
😅😅😅
No Livi, Vy akútne potrebujete ešte aspoń jedného mužského zástupcu v rodine - už niet pochýb.

Jasne ma recht. Dve ciarky su vzdy na dupe to nevie taketo? :D
😀...a mna mala nahanala pred par tzdnami po byte- ze: mamiiii, pockaaaaaj, mas zarezane nohavickyyy, vytiehnem tiiii😀😀...ked som v tangačoch hladala svoje stratene nohavice😀
@zuzana1404 že? 😀
@katkamario tak mne zas chcela zakazat vložky, ved preco ona musi chodit na wc a ja velká- mam na gatkach plienku :-P 😀
@lilivka hej, aj toto sa mi uz smiala, ze mam plienkui😀
trauma z detstva "koľajnice" na zadku 😀 a ešte tá hnusná horčicová farba,jediná dostupná za socíku 😀
Pana fera som sa nasmiala :D
mne dnes Zoe pri tuleni zahlasila: "si moja najzlatsia, si moja pica" (v zmysle pizza, ale nevysvetlis 🙂🙂🙂🙂
