alebo si dal dobry kvalitny čaj 😂
Boze presne😂 Ja som prisla z firemneho vecierka o 1.30, nic som ani nepila a dospavala som to cely vikend,aby som vedela vstat v pondelok do roboty😂
@ichbinich kávu? To reálne niekoho nabudí? Mňa osobne nie, tak isto môžem vypiť liter coca coly pred spaním, aj zjesť dve čokolády a spím ako dudok 🙈
@zuzubb007 raz som vypila mini flasku cocacoly niekedy okolo 18,00....bolo to asi 250 ml, a celu noc som nespala😂, takze ano, aj taki ludia existuju
@ichbinich kávu? To reálne niekoho nabudí? Mňa osobne nie, tak isto môžem vypiť liter coca coly pred spaním, aj zjesť dve čokolády a spím ako dudok 🙈
@zuzubb007
Ano, niekedy pomáha 🤪
Keď si ráno dostatočne nahováram, že tá káva mi pomôže, tak to funguje.
A moja mama si dá o pol tretej poobede decaf kávu a nespí kvôli nej 🙈
😂😂😂
Ja uz nemozem kofolu, lebo nezaspim
@zuzubb007
Ano, niekedy pomáha 🤪
Keď si ráno dostatočne nahováram, že tá káva mi pomôže, tak to funguje.
A moja mama si dá o pol tretej poobede decaf kávu a nespí kvôli nej 🙈
@zuzubb007
@zuzitko74 na mna kava neucinkuje. Mozem jej vypit 4 5 salok za den a dalsi den ziadnu a nic.
@ichbinich ja si myslim, ze je to skor o tom, ze sa clovek rozhybe, ked si ju ide spravit. Na mna ani energetaky nejako neucinkuju... a to ich pijem vynimocne
po 21 h ? ved ten ide domov z poobednej zmeny 😀
@guiseppinka
Tvoja teória u mna nie je aplikovatelna, mam automat a stlacim "coffee"
To viem aj ako zombie 🤪
No mňa by veru človek o takom čase vonku nestretol, lebo ak nemám zrovna nočnú, tak už dávno spím 😄aj teraz už meliem z posledného a vidím už iba posteľ 😁
Ja som dnes spala 2 hodiny poobede a potom na večer magnézium 🙂 pred chvíľou som prišla z prechádzky, lebo začalo pršať 🙂 Mám 45
@guiseppinka
Tvoja teória u mna nie je aplikovatelna, mam automat a stlacim "coffee"
To viem aj ako zombie 🤪
@ichbinich aj ja mam. Ale uz len to, ze musis vstat a ist stlacit gombik😅
Ja som nocna sova, mne netreba energetaky ani kavu, ja este len o takomto case zacinam🫣🫣🫣🫣

...alebo si dal este po večeri kávu 🤪