptovské podnebie nezvyčajne vysoké, na ktoré, priznávame, apartmány neboli stavané. To sme už však nevedeli ovplyvniť, no vieme, že so zhoršujúcimi sa ekologickými podmienkami a čoraz väčšími výkyvmi extrémnych teplôt sa do budúcna pripravíme - napríklad aj nainštalovaním klím. Ďakujeme za pochopenie a veríme, že sa k nám vrátite a strávite pobyt v príjemnejším teplotách. :) Tím Demänová Rezort
monikaaa7  11. sep 2022

Demänová rezort

Rezort nás veľmi milo prekvapil. Ubytovanie v modernom a čistom apartmáne, ktorý mal kuchyňu a terasu, sa nám páčilo. Pobyt sme mali s polopenziou. Reštaurácie boli zariadené moderným štýlom, vybavené detskými kútikmi, stoličkami a aj detským jedlom. Strava bola veľmi bohatá a nám chutila. Prvý dojem bol perfektný – deti síce nevedeli, čo skôr a len híkali. Našťastie druhý deň už mali predstavu, čo sa kde dá robiť a už si našli nejakú tú svoju postupnosť. Z atrakcií spomeniem Fun park, ktorý majú ubytovaní hostia v cene (ostatní si môžu vstup zakúpiť), kde sa deti vyšantili do sýtosti. Mini ZOO nás veľmi potešila a vodné kaskády mali veľký úspech. Animácie potešia. Využitie väčšiny atrakcii je viazané najmä na dobré počasie a teda väčšie interiérové ihrisko tu chýba. Nie som si úplne istá, ako veľmi by sa deti zabavili, ak by nám počasie nevyšlo. Fitness centrum bolo menšie, no mňa pekvapilo, že ho otvárajú až o 12tej. Wellness ponúka sauny, výrivky, detský bazén a odpočivárne. Chýbal mi klasický bazén pre dospelých a nie ideálny vstup pre deti len do 17-tej, čo by bolo možno fajn zvážiť najmä v prázdninovom období, keď je rezort plný rodín s deťmi. Demänová rezort ponúkal všetko, čo dobrý baby friendly rezort má mať, teda aspoň z môjho pohľadu. Za dobrý nápad považujem aj informačné kartičky v ktorých sme mali karty od izby. V nich sa totiž nachádzali informácie o tom, kedy sa aké jedlo podáva, kedy sa dá navštíviť wellness a fitko, ako sa pripojiť na wifi, informácie o tom, čo máme v cene, či potrebné telefónne čísla. V rezorte sme sa stretli s mnohými národnosťami a jazykmi.
Demänová rezort odporúčame všetkým rodinám a my už teraz zvažujeme zimný pobyt, keďže v areáli sa nachádza aj detská zjazdovka dlhá 450 m a klzisko, no a do Jasnej je to len na skok.
(16 fotiek)
 • Prostredie
 • Krásne, moderné, čisté ubytovanie
 • Výborná strava
 • Mini ZOO
 • Fun park a jeho atrakcie počas priaznivého počasia
 • Animácie
 • Veľa deti
 • Fitko až od 12-tej
 • Wellness pre deti do 17-tej
 • Chýbajúci klasický interiérový bazén
 • Chýbajúce väčšie interiérové ihrisko
 • Doplatok za trampolíny
6 ľudí považuje za užitočné
mamelka  31. aug 2022

Pobyt pre rodiny s atrakciami

V rámci testovania som mala možnosť ubytovania na 3dni (2 noci) v apartmáne LUX, čo pre nás bolo označenie budovy ,,N,,. Budova je vyššie, čiže musíte rátať s kopčekom. Pre niekoho možno už prístup s mínusom, nám osobne nevadil, keďže milujeme prechádzky. Čiže ak sa chcete ubytovať a nechodiť do kopca, určite pozerajte, kde sa váš apartmán nachádza a či predsa len nechcete ísť niekde nižšie. Ale ako som písala, toto pre nás nebol problém. S naším kočíkom sa dostaneme všade 😄.
Ubytovanie v LUX bolo pre nás ako 5člennú rodinu naozaj krásne priestranné. Dolné poschodie tvorila malá kuchynka so všetkým, čo potrebujete, obývačka, TV (netflix a youtube k dispozícii), veľká kúpeľňa s WC, umývadlom. Určite by bola dole dobrá vaňa, keďže apartmán má na poschodi ďalší sprchový kút a 10mesačnú lepšie okúpem vo vani. Samozrejme za príplatok má rezort vaničku v ponuke.
Na poschodie sa dostanete schodiskom, ktoré je pre 1-3r deti určite moc strmé.
Na poschodí boli spálne s pohodlnými posteľami, a dostatok skríň ako úložný priestor. Uteráky, osušky boli taktiež pekne pripravené.
Rezort je naozaj veľký a plný atrakcií. Určite by som vyzdvihla 3D bludisko, nafukovací hrad, trampolíny, či bungee trampolína, ktorá sa nachádza v areáli, ale žiaľ za poplatok. Nezisťovala som prečo sa platí za túto trampolínu. Veľa mamičiek mi napísalo počas testovania, že boli prekvapené, že sa táto atrakcia musí platiť. Možno by bolo fajn aspoň 1x sprístupniť deťom túto atrakciu v rámci pobytu.
Lezeckú stenu za nepriaznivého počasia určite neodporúčam, keďže žinenky sú hneď mokré a pri dopade, ako vytvoria deti jamu sa nazbiera voda a majú hneď mokré nohy. Určite by padlo dobre, ak by mohla byť lezecká stena využitá aj za daždivého počasia. Taktiež tu treba rátať s príplatkom 1h/4€.
Keďže sme vychytali v deň príchodu zlé počasie a taktiež aj druhý deň doobeda nebolo pekne, tak by sme uvítali vnútorný bazén, kde môžu ísť detičky mladšie ako 3r, vnútorné ihrisko by taktiež potešilo, ale viem,že už na ňom pracujete, tak sa naozaj teším.
Detské ihriská boli pre našu 10mesačnú, ale aj naše dve staršie 9 a 12r úplne super. No najviac si naozaj užili auquapark.
Reštaurácii sme nemali čo vytknúť, možno len to,že veľa rodín chodí s kočíkom a ten výťah by bol super. Naša Mária počas stravovania v reštaurácii nespala, takže sme mohli nechať kočík dole na prízemí a usadiť ju do stoličky. Nám jedlo chutilo, výber bol bohatý, našli sme si to, na čo sme mali chuť. Čo sme si ale všimli, že veľa ľudí v rámci,,voľnosti,, si nabralo veľa jedla a čašníci veľa krát odnášali aj plné taniere jedla, čo by sa mohlo troška obmedziť. Už len možno ako tip z jednej reštaurácie kam chodíme, že keď na tanieri navážia 100g jedla tak si to musí hosť zaplatiť. Ono toto netreba brať ako buzeráciu, ale je to aj úcta voči kuchárom a čašníkom.
Program pre deti s animátormi je naozaj bohatý, myslia na menšie detičky, ale aj na staršie či dospelých.
Páči sa mi mini ZOO,kde sme mali možnosť kŕmiť zvieratká a aj si ich pohladkať.
Zamestnanci na recepcii, v reštaurácii, animátori boli naozaj milí. Ked išiel niekto okolo pozdravil.
(15 fotiek)
 • Prístup personálu
 • Fun centrum
 • Masáže s bohatým výberom
 • Stravovanie vo forme švédskych stolov, bohatý výber jedál, detský kútik v reštaurácii
 • Aquapark
 • Čisté toalety mimo apartmánu (samozrejme apartmán bol taktiež čistý)
 • Detské ihriská ako ,,kids zona,, mimo Fun centra ale taktiež aj ihrisko pre menšie deti odkiaľ som pekne videla na staršie deti ktoré sa zabávali vo Fun centre, dostupné odrážadlá, ráno boli vždy pekne zoradené a pripravené pre deti, čiže sa nemuseli hľadať kade-tade
 • Nádherný apartmán s krásnym výhľadom
 • Kuchynka v apartmáne má varnú dosku, varnú kanvicu, mikrovlnku, chladničku
 • Chýbajúci výťah v reštaurácii
 • Za nepriaznivého počasia chýba vnútorný bazén kde by sme mohli ísť s dieťaťom mladším ako 3r, keďže wellnes zóna je pre deti od 3r
 • Bungee trampolína za príplatok aj keď sa nachádza vo Fun centre
 • Stolný hokej/futbal, basketbal taktiež na mince, čiže keď je škaredé počasie a deti idú do stanu tak jedine platené atrakcie
 • Wellnes pre deti do 17tej keďže po 17tej je ,,bezplavková zóna,,
3 ľudia považujú za užitočné
katka1323  28. aug 2022

Pre deti az od 3 rokov

Prvy dojem po prichode do rezortu ma milo prekvapil. Vela detskych atrakcii, pekne prostredie. Problem nastal vsak vtedy ked sme sli do bazenov. Cesta je strkova/kamenista a ked idete aj s kocikom je takmer nemozne tadial prejst, kolesa sa zabaraju do nich takze nakoniec sme kocik museli preniest na rukach (nieje to zrovna mala vzdialenost). Vchadza sa cez 1 turnuket co dost brzdi premavku nakolko cez neho ludia aj vchadzaju aj vychadzaju a to nehovorim o tom ze pokial chcete prejst kocikom musite poprosit personal.
Bohuzial sme zazili aj situaciu ked zrazu prisiel velky vietor a vsetci ludia utekali sa schovat pred burkou. Viete si asi predstavit aka sora ludi bola pred turniketom a ako to pomaly slo. Takze sme stihli aj pekne zmoknut.
Co sa tyka bazenov je super ze detsky bazen je kryty, no ten druhy “plavecky” sa tak nazvat poriadne ani neda nakolko cez polku je velka nafukovacka a v tej druhej polke su sutaze pre deti, takze ako dospela osoba si vonku nezaplavate.
Welness, bola som v tom ze pri pobyte mame neobmedzeny vstup nakolko sa nikde nepisalo o tom ze je to obmedzene. Prisli sme tam 16.45 a az tam sme sa dozvedeli ze tam mozme byt len 15 min nakolko od 17je zona bez plaviek a dieta tam uz byt potom nemoze. Tymto sme si vlastne minuli nas jediny volny vstup ktory mal byt 90min. (kedze je len jednorazovy a to sme nevedeli). Druhy den pobytu by sme si welness museli uz zaplatit.
Na pobyte sme boli aj s 2 mesacnym a s tym nas do welnesu ani nepustili.
Vecera prvy den pobytu bola hotova katastrofa, totalny chaos. Plno ludi, ktory nemali kde sediet, nikto to tam neriadil. Na volne miesto sme cakali vyse 20min! Ocenujem druhy den ze ranajky boli uz hore aj dole. Co sa tyka jedla bolo chutne a bolo ozaj z coho si vybrat.
Izby boli pekne, ciste a utulne. Ocenujem vybavenie izby - kuchynka s chladnickou aj mikrovlnkou taktiez ako bonus na izbach ventilator.
Personal bol velmi mily a ochotny.
Bohaty program pre deti no v pripade nepriazniveho pocasia tu nemate moc co robit.
Zhrnula by som to asi takto: pekny rezort pre rodiny s detmi od 3 rokov ( pre mensie deti rozhodne neodporucam) ale treba si vsak vycihnut pocasie. Ak cakate celodenne kupanie odprucam si skor priplatit aquapark tu poblizku.
 • Atrakcie pre deti
 • Bohaty program
 • Chutna strava
 • Parkovanie pri apartmane
 • Vybavenie izby
 • Chaos pri stravovani, nikto to neriadi
 • Strkova cesta v aqua fun -nemoznost prejst s kocikom
 • Malo atrakcii pri nepriaznivom pocasi
 • 1 TURNIKET !? Robia sa kolony ludi
 • Jednorazovy welness vstup
 • Moznost s detmi vo welnese len do 17
 • Po 17 iba bez plaviek a to nie kazdemu vyhovuje
 • Check in az od 15, sluzby mozno vyuzit az od 15
1 človek považuje za užitočné
susesi  14. aug 2022

NEZABUDNI !!!

V tomto rezorte si pri odchode 2x prezrite ci ste nieco nezabudli v izbe, pretoze sa k svojim veciam uz nedostanete.!!!Ja som zabudla v skrini 4 ks siat a tim hotela nebol ochotni skontrolovat izbu aj napriek k tomu, ze som volala hned vecer. Bud je spokojna chyzna alebo dalsi klient?! To uz nezistim, ale dalo sa tomu predist lepsim manazmentom!
14 ľudí považuje za užitočné
Pekný deň prajeme z Demänová Rezort. V prvom rade nás veľmi mrzí vzniknutá situácia. Procesy máme nastavené tak, že po náleze vždy kontaktujeme hostí a zabudnuté veci posielame poštou. V tomto prípade sa šaty nenašli ani pri upratovaní, ani po opätovnom detailnejšom prehľadaní izby. V danom apartmáne boli ubytovaní ďalší hostia, kvôli večerným hodinám a komfortu hostí sme preto apartmán kontrolovali až na druhý deň. Veríme, že takáto situácia je ojedinelá, no straty a nálezy budeme naďalej poctivo odovzdávať ich majiteľom. Ďakujeme za pochopenie a prajeme všetko dobré. Tím Demänová Rezort
kvicko123  25. júl 2022

Spokojnosť AŽ NA...

Akurát sme sa vrátili z tohto týždenného pobytu. Takže
JEDLO: uuplne že TOP, obrovsky výber, chutne a kvalitné jedlá, v reštaurácii veľmi milý personál, trošku Full (ale je sezóna takže chápem).
UBYTOVANIE: všetko krásne,čisté,nové...boli sme v Limbe v Decku. Klima nieje, ale chatky nahriate niesu.
Vyžitie pre deti taktiez super až na 2 malé bazény na tak obrovský detský rezort je bieda (masaker,deti ako sardinky pri teplom počasí)..jeden je po členky a druhý 1,2m (3/4 je zatrepana skákacia šmýkacka a v 1/4 cvičia aerobik). Ale počuli sme,že sa ide ešte jeden veľký bazén do dvoch rokov dostavat..takže super.
Animátori super,snaživí... chválim. Wellnes pecka...aj keď v plavkách len do 17stej,aspoň keby do 20tej.

ALE!!!!!!!

aj napriek všetkým pozitívam sa tu už pravdepodobne nevrátime...dôvod???
TURNIKETY... čisté PSYCHO. Ubytovani hostia sa s deťmi trepu naokolo aj 300m...Turnikety sú na opačnej strane od chatiek...všetko treba obchádzať...tvoria sa rady, ľudia nervózni, nefunguje to poriadne, raz sa otvorí raz nie,je to na karticky, ktoré vlacite so sebou aj k bazenu...nedajbože niečo zabudnete na izbe...trikrát si rozmyslite či sa budete vracať. Je to ale dosť zavádzajúce...nakoľko je uvedené...že všetko máte pod nosom (nasvedčuju tomu aj obrázky). Vzdušnou čiarou k bazenu sme mali asi 40m ...no reálne kým sa tam dotrepete ste spotení ako myši. Deti prehriate,nervózne už v polovici cesty!!!
Je to VEEEEEELKA škoda...toľko sťažnosti a vedenie to má na háku. Každý druhý tam nadával...Úprimne už dlho som sa nenapocuvala toľko nadávok ako pri tých Turniketoch 🙄
Keby nebolo tých katastrofálnych vstupoch sme tam každý rok...
 • Fantastická kuchyna, milý personál
 • Šikovní Animátori
 • Krásne prostredia
 • Čisté ubytovanie
 • Stály program pre deti
 • Všetko ohradene mimo apartmánov
 • Vôbec nieje cítiť že ste súčasť rezortu
 • Tlačenica v bazéne
 • Katastrofálne a nefunkcne turnikety
 • Nedomyslene vstupy na opačnej strane ubytovania
2 ľudia považujú za užitočné
Pekný deň prajeme, ďakujeme za recenziu, vážime si vašu spätnú väzbu. Mrzí nás, že vám táto záležitosť znepríjemnila pobyt. Bazény aj FUN Center je oplotený z dôvodu, aby ste mohli detičky nechať hrať sa "bez dozoru", resp. bez strachu, že vybehnú na cestu a pod. Tak isto aj preto, aby ste vy, hostia, mali výhodu a vyhradený priestor oproti neubytovaným návštevníkom. Problémy s turniketmi evidujeme a pracujeme na jednotnom systéme a riešení, ktorý vstupy do zón zjednoduší. Veríme, že sa nám to podarí čo najskôr a vy sa k nám vrátite znovu. :) Ďakujeme! Tím Demänová Rezort 🤍
dominika_c  21. júl 2022

Miesto plné zábavy, kde sú deti vítané? Vitajte v Demänová rezort!

Ak hľadáte miesto, kde si to deti dosýta užijú, ste na správnej adrese. S príchodom detí sa naše preferencie na pobyty zmenili. Preto, ak si chcem užiť dovolenku a dopriať deťom zážitky, presne takéto miesto s ponukou zábavy, kde je všetko "pod jednou strechou”, je ideálnym riešením. Zábavné atrakcie, animácie, bazény, ale aj kvalitné gastronomické prevádzky v podobe reštaurácie Pinus, indickej reštaurácie Safran či vlastnej pekárne. Oceňujem hlavne to, že rezortu Demänová sa podaril husársky kúsok, a to spojiť výhody a pohodlie hotelového rezortu s výhodami a súkromím apartmánov. A to všetko zasadené do krásneho prostredia Demänovskej doliny.
(20 fotiek)
 • možnosti ubytovania v rôznych druhoch a typoch apartmánov
 • čisté, moderné a nové zariadenie
 • multifunkčný koncept so všetkým, čo potrebujete
 • atrakcie pre deti v podobe Funcentra, Aqua FUN, lezeckej steny či Kids Zone
 • animačné programy
 • zážitky a sezónne atrakcie ako letné kino
 • výborná ponuka v rámci bufetových stolov polpenzie
 • gastro ponuka: európska reštaurácia PINUS, indická SAFRAN, vlastná pekáreň Kriváň
 • menej možností vyžitia pre deti v prípade nepriaznivého počasia
 • apartmán Relax Loft je krásny, ale ak máte malé deti, voľte iný druh apartmánu (strmé schody)
 • absencia klimatizácie v apartmáne Relax Loft
 • chýbajúci bezbariérový prístup do indickej reštaurácie
1 človek považuje za užitočné
Pekný deň, Dominika, ďakujeme za návštevu a užitočnú recenziu. Sme radi, že aj napriek drobnostiam ste si pobyt užili. Sľubujeme, že na uvedených nedostatkoch popracujeme. :) Veríme, že sa ešte vrátite. Ďakujeme! Tím Demänová Rezort 🤍
stefi_bazarik  6. júl 2022

Super dovolenka ❤️

Super dovolenka, naša prvá v rezorte pre deti ❤️
Mali sme krásne horúce počasie, takže všetky zábavky sme využili 😀
 • - krásne prostredie
 • - super rezort pre deti (v letnom období)
 • - ubytovanie (rodinná izba)
 • - švédske stoly (polpenzia)
 • - možnosť ubytovania až o 15.00hod.
 • - čistota bazénov
 • - chýbajúce vnútorné atrakcie pre deti (pri zlom počasí)
1 človek považuje za užitočné
Pekný deň prajeme! Ďakujeme krásne za užitočnú recenziu. Sme radi, že vám vyšlo počasie a pobyt ste si užili :) Tím Demänová Rezort
michala11111  29. jún 2022

Pekná rodinná dovolenka avšak záleží od pocasia

Po prvom negatívnom dojme fajn rodinná dovolenka.
Sli sme na 5 dni s polpenziou v lete rodina s detmi.
Ako sme prišli prvé negatívum bolo hodinové čakanie pred recepciou na slnku v rade. Druhé nastalo po príchode na apartmán. Ubytovanie v apartmáne comfort loft urcite neodporucam ci pre rodiny ani starších ani ľudí čo si chcú vypiť 😁 katastrofálne schody netusim kto to mohol takto vymyslieť, veľmi nebezpečné...
Inak areál super pre deti. Šli sme sem hlavne kvôli nim a fakt si to užili. Mali sme šťastie na super počasie, takže sme naplno využili aquapark aj preliezky teda celú fun zónu. Dvojročný sa vysantil v malom bazéne a 7 rocna vo väčšom aj na šmykľavkach 😊
Strava na polpenziu supeeer, švédske stoly raňajky aj večere, výborná chuť, super výber. Len nápoje pri večeri treba objednať a čaká sa na ne dlhoooo.
Rezort je super pre rodiny avšak len za podmienky pekného počasia, v dazdi alebo v zime tam deti vôbec nemajú čo robiť. Detsky kútik malinky v restike, vo wellness nič pre deti, takže v zime urcite nie a v lete to je hop alebo trop podľa počasia. Na tu cenu si myslím ze mohli byť vybudované aj vnútorné aktivity pre deti.
 • Detské ihriská
 • Bazény
 • Apartmán comfort Loft
 • Maličký wellness
 • Malý vnútorný kútik
 • Vysoká cena
 • Žiadne aktivity ak je škaredé počasie
2 ľudia považujú za užitočné
Pekný deň prajeme, ďakujeme za návštevu a užitočnú recenziu. Sme radi, že ste vychytali skvelé počasie, máte pravdu, že vtedy sa naše atrakcie dajú využiť naplno. :) Sme si plne vedomí, že vnútorných atrakcií pre deti nie je až toľko ako vonkajších. Pred týždňom sme preto dobudovali vo wellnesse jeden krytý celoročný detský bazénik s vírivou vodou, aby sa dalo kúpať s malými detičkami aj počas daždivého počasia. Viac krytých aktivít je v pláne a postupne to tu bude ešte pribúdať. Veríme, že sa ešte vrátite. Ďakujeme! Tím Demänová Rezort 🤍
martinajobbagy  8. jún 2022

Krasna dovolenka,deti vysantene a dospely oddychnuty 😀

Boli sme tam minuly rok,krasne prostredie, pre deti ako stvorene.Nase dievcata si to uzili do sytosti,preto tam nase cesty vedu aj tento rok 🥰 uz sa nevieme dockat 🥰
 • Detske ihriska
 • Priroda
 • Zazitky
 • Ubytovanie
1 človek považuje za užitočné
maria1971  7. jún 2022

Jarná lyžovačka

Bolo super, že všetko je blízko.Kedze bol svah na skok stačilo vyjsť v lyžiarskych topánkach a všetka výbava sa dala uložiť v spoločných priestoroch.Izba moc čistá nebola.Ak bolo jedlo zakúpené v balíčku tak cena fajn,ale čo sme si už dokupovali večeru bola dosť drahá a malé porcie.To sa nám už oplatilo ísť mimo rezertu ,kde bol väčší výber, lacnejšie a väčšie porcie. V objekte v saunovom svete chytil malý zápal očných spojiviek,zrejme nejaká infekcia z vody . Takže niečo dobré a niečo menej,ale v podstate spokojnosť, išli by sme znova
1 človek považuje za užitočné
veve14789  7. jún 2022

Všetko suuper okrem..

Izba bola fajn boli sme s 2 deťmi mali sme balkon.Letna zábava bazény všetko sa deťom páčilo aj fun center aj detske ihrisko pred reštauráciou...ta sa mne osobne nepáčila bolo malo jedál na vyber a predrazene dala som si spagety za 9€ chutovo nic moc a porcia dosť mala.Ocenujem vlastnú pekáreň.
 • Detske ihrisko
 • Letné kino
 • Fun center
 • Vlastná pekáreň
 • Čisté izby
 • Práčka a sušička
 • Reštaurácia draha a malé porcie
3 ľudia považujú za užitočné
lucka2202  21. okt 2021

Určite sa vrátime, pre väčší kľud lepšie však cez týždeň

Mali sme prenajatú chatu Deluxe. So 4 a pol ročnou a 8-mesačným bábätkom, nám toto najviac vyhovovalo, hlavne aj z dôvodu rastúcich zubov a hlasných nočných plačov malého. :) Máme radšej väčšie súkromie, takže vždy ak sa dá, objednávame v rezortoch samostatné ubytovanie. Chata pre nás bola super - pekná, moderná, veľká, čistá, bolo tam všetko, čo sme potrebovali. Poprosili sme personál o detskú stoličku do chaty, aj tú nám priniesli. Super bola aj terasa a priestor za chatkou. Veľké plus bolo parkovanie hneď pri chate.
Vedľa v chatke bola ubytovaná naša rodina s deťmi, takže všetky deti si len prebiehali medzi chatkami, pekne sme ich videli zo okná kuchyne alebo terasy.
 • súkromie v chate Deluxe (+krásne zariadená)
 • veľa atrakcií pre deti v rámci areálu, nemuseli sme nikam chodiť, za 4 dni nebol problém, že by si nemali čo začať
 • všetko nové čisté moderné
 • V piatok sa v rezorte ubytovalo väčšie množstvo ľudí, bolo to veeeľmi cítiť hlavne v reštaurácii pri jedle. Mali sme problém nájsť miesto na sedenie, detskú stoličku, a pri nakladaní jedla čistá katastrofa s ľuďmi.
 • Počas nášho pobytu sa kúsok od rezortu budovalo niečo nové a pár metrov od chaty nám od rána do poobedia jazdili stavebné stroje. Mohli prestať aspoň cez víkend alebo začínať neskôr, aby sa človek mohol vyspať.
5 ľudí považuje za užitočné
Prajeme krásny deň, Lucka. Ďakujeme pekne za vaše hodnotenie. :) Kapacitu reštaurácie si plne uvedomujeme, preto už teraz pracujeme na nadstavbe budovy, aby mali hostia viac priestoru. Čo sa týka hluku, ospravedlňujeme sa, že vás obmedzoval. Asi budeme musieť pri príchode rozdávať štuple do uší :)) Radi vás znova v Rezorte uvidíme. Tím Demänová Rezort
konik_testuje  14. okt 2021

Miesto, kde si rodičia oddýchnu, kým sa deti zabávajú

Demänová rezort ponúkal všetko, čo vyhovovalo potrebám našej aktívnej rodiny. Máme spolu 3 deti vo veku 6 rokov, 11 rokov a 16 rokov. Deti sú akčné a vedia nás slušne unaviť. Preto sme hľadali miesto, ktoré zastreší potreby celej rodiny, bez toho, aby sme museli za programom pre deti či nás cestovať. Niežeby okolie neponúkalo veľa možnosťí na výlety, to samozrejme áno, veď je to predsa Liptov... No my sme chceli full servis pod jednou strechou. A našli sme. Demänová rezort ponúka nekončené možnosti vyžitia pre ratolesti a možnosti oddychu pre rodičov, vo forme wellness a sauny.
(18 fotiek)
 • chutná strava
 • vlastná pekáreň
 • moderné a útulné bývanie
 • nespočetné množstvo atrakcií pre deti vo Fun Center v cene pobytu
 • wellness centrum vhodné pre deti aj dospelých v špeciálne vyhradených časoch
 • animačné programy
 • mimo sezóny končia večere skôr
11 ľudí považuje za užitočné
Ďakujeme, milý Modrý Koník za vašu návštevu a milú recenziu. 💙