Jasneeeee,napr.na navstevu k jeho mame🙈
Áno, zobral, na jar sme boli v divadle, teraz nedávno zase muzikál. Musela som začať ja, ale zapáčilo sa mu to a prevzal iniciatívu. Nechodíme často, ale chodíme 🙂
@kittyjuliette oooooooooooooooo 🙉
@lilivka no,tak nejak😖
2x do tyzdna na kavu, 2-3x do mesiaca do restiky a v lete kazdy den na zmrzku🙂 v rámci prechádzky s malou. a este chodime s nim niekedy na sluzobku, kde sa priplichtime, kedze hotel je zaplateny a auto ide aj tak prázdne🙂
@lilivka vies co?niekedy si poviem,ze by som tak isla do kina,alebo aspon dobru kavu,hmmm...ale tak hadam ked bude krpec vacsi (naivne verim,alebo chcem verit)
@oriesocek myslela som to skôr tak, že ... bez detí (raz za čas) ... to by sa mi páčilo
@kittyjuliette no presne... len to, že tiež si to tak hovorím... ako som sa pristihla tak hádam už piaty rok 😂
@lilivka 😂😂😂😂😂predpokladam,ze ja si to budem este tiez par rokov hovorit
@kittyjuliette pozerám, že si na tom o čosi lepšie... porodila si si aspoň náhradníka 😀 narozdiel odo mňa ...

@prasiatko30 👍👍👍 👏 a hneď máte medzi sebou o čosi krajší vzťah, nie? 😉 ps. môžem sa opýtať na to aké veľké sú vaše deti?
Ano zobral... Na navstevu ;) kam ja chodim raz do tyzdna ..on konecne po mesiaci bol inde ako v praci...takze pekne sme pokecali....vypili ja kavu on pivko..zjedla som s malou Izabell kolaciky a skvelo sme sa bavili lebo kamoska sa strašne z Izabelky vytešuje 😀
@lilivka no neviem,neviem...predsa len pubertacka skor pojde s mamou povymetat obchody,na kavicku,kozmetiku...ale mlady radsej pojde mlade kocky obhanat,ako sa vlacit s mamou😩Ale tak mozno sa raz za cas zlutuje (budem ho vydierat vreckovym😊)
@prasiatko30 čiže prognózy dobudúcna v mojom prípade nič moc 😀
@kittyjuliette tiež pravda, ale tak vidíš ako som dopadla... myslela som že vezme mňa a pôjdeme bez detí ... a miesto toho berie ich a bez mamy 😀
@lilivka vsak uplne ideal☺volaj vsetky kamosky a hura niekde na kavu.Vlastne si tym padom dostala priepustku
@lilivka to zalezi od toho kedy najdes niekoho - ochotneho alebo ochotne zaplateneho- kto ostane s tvojimi ratolestami a kedy naberies aj ty odvahu s niekym ich nechat 😂😂
@kittyjuliette nie tak celkom 😀 Grétka ostáva mojim príveskom 🙂 😀
Veru, zo zaciatku sme dlhsie neboli, ale nase deti maju skvele babky, ktore sa ich neboja 😀 a tak zacal dohadovat, strazenie, raz u nas raz u nich a potom aj prazdniny pre deti alebo vikendy a vtedy ma vezme von. Obcas kino, obcas divadlo, najcastejsie vecera a teda boli sme uz aj na vikend prec sami dvaja 🙂. Naozaj je to dobre, ale ten prvy rok a pol po narodeni jedneho alebo druheho, sme len ma tu veceru odbehli.
No ale vám závidím, my sme boli sami len V tescu a aj to sme sa stihli po hádať 😂povedal mi že má zoberie na výročie na večeru aLe nepovedal ktoré vyrocie😂tak len čakám 😄
raz do týždňa ideme na okruh Lidl, Tesco, Kaufland. To sa smejem, že aký je romantický. Boli sme pred pár dňami na Elán, raz-dvakrát do mesiaca zájdeme na kávu, odložíme synčeka babke vtedy.
Berie ma pravidelne, aj ked mne sa uz vacsinou ani najprv nevhce, ale potom si to vzdy uzijem. Aspon raz za mesiac ideme na veceru ( bez deti ), boli sme na koncerte M.Gombitovej, cez vikend ma chce zobrat do kina ( najskor poobede zoberieme deti na Trollov a vecer pojdeme my ,uz nieco vybral )
Ale aj tak mam najradsej ked chodime aj s detmi napriklad do lesa na hriby, korculovat sa ,alebo len tak na prechadzku ....
mna zobral tento týžden do servisu.... sme prezuvalli auto... to Vám bol zážitok 😲
Vidim ze perly pustas
@lilivka uz sme boli 4x v kine... z toho raz s detickami , a ostatok romantika 🙂
My nechodime nikam len na rodinne oslavy a j to ich neni vela 😔
vzal vzal, aj ked iniciativa ide z moje strany a tiez technicke zabezpecenie najma deti :D ale uz ked je chvila ze je u nas sestra, ci rodicia, vyuzijeme - boli sme v kine, ci aj na jazzovom koncerte jeho oblubeheno ang.hudobnika, ci chystame sa na katarinsku zabavu...
dokonca vcera vravel, ze by sme mohli ist do kina... 🙂
Odkedy mame deti neboli sme sami nikde(5r)
Minule, kym sa bol mm dat ostrihat som mala moznost asi 45 min si "obehnut obchody", taky bol velkorysy, keby mi aj kreditku dal k tomu, hotova doknalost by to bola 🙂
Teraz neviem či sa mám smiať alebo plakať 😵 U nás je to bieda,a odkedy intenzívne jazdím ani na veľké nákupi nechodíme spolu!Čo už....

@zuzicka184 👏 👏 👏
@fajnovka2 👍 👍👍
@kocicka99 😂 😂 😂
Aaaaaaach ženy, vidím, že sme na jednej lodi . 😂

S malou chodime casto na kavu, na obed, na veceru. Ale sami nechodime, nema nam kto postrazit dieta .... 😔
Aaaa este nieco.... Strasne radi chodime na opekacky a do lesa na hriby vencit psa a aj seba 🙂 bolo to pravidlo kazdy rok v lete..u nas to je vacsi relax ako ist niekde na dovolenku ...aj tak na ňu nemame peniaze... A bez našho 4nohehomaznacika by sme aj tak nikam nesli... A kedze teraz tehotenstvo a babatko....tak sme dva roky vynechali :( ale tesim sa na dalsie leto ked už malá bude chodit a pojdeme do lesa ;) a MM chcem v zime ak bude sneh vytiahnut na gulovacku zapriahnut hafana na sanky a malinka nech si uzije zimu. MM totiz v zime je ako medved 🙂 ani nos nevystrci ked nemusi ;) nenavidi zimu ale zato v lete je s nim o vylety a zabavu postarane 🙂


A Tesco, Kaufland a Metro sa ráta?😂😂😂
Ale nie, boli sme sa párkrát najesť v reštike. Vraj nech si chvíľu oddýchnem od varenia😃