icon

#vtip_zo_zivota Manžel šiel do kúpelne odetý len v spodnom prádle, keďže mal v pláne dať si sprchu. Natrafil tam však na našu druhorodenú, ktorá okupovala WC. Zari naňho vypleštila okále ale nie preto, žeby jej návšteva bola nepríjemná. Naopak, do rozpakov uviedla svojho zákonného zástupcu. Zari: "Oci, nemáš dobre gaťky." Ocko: "Prečo?" Z: Si si ich obliekol opačne. DVE ČIARKY idú na dupu, nevieš?!" . 😀 😀 😀 No napadlo by Vás toto niekedy? 😀

avatar
15. mar 2016
avatar
15. mar 2016
avatar

😅😅😅

15. mar 2016
avatar

No Livi, Vy akútne potrebujete ešte aspoń jedného mužského zástupcu v rodine - už niet pochýb.

sticker
15. mar 2016
avatar

Jasne ma recht. Dve ciarky su vzdy na dupe to nevie taketo? :D

15. mar 2016
avatar

😀...a mna mala nahanala pred par tzdnami po byte- ze: mamiiii, pockaaaaaj, mas zarezane nohavickyyy, vytiehnem tiiii😀😀...ked som v tangačoch hladala svoje stratene nohavice😀

15. mar 2016
avatar
lilivka
autor

@zuzana1404 že? 😀

15. mar 2016
avatar
lilivka
autor

@katkamario tak mne zas chcela zakazat vložky, ved preco ona musi chodit na wc a ja velká- mam na gatkach plienku :-P 😀

15. mar 2016
avatar

@lilivka hej, aj toto sa mi uz smiala, ze mam plienkui😀

15. mar 2016
avatar

trauma z detstva "koľajnice" na zadku 😀 a ešte tá hnusná horčicová farba,jediná dostupná za socíku 😀

15. mar 2016
avatar

Pana fera som sa nasmiala :D

15. mar 2016
avatar

@zlotazla bud kilometrova puncocha pred nohou alebo pata na lytku 😀

15. mar 2016
avatar

mne dnes Zoe pri tuleni zahlasila: "si moja najzlatsia, si moja pica" (v zmysle pizza, ale nevysvetlis 🙂🙂🙂🙂

15. mar 2016
avatar

@lilivka mne chodi pytat "papievik, daaaj, daaaj mi" teda odlepeny papierik z vlozky 🙂

15. mar 2016
avatar
15. mar 2016