icon

😂😂

avatar

...alebo si dal este po večeri kávu 🤪

11. máj 2026
avatar

alebo si dal dobry kvalitny čaj 😂

11. máj 2026
avatar

Boze presne😂 Ja som prisla z firemneho vecierka o 1.30, nic som ani nepila a dospavala som to cely vikend,aby som vedela vstat v pondelok do roboty😂

11. máj 2026
avatar
@ichbinich

...alebo si dal este po večeri kávu 🤪

@ichbinich kávu? To reálne niekoho nabudí? Mňa osobne nie, tak isto môžem vypiť liter coca coly pred spaním, aj zjesť dve čokolády a spím ako dudok 🙈

11. máj 2026
avatar
@zuzubb007

@ichbinich kávu? To reálne niekoho nabudí? Mňa osobne nie, tak isto môžem vypiť liter coca coly pred spaním, aj zjesť dve čokolády a spím ako dudok 🙈

@zuzubb007 raz som vypila mini flasku cocacoly niekedy okolo 18,00....bolo to asi 250 ml, a celu noc som nespala😂, takze ano, aj taki ludia existuju

11. máj 2026
avatar
@zuzubb007

@ichbinich kávu? To reálne niekoho nabudí? Mňa osobne nie, tak isto môžem vypiť liter coca coly pred spaním, aj zjesť dve čokolády a spím ako dudok 🙈

@zuzubb007
Ano, niekedy pomáha 🤪
Keď si ráno dostatočne nahováram, že tá káva mi pomôže, tak to funguje.

A moja mama si dá o pol tretej poobede decaf kávu a nespí kvôli nej 🙈

11. máj 2026
avatar
@zuzubb007

@ichbinich kávu? To reálne niekoho nabudí? Mňa osobne nie, tak isto môžem vypiť liter coca coly pred spaním, aj zjesť dve čokolády a spím ako dudok 🙈

@zuzubb007 Nabudí, ak to nepiješ často a nie si na to zvyknutá, tak to účinkuje dosť silno.

11. máj 2026
avatar

😂😂😂

11. máj 2026
avatar

Ja uz nemozem kofolu, lebo nezaspim

11. máj 2026
avatar
@ichbinich

@zuzubb007
Ano, niekedy pomáha 🤪
Keď si ráno dostatočne nahováram, že tá káva mi pomôže, tak to funguje.

A moja mama si dá o pol tretej poobede decaf kávu a nespí kvôli nej 🙈

@zuzubb007
@zuzitko74 na mna kava neucinkuje. Mozem jej vypit 4 5 salok za den a dalsi den ziadnu a nic.
@ichbinich ja si myslim, ze je to skor o tom, ze sa clovek rozhybe, ked si ju ide spravit. Na mna ani energetaky nejako neucinkuju... a to ich pijem vynimocne

11. máj 2026
avatar

po 21 h ? ved ten ide domov z poobednej zmeny 😀

11. máj 2026
avatar
@guiseppinka

@zuzubb007
@zuzitko74 na mna kava neucinkuje. Mozem jej vypit 4 5 salok za den a dalsi den ziadnu a nic.
@ichbinich ja si myslim, ze je to skor o tom, ze sa clovek rozhybe, ked si ju ide spravit. Na mna ani energetaky nejako neucinkuju... a to ich pijem vynimocne

@guiseppinka
Tvoja teória u mna nie je aplikovatelna, mam automat a stlacim "coffee"
To viem aj ako zombie 🤪

11. máj 2026
avatar

No mňa by veru človek o takom čase vonku nestretol, lebo ak nemám zrovna nočnú, tak už dávno spím 😄aj teraz už meliem z posledného a vidím už iba posteľ 😁

11. máj 2026
avatar

Ja som dnes spala 2 hodiny poobede a potom na večer magnézium 🙂 pred chvíľou som prišla z prechádzky, lebo začalo pršať 🙂 Mám 45

11. máj 2026
avatar
@ichbinich

@guiseppinka
Tvoja teória u mna nie je aplikovatelna, mam automat a stlacim "coffee"
To viem aj ako zombie 🤪

@ichbinich aj ja mam. Ale uz len to, ze musis vstat a ist stlacit gombik😅

11. máj 2026
avatar

Ja som nocna sova, mne netreba energetaky ani kavu, ja este len o takomto case zacinam🫣🫣🫣🫣

12. máj 2026
avatar
@vevesh

Ja som nocna sova, mne netreba energetaky ani kavu, ja este len o takomto case zacinam🫣🫣🫣🫣

@vevesh
Keby som nmusrla vstávať pre mna pocitovo v polke noci o šiestej, tak áno, ja som tiez nočná sova... ake okolnosti ma nútia zit inak 🙈

12. máj 2026
avatar
@ichbinich

@vevesh
Keby som nmusrla vstávať pre mna pocitovo v polke noci o šiestej, tak áno, ja som tiez nočná sova... ake okolnosti ma nútia zit inak 🙈

@ichbinich aj ja som sova, ale rano pol 6 budik...

12. máj 2026