ANKETA
S jakou barvou a materialem sedačky,pohovky jste spokojene? Otázka pro maminky menších děti.. díky za odpovedi
U nás spokojnosť s tmavohnedou,hrubá latka
24. sep 2022
Tiez tmavoseda, umyvatelna. Prave som dnes, po 5r pozerala, ze by som ju mohla pretriet mokrou handrou 😄
24. sep 2022
Mame takuto sedu. Uz na nej bolo vsetko mozne a vzdy to zislo dolu. A tie casti, na ktorych sa sedi, sa daju odzipsovat a vyprat. 👍🏻
24. sep 2022
Béžová kožená
25. sep 2022

My sme najspokojnejsi s tmavo sedou aa material je taky akoby husta mechovina hladka? Neviem ako sa to vola odborne ale je to kvalitne, odolne...da sa to "zaprat", tepovat, vysavat, nemusime mat na tom ziadnu deku..