na com ste boli naposledy v kine?
ja na oppenheimera
Na One man show
@blancheporte bavilo? viaceri to chvalili
Super Mario so synom
Nikdy nehovor nikdy
Avatar2 este minuly rok😃
Papezov exorcista v aprili tohto roku myslim to bolo.
A vlastne so synacikom pred mesiacom na Spidermana 😄😄 ale to ma strasne nebavilo
nikdy nehovor nikdy
Oppenheimer
Oppenheimer a odporúčam.
bola som na rozprávkách so skoro dospeláčkami 😎
Mávka a Krakenteena Ruby
S dcérkou na Barbie, fuuuuuu, po 5 minútach som chcela zdrhnuť z kina, väčšiu chujovinu som ešte nevidela
Asi na posledneho Bonda s Danielom Craigom😀 nejak sa do kina nikdy neviem dostat.
Na Barbie .
Elementy 😀
v nedelu Nikdy nehovor nikdy
Nikdy nehovor nikdy🙃
Hypnotic, minuly tyzden
Na Indiana Jonesovi na začiatku júla 🙂
@xeonela čakala som viac,ale dalo sa.....zasmiala som sa.
so svagrovu a svokru na Nikdy nehovor nikdy. Celkom dobra oddychovka, aj sme sa hodne nasmiali, takze pohodicka.
A s muzom na Oppenheimer. Nato, ze to nieje celkom salka mojej kavi, ani nejak moc nemusim tento styl filmov, to bolo zaujimave. Taky celkom chrobak do hlavy na premyslanie.
Indiana Jones v júli 🙂 a chystám sa aj na Nikdy nehovor nikdy, mám rada tieto typy filmov.
So synom raz mesačne na rozprávky 🙂 máme "svoj večer"
Barbie
Včera na Nikdy nehovor nikdy