Fisher-Price Hovoriaca psíkova sestrička

Zoznámte sa s prvým najlepším kamarátom vášho bábätka! Tento mäkučký, maznavý psík sa postará o to, že učenie bude vždy jedna veľká zábava. Keď sa dieťa svojho štvornohého kamaráta dotkne, zareaguje psík tak, že hneď spustí veselé pesničky a frázy, ktoré vaše maličké naučia viac ako 100 základných slov, časti tela, farby, tvary a oveľa viac! Psíkove srdiečko dokonca farebne bliká do rytmu hudby! Pretože sa každé dieťa vyvíja inak rýchlo, podporuje hračka technológiu Smart Stages, vďaka ktorej môžete zvoliť takú úroveň učenia, ktorá je pre vaše dieťatko aktuálne najvhodnejšia. Vybrať môžete medzi tromi hernými úrovňami. Všetky ponúkajú pestrý výber pesničiek, zvukov a krátkych viet.

Kde kúpim hovoriacu psíkovu sestričku Fisher-Price?

Prečítajte si, ako dopadlo testovanie mamičkami z Modrého koníka:

Hodnotenia a skúsenosti s hovoriacou psíkovou sestričkou

Máš skúsenosť s hovoriacou psíkovou sestričkou?
ajuskas  18. dec 2022

Hovoriaca psíkova sestrička

Staršia dcéra sa pri tejto hračke veľmi vyhrala, ešte aj teraz ju občas chytí a spieva si pesničky.. už aj mladšia polročná dcérka sa po nej obzerá..vie ju zaujať vizuálne (farebná,svetielkujúca) ale aj zvukovo.. púšťame si ju často,ale baterky sme veru ešte nemenili..
  • Farebnosť
  • Slovenčina
  • Krásne a jednoduché pesničky
lulu1217  21. okt 2022

Fisher-Price psíkova sestrička, kamoška všetkých detí

Všeobecne, Fisher-Price hračky sú skvelé. Farbami atraktívne pre malé deti, ktoré objavujú svet, príjemné melódie, hlas. Plyšová hovoriaci psíkova sestrička je vzhľadom veľmi milá a obsahuje krásne pesničky a lákavé úlohy pre najmenších, ktoré veľmi zaujmú. Nepoznám domácnosť, ktorej by nebola súčasťou, to hovorí za všetko. Úžasný darček pre malé dieťa, ešte batoľa, ktorý, dovolím si tvrdiť, zaujme stále aj škôlkara 🙂
  • Pekný vzhľad
  • Pesničky
  • Úlohy
  • Po pár týždňoch sa nám prestalo fungovať ucho, ale bol iba odpojený káblik, tatinko opravil, mama zašila a funguje ďalšie 4 roky
zatn  19. okt 2022

Naucna hracka

Naucna hracka, vie dieta zaujat, pekne pesnicky, prijemny material. 👍
Mala sa s nou hrava.
januska62  19. okt 2022

Kamoška

Skvelý pomocník pri učení básničiek, veľmi milá hračka deti sa hrávali stále s ňou určite odporúčam do dnes vedia naspamäť čo hovoril :) posunuli sme ju ďalej nech urobí radosť :)
anketkarka  19. okt 2022

Naša srdcovka pri oboch babách

Zbožňovali ju. pesničky poznajú doteraz. proste nezabudnuteľná hračka
  • milá
  • zabaví dieťa dlho a stále znova
  • krásne farby
  • kvalitné materiály
  • nedá sa prať
mima207  19. sep 2022

Vyborna pomocnicka na rozviazanie detskeho jazycka

U nas ju dcerka dostala ked mala dva roky
Rada po nej opakuje a spieva
  • Slovensky jazyk
  • Vela novych slov
  • Pekne naspievane
  • Dokaze dieta zaujat
  • Dcerka bude mat 3 roky a stale sa vie s nou zabavit
  • Nezarie baterky,co pri inych hrackach nestihame menit v hovoriacej sestricke mame od zaciatku tie iste a stale pekne hra
  • Ziadne
nikol11215  8. sep 2022

Skvelá hracka

Naša mala ju má od pol roka a miluje ju dokáže sa sniu zahrať aj hodinu krásne sama 😍 za mňa top hracka
  • slovenčina
  • krásne pesničky
  • farebné prevedenie
  • zrozumiteľne pre menšie deti
  • super materiál
  • žiadne
mirkabadinkova  8. sep 2022

Hračky su úžasne zaroven poučné ...

Hračky od Fisher-Price vydržia velmy dlho su úžasné ,zauju deti na dlho a súčasne učia ich.
lucylliana  8. sep 2022

Hovoriaci psík

Máme si e psíka ale majú rovnaké nahrávky. S hračkou sme veľmi spokojný kúpili sme ju synovy na Vianoce keď mal 6mesiacov. Najprv ho moc nezaujímala no postupom času sa s ňou začal sám hrať, je super že má viac úrovni a zvuk má dve hlasitosti.
  • Náučná
  • Dobrá na vesty
  • Dve úrovne hlasitosti
  • Dlhá vydrž batérii
monikaondrisova  7. sep 2022

Skvelý priateľ a pomocník

Tento telefón majú naše detičky veľmi radi. Kúpila som ho dcérke keď mala rok a pól. Má 5 rokov a stále sa s ním rada hrá.
  • Rozvíja schopnosť ťahať a tlačiť hračku,jednu motoriku.
lucyivo  7. sep 2022

Kamarátka všetkých troch dcér

Psikova sestrička je už akousi súčasťou našej rodiny. Prvá dcérka sa učila spievať jej pesničky, druhá ju mala ako spoločníčku na dlhé cesty do neznámeho prostredia. Vždy ju vedela upokojiť a pri tretej dcérke sme ju očistili a znova púšťame tie veselé pesničky našej najmenšej.
  • Ovládanie hlasitosti
  • Jednoduché texty piesní pre malé detičky
  • Ucho je ľahko pokazitelne, tenké kabliky sme už museli opraviť
roxana123  6. sep 2022

Hovoriaca psikova sestricka

Hračku sme dostali na Vianoce, je pekná farebná a náučná
  • vesele farby
  • náučná
  • nenašla som
mamalaskam  6. sep 2022

Najobľúbenejšia hračka našich detí

Nie je čo vytknúť. Keby som o tomto psíkovi vedela skôr, kúpim ho už prvej dcérke. Veľmi pekne pesničky. Milý hlások aj lákavý vizuál plyšáčika. Naše deti boli zamilované na prvý pohľad 😍
cmucik35  6. sep 2022

Hračka ktorá učí

Veľmi jednoduché ovládanie a manipulácia s hračkou. Naša dcérka dostala hračku na svoj prvý rok a dokáže ju ovládať sama. Hračka je veľmi edukatívna, naučí sa kde sú ušká, srdiečko, nôžky, farby, abecedu a pesničky. Hračka je ľahká, milá na túlenie, vhodná aj na spanie.
Odporúčam
kwjetok  28. júl 2022

Odporúčam

Veľmi kvalitná hračka, ktorá dcérku baví, a rada sa s ňou hrá.
  • Nenasla som
martinamaslarova  28. júl 2022

Je to super hracka

Tocho psika Luli take sme jej dali meno dostala Olivka na meniny a je uzasny hlavne to je nanom super ze svieti...
  • Svieti
  • Ziadne
monycka_p  27. júl 2022

Super!

Dietatko zabavi aj vela nauci, onvestovali by sme znova :)
  • Dizajn
  • Vela nauci
  • Zabavi
  • Neomrzi
veronika1369  26. júl 2022

Najlepšia hračka 😊

Dcérka má Rett syndróm a vďaka tomuto mackovi sa naučila stláčať hracky, mame ich doma 5 kusov 😅 všade sú, v aute u babky u druhej babky.. proste musia byť aj keď ma už 9 rokov stále je to pre ňu top hračka, a dobrá rada : ak držíte dlho srdiečko spieva všetky pesničky 😁
  • Slovenské pesničky
  • Učí farby, zvieratká...
  • Gombík na spustenie je len v jednom uchu
natali_hamzova  26. júl 2022

Hovoriaci psík

Kúpili sme ho synčekovi keď mal 2 mesiace a odvtedy to je jeho najlepší kamarát 🥰
  • Synček ho miluje
gabikacs11  26. júl 2022

Super zábava 😊

Dcérka dostala na svoje 1 narodeniny 🙂hovoriacého psíka a hneď ju veľmi obľúbila 🥰 bude mať 2 roky a stále jej obľúbené hračka 😊Veľmi oceňujem že hrá krásne a náučné pesničky 🙂príjemný plyšový materiál psík je veľmi rozkošný 🤗každé malé dieťa ju zamiluje ale kľudne aj staršie detičky.
  • Veselé náučné pesničky
  • Príjemný plyšový materiál
  • Vhodné aj pre staršie detičky
  • Ľahko sa dá ovládať
  • Jedine ako mínus hodnotím to že za veľmi krátku dobu sa nám prestalo hrať psíkovi uško.
buknovka  26. júl 2022

Super skusenost

Prvykrat som sa s hrackami stretla u kamaratky. Dcerka sa s nimi velmi rada hrala, popravde som sa hrala aj ja obidve sme boli radi, ked prisiel sviatok jeden potom dalsi uz boli hracky aj u nas. Mame dobre skusenosti s psickou sme sa naucili toho hodne aj sme si pospievali s riekankami sme sa zas naucili basnicky ktore vieme aj teraz aj ked sme uz velke. Samozrejme sme bez nich ani nikde nesli. Idealne su na zabavenie do auta na cesty🥰🥰🥰
veronika4578  26. máj 2022

Najlepšia kamoška už od narodenia

Dostali sme túto kamošku od babky a mala je z nej už 5ty mesiac unesená.. na začiatku sa na ňu dokázala pozerať aj hodinu keď spievala a dnes jej musí všetko povedať 😂 kamošky
  • Zle sa čistí
maggie20  26. máj 2022

Dcéra sa s ním zabaví aj sama

Pekný interaktívny psíček. Ak potrebujete aby sa dieťa zahralo nejaký čas samo, táto hračka vám pomôže.
  • pekné, chytľavé pesničky

Najobľúbenejšia hračka

Naša najobľúbenejšia hračka❤️Dcérka ma 3roky a aj teraz si ho počúva 😊
natasa1984  26. máj 2022

Hovoriaci psík od Fisher-Price

Synček dostal pod stromček hovoriaceho psíka keď mal jeden rok a je to jeho najobľúbenejšia hračka do dnes
  • Synček po ňom opakuje
  • Ťažšie sa čistí
ivuska2608  26. máj 2022

Hovoriaci psík sestrička

Dcéra ho dostala pred 6 rokmi na Vianoce a stále sa s ním hrá, teraz sa s ním hrá aj druhá dcéra, ktorú veľmi baví podľa neho sa deti učia rôzne pesničky, farby, čísla. Som rada ze sú takéto hračky. Za mňa super
  • Super edukačná hračka
  • Uško sa rýchlo pokazilo
24zuza  25. máj 2022

Hovoriaci psík

Hračka, ktorá zaujala na dlhšiu dobu. Pomohla aj pri poznávaní farieb, časti tela, pesničiek a počítaní.
angelovka  25. máj 2022

Velka spokojnost

Skvela hracka ktoru vyuzila dcerka aj jej mladsia sestricka
mima3641  25. máj 2022

Fisher price hovoriaci psík

Veľmi jednoduché ovládanie a manipulácia s hračkou. Náš Oliverko dostal hračku na svoj prvý rok a dokázal ju ovládať sám. Hračka je veľmi edukatívna, naučí sa kde sú ušká, srdiečko, nôžky, farby, abecedu a pesničky. Hračka je ľahká, milá na túlenie, vhodná aj na spanie. Určite by som ju odporúčala zakúpiť pre každé malé dieťa. Dievčatko - psík pre dievčatká a v ponuke je možné zakúpiť aj psíka pre chlapcov. Má dlhú životnosť a po malom ho ešte stále mám odložený aj pre jeho sestričku ktorá sa narodila teraz vo februári 😉❤️🍀
domi_ch  25. máj 2022

Sestrička pre sestričku

Podľa nás super hračka , zabaví sa s ňou aj starší 3 ročný , naučil sa z nej pesničku o abecede 😄💪
  • Pekne pesničky
  • Príjemný materiál
  • Zabavia sa aj staršie deti
rawenanoir  25. máj 2022

Hovoriaci psík :-)

Psíka určite odporúčam,zabaví deti len treba počkať na to správne obdobie kedy to dieťa začne zaujímať :-) Dcérka pri psíkovi tancuje,dokonca pri vyzvaní tlapnime si,si začala aj s nami tlapínať.
bubiadany  25. máj 2022

Psík

Máme ho už dva roky a patrí k hračkám,ktoré sa nepovaľujú,naopak je využitý
  • -milé pesničky
  • -ľahko sa s ním manipulujem
  • -farby
  • -príjemný zvuk,oproti niektorým zvukovým hračkám
  • -chytľavé texty,ktoré sa dieťa rýchlo naucí
  • -neviem čím to bude,ale dosť sa nám porobili žmolky na tváričke psíka
carodejka89  23. apr 2022

Jemná hračka, ktorá zaujme

Kúpena pre dcérku, krasné spieva, je jemnučká na dotyk.
  • Pekné zapamätateľné pesničky, riekanky
  • Milá hračka pre dieťatko
  • Nemá
veronika65  22. apr 2022

Sestrička

Dcérka ju dostala ešte maličká, takže musela dorásť a odvtedy ju nepustí z ruky, čudujem sa, že sa ešte nerozpadla 😂😂😂 a musíme zaobstarať časom aj psíka aby sa nebili s bratom
  • Pekný dizajn
  • Milé riekanky
  • Deti sa učia hravou formou
  • Asi by neprežila práčku, takže len také ručné čistenie
lucinka0607  22. apr 2022

Krasna hracka

Tohto psika si obe dcerky zamilovali hned od zaciatku,krasne pesnicky,nauci casti tela,farby....odporucam :)
lenka398  22. apr 2022

Spokojnosť

Kúpili sme na Vianoce keď malý ešte nemal ani rok, pekne sa zahral, stále funguje 😃 zaujalo dosť sa s tým zabavil ani som nevedela o ňom. Túto hračku by som odporúčala určite, obe deti zaujalo aj farebne aj pesničkami, možnosť stláčať rúčky uško, bruško joj spokojný boli❤️
sonulka777  21. apr 2022

Veľmi krásna a kvalitná hračka

Máme uspavacieho macka fisher price dievčatko. Naša malá princezná ❤️ pri ňom zaspáva aj na obed aj na večer. Bez tohto macka mi nezaspi veľmi super vec.
lilijana  21. apr 2022

Mily psicek

Nakolko ma nasa dcerka rada pesnicky, kupili sme hovoriacu psickovu sestricku 🙂 sice musi este trosku podrast,ale uz teraz sa na nu usmieva 😊 urcite bude patrit medzi jej oblubene hracky 😉
  • Farebnost
  • Mily hlas
  • Jemnost tlacidiel
  • Mohlo byt viac pesniciek
13natalka16  20. apr 2022

Partacka pre nasu dcerku

Dcérka dostala hovoriacu psikovu sestričku už pri príležitosti narodenia. Od začiatku jej púšťame piesne všetkých úrovní, ktoré si časom veľmi obľúbila a teraz už ako ročná sa pomaly pekne začína s psikom zabávať sama. Verim, že psík nám nasledujúce roky poslúži ako výborný kamarát :)
  • Veľmi pekná hračka
  • Nema
justify  20. apr 2022

Spokojnost

Psikovu sestricku dostala dcera k 1.roku. Najprv sa bala,no teraz je to top hracka. Mala ma uz 2,5r, uci sa pomocou 🐶 basnicky, farby. Za nas spokojnost, davame jej palec hore 👍
  • Zrozumitelne basnicky
  • Moznost dvoch urovni hlasitosti
  • Mensie deti zaujme blikajuce srdiecko
  • 3 urovne s basnickami,farbami,pomenuvanie casti tela (usko,ruka,noha,srdiecko)
  • Nenasli sme nedostatky
ovladzena  20. apr 2022

Plyšová sestrička

Starší chlapci mali hovoriaceho psíka a určite nesmie chýbať ani našej malej princeznej... Tak jej Ježiško doniesol hovoriacu sestričku 😍...velmi príjemný materiál v krásnych pestrých farbách. Zvuky a pesničky nás vždy roztancujú... Veľmi vydarená hračka
  • Pestré farby
  • Zvuky a hudba
  • Materiál
krajcovicka  20. apr 2022

Krásna hračka, kamarátka

Ja ako hudobníčka nemám rada zvukové hračky s lacnými zvukmi, no psíkova sestrička ako aj ostatné hračky od Fisher- Price má nahrané krásne zvukové stopy, melódie, chytľavé piesne s krásnou melódiou, navyše sú naspievané príjemným hlasom, detičky sa naučia farby, elementárne počítanie, časti tela a rôzne iné, hračka má tri úrovne, čiže neopakuje stále niečo dookola rovnaké. Vrelo odporúčam.
  • Farebnosť, zvuky, tri úrovne.
1elizabeth1  20. apr 2022

Skvela hracka

Od narodenia stale pocuvala pesnicky, ktore psikova sestricka spievala.... u nas to islo nonstop uz to ovladame naspamäť. Mozem len odporucat. :)
domcurik27  20. apr 2022

Psíkova sestrička s veselými pesničkami

Naša malinká ju má už asi od 4 mesiacov. Zo začiatku ju ignorovala, ale keď už vedela sedieť a blabotať prvé slová, tak si ju obľúbila. A ja tiež 😂 najviac pesničku o pavúčikovi.
ifka1411  20. apr 2022

Super hračky

Staršia dcéra má viacero hračiek od Fisher-price, ktoré teraz po nej zdedila mladšia 8-mesačná a sú super, máme napr. psíkovú sestričku, interaktívny stolček, dialkový ovládač a veľmi sa mi páči na týchto hračkách, že sú ako aj pre menšie deti, keďže hrajú a svetielkujú, tak zaujmú aj troška väčšie deti, ktoré sa môžu učiť napr. farby, čísla a rôzne básničky
  • interaktívne
  • vzdelávacie
  • kvalitné
  • nepostrehla som
tosomja  20. apr 2022

Kamoška

Najviac sa dcérka páči srdiečko a uško 🥰
nikka2889  31. mar 2022

Využitá dvomi deťmi a stále 👌

Perfektna hudobná hračka využitá už druhým dieťatkom,prvé má tri roky a stále ho baví.. oceňujem 3 jazyky👌👌👌
  • 3 jazyky
  • Dieťatko sa učí písmenká, počítať,zvuky
  • Kvalitné vyhotovenie
zuzana0310  31. mar 2022

Nová kamoška

Dcerka dostala ako darcek. Najprv o nu nemala zaujem, ale ked zacala rozpravat, z neoblubenej hracky sa stala "super kamoska". Zacala opakovat slovicka, na pesnicky skusala tancovat, chytala svetielka... Za nas velka spokojnost...🙂
  • - siroky vyber pesniciek a basnicek
  • - prijemny matetial na dotyk a tulenie
  • - dlha vydrz bateriek
babyjune  31. mar 2022

Super

Moja dcéra dostala túto hračku od babky. Žijeme v zahraničí, takže oceňujem hlavne fakt, že dcérka mala hračku, ktorá rozprávala po slovensky. Veľmi sa jej páčia pesničky a básničky, ktoré sú v ponuke, dnes ma 5 rokov a ešte stále je to jedna z jej najobľúbenejších hračiek.
  • Pestrá ponuka pesničiek a básničiek v slovenčine.
katus97  31. mar 2022

Super kamoška

Túto hračku sme dostali ako darček pre nášho synčeka.
Musím povedať, že je to skvelé.
Malý to počúva od 4 mesiacov, sú tam pekne piesne ktoré zaujmú dieťatko.
Za mňa super a isto odporúčam.
  • Super pesničky
  • Výhoda je slovenský jazyk
zafir  24. mar 2022

Recenzia hovoriaca psíkova sestrička

Keď mala dcérka 6 mesiacov, rozmýšľala som, čím ju potešiť a zároveň rozvíjať jej schopnosti, podporiť správny vývoj. V televíznej reklame som náhodne natrafila na túto mladú dámu a rozhodla som sa ju s dcérkou vyskúšať. Nebanujem. Dcérka pri nej spoznala časti tela, farby a bonusom boli veselé pesničky, ktoré si neskôr spolu s hračkou spievala. Určite odporúčame všetkými desiatime.
  • Veselá interaktívna hračka.
  • Ťažšia údržba, keďže strojček je vo vnútri hračky.
sendyle  17. mar 2022

Super kamarat

Tohto nášho havka ma mala cca od 4 mesiacov, dnes má Nelka pomaly 3 roky. Je to jej kamarát na cesty, do tmy ci len tak v izbe na hranie koniec koncov je to super náučný psik vďaka ktorému sa Nelka rozospravala
ludmiiilka  15. mar 2022

Dokonalá

Máme ju od narodenia, aktuálne máme 3 roky a je to stále najobľúbenejšia hračka
chcemradu  15. mar 2022

Parťačka

Bez tejto "fenky" ani na krok
  • Pekné farby
  • Príjemné pesničky
  • Tri úrovne
  • Dá sa nastaviť hlasitosť
luchab  13. mar 2022

Skvely kamoska pre deti

Nase deti ju miluju, spievaju si s nou pesnicky a radi pri nej zaspavaju.
  • pekne, upokojujuce melodie a texty
  • nie je prilis hlasny, je tak akurat
  • pekny a zaujimavy vyzor
  • neexistuju
bana1  10. mar 2022

Hovoriaceho psika od FP musi mat snad kazde dieta. Vydava zvuky, blika a ma moznost nastavit viac levelov. Deti s pri hre naucia nove slova, piesne, farby, pismena a rozvijaju fantaziu.

Deti sa snim radi hraju. Baterie v baleni vydrzali dlho.
  • Vydrz baterie
  • Moznost nastavit hlasitost
  • Viac levelov
  • Po case sa mi zda, ze psik hovori tichsie aj napriek vymene bateriek
kaattuusska  11. feb 2022

Zvuková hračka

Pre nášho drobca sme ju dostali na skúšku. Momentálne nášho malého fascinuje všetko čo svieti alebo hrá melódie. Táto hračka je topka pretože má všetko čo pre všetky deti okolo roku fascinuje. Má výborný zvuk a drobec veľmi rád prepína na pesničky a tancuje ☺️
  • Milý hlások a spev
  • Možnosť prepnúť na tichšiu prevádzku
  • Učí rôzne veci zábavnou hrou
  • Funguje niekoľko hodín každý deň napriek tomu sme menili bateky raz za rok
lenca941  3. feb 2022

Hovoriaca psíkovia sestrička

Mala ma psíka veľmi rada. Čo je však nedostatok ze veľmi rýchlo prestalo fungovať uško je to dosť výrazná súčasť psíka a je jasné že zo všetko ho najradšej ho dcérka ťahá práve za uši takže sa rýchlo pokazilo
sebona  3. feb 2022

Hračka na dlhé obdobie

Máme psíkovu sestričku a hoci sa jej dcérka najprv bála (predsa len najmä pri malých deťoch hračky čo hrajú a svietia nemusia sadnúť každému), postupne sa skamarátili a dodnes sa s ňou hráva (má 3 roky). Melódie sú jednoduché a chytľavé, čo deti baví.
  • Chytľavé jednoduché melódie
  • Dlhá výdrž batérie
  • Farebný dizajn, ktorý sa deťom páči
  • 2 úrovne hlasitosti
  • Vypínanie nie je pre deti najjednoduchšie
  • Náš po čase prestal spievať -manžel s pájkovačkou vyriešil
  • Menšie bábätká môžu potrebovať viac času na zoznámenie
ursulienka1  2. feb 2022

Psia sestrička

Naša kamarátka, ester ju miluje
Na moje prekvapenie funguje aj po vyprati v práčke a zvládla dokonca aj sušičku🙏
  • Farby
  • Zvuky
  • Pesničky
  • Údržba
  • dizajn
goceliakova  2. feb 2022

Super hračky

Mam s nimi len dobre skúsenosti od hraciek pre novorodenca až po predskolaka 👍
  • Zaujímavé pre deti, pútavé a náučné
janko77  28. jan 2022

Super hračka

Naša malá dostala psikovu sestričku na Vianoce,je to nádherná hračka, super pesničky už si celá rodinka spieva,😊 vždy keď ju zapnem malá je veselá 🥰
lea4892  9. nov 2021

Milý spoločník

Perfektná hračka. Krásne chytľavé piesne a milá konverzácia, na ktorú moje deti reagovali s úsmevom. Najviac sa im páčila pieseň pavúčik tú doteraz spievajú. Máme ho 6 rokov a stále funguje ako nový.
  • Milá konverzácia
  • Veľa piesní