Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

1 skúsenosť

Demänová rezort - miesto pre všetkých, ktorí hľadajú dokonalé miesto pre dovolenku pre celú rodinu. V každom ročnom období si tu nájdu to svoje malí i veľkí.

Demänová rezort neponúka len ubytovanie pre rodiny, páry a väčšie skupiny v ekologických baby friendly apartmánoch či chatkách v srdci Liptova priamo pod Nízkymi Tatrami, ale tiež zážitky, zábavu i relax. Samotný rezort na nachádza v prostredí malebnej dedinky Demänová a ponúka kompletné vyžitie pre rodiny v pešej dostupnosti do 10 minút. Samotný rezort v podstate nemusíte opustiť po celú dobu vašej dovolenky. V Demänová rezorte si dospelí oddýchnu, kým sa ich deti zabávajú. A to celoročne.

Demänová rezort - pobyt so zážitkami

Využite v lete možnosť osvieženia a zábavy v detskom aquaparku Aqua FUN s vyhrievanou vodou či množstvo atrakcií, ako trampolíny, lezecká stena či 3D bludisko, vo FUN centre. Rezort ponúka nespočet detských tematických animácií, hudobných akcií a tiež letné kino pod hviezdami, ktorého čarovnú romantickú atmosféru ocenia deti i dospelí. Šmýkačky, hojdačky, preliezačky i veľká trampolína zabavia deti v Kids ZONE, ktorú majú rodičia na dohľad priamo z reštaurácie Pinus.

V zime ponúka rezort vlastný lyžiarsky a športový ski-areál, v ktorom nájdete ľahkú a stredne ťažkú zjazdovku, tiež bežkársku trať, snowtubing, SKI shop, servis aj lyžiarsku školu. Pre väčšiu bezpečnosť je pre deti vybudovaná uzatvorená lyžiarska zóna s inštruktormi.

Po náročnom dni plnom aktivít môžu celé rodiny s deťmi od 3 rokov nabrať nové sily vo Wellness a užiť si parnú, suchú fínsku či infra saunu; ľadovú sprchu, vírivku, ochladzovací či Kneippov kúpeľ alebo tepidárium. K dokonalému zrelaxovaniu prispeje určite aj uvoľňujúca masáž v Masážnom centre.

Demänová rezort - pobyt so zážitkami

Rezort ponúka dokonalú harmóniu oddychu a zábavy v nádhernom prostredí a neopakovateľnými výhľadmi na Kriváň, Vysoké Tatry, Nízke Tatry a Chopok. Lokalita je ako stvorená pre výlety do prírody, ako pešie, tak aj pre cyklovýlety na e-bikoch, ktoré si môžete v areály zapožičať.

Demänová rezort umožňuje výhodné priame rezervácie cez vlastný rezervačný systém.

Ako dopadlo testovanie na Modrom koníku?

Kde si rezervujem pobyt v Demänová rezorte?

Nové články

Hodnotenia a skúsenosti s pobytom so zážitkami v Demänová rezorte

Máš skúsenosť s pobytom so zážitkami v Demänová rezorte?
Podeľ sa o ňu a pomôž tak ostatným mamičkám.
Napíš svoju skúsenosť
konik_testuje  14. okt 2021

Miesto, kde si rodičia oddýchnu, kým sa deti zabávajú

Demänová rezort ponúkal všetko, čo vyhovovalo potrebám našej aktívnej rodiny. Máme spolu 3 deti vo veku 6 rokov, 11 rokov a 16 rokov. Deti sú akčné a vedia nás slušne unaviť. Preto sme hľadali miesto, ktoré zastreší potreby celej rodiny, bez toho, aby sme museli za programom pre deti či nás cestovať. Niežeby okolie neponúkalo veľa možnosťí na výlety, to samozrejme áno, veď je to predsa Liptov... No my sme chceli full servis pod jednou strechou. A našli sme. Demänová rezort ponúka nekončené možnosti vyžitia pre ratolesti a možnosti oddychu pre rodičov, vo forme wellness a sauny.
(18 fotiek)
  • chutná strava
  • vlastná pekáreň
  • moderné a útulné bývanie
  • nespočetné množstvo atrakcií pre deti vo Fun Center v cene pobytu
  • wellness centrum vhodné pre deti aj dospelých v špeciálne vyhradených časoch
  • animačné programy
  • mimo sezóny končia večere skôr
1 poďakovanie