icon

Dobrý deň, chodíte alebo teda boli ste niekto v medirexe v TT alebo niekde inde…len sa chcem spýtať, či ste boli s nimi spokojní?…ďakujem

avatar

a konkretne kvoli comu ?

18. mar 2026
avatar

Bola som cez nich na infúzkach vit.C. ( cez nich objednané, aplikovala to dr.ktorú majú v ponuke ). Objednávka cez nich bez problému, u dr. 2x nedodržaný čas na ktorý som bola objednaná.

18. mar 2026
avatar
@nyusika

a konkretne kvoli comu ?

@nyusika chcem sa ísť dať otestovať na alergie a intolerancie a tak

18. mar 2026
avatar
@lucika7682

@nyusika chcem sa ísť dať otestovať na alergie a intolerancie a tak

@lucika7682 kolega bol, ale v BA - medirex je tu u nas v budove - bol velmi spokojny.
ako ej tio v TT ale neporadim, zial

18. mar 2026
avatar

bola som prave v medirexe, ale v BA na intolerancie a spokojnost, ziadny problem

18. mar 2026
avatar

Ďakujem všetkým

18. mar 2026