#vtip_zo_zivota Manžel šiel do kúpelne odetý len v spodnom prádle, keďže mal v pláne dať si sprchu. Natrafil tam však na našu druhorodenú, ktorá okupovala WC. Zari naňho vypleštila okále ale nie preto, žeby jej návšteva bola nepríjemná. Naopak, do rozpakov uviedla svojho zákonného zástupcu. Zari: "Oci, nemáš dobre gaťky." Ocko: "Prečo?" Z: Si si ich obliekol opačne. DVE ČIARKY idú na dupu, nevieš?!" . 😀 😀 😀 No napadlo by Vás toto niekedy? 😀

😅😅😅
No Livi, Vy akútne potrebujete ešte aspoń jedného mužského zástupcu v rodine - už niet pochýb.

Jasne ma recht. Dve ciarky su vzdy na dupe to nevie taketo? :D
😀...a mna mala nahanala pred par tzdnami po byte- ze: mamiiii, pockaaaaaj, mas zarezane nohavickyyy, vytiehnem tiiii😀😀...ked som v tangačoch hladala svoje stratene nohavice😀
@zuzana1404 že? 😀
@katkamario tak mne zas chcela zakazat vložky, ved preco ona musi chodit na wc a ja velká- mam na gatkach plienku :-P 😀
@lilivka hej, aj toto sa mi uz smiala, ze mam plienkui😀
trauma z detstva "koľajnice" na zadku 😀 a ešte tá hnusná horčicová farba,jediná dostupná za socíku 😀
Pana fera som sa nasmiala :D
mne dnes Zoe pri tuleni zahlasila: "si moja najzlatsia, si moja pica" (v zmysle pizza, ale nevysvetlis 🙂🙂🙂🙂
