Kocky neviete ako je @sarase?chcela som sa spytat ako sa ma manzel a vidim ze ma profil zmazaný:(
A co bolo s jej manzelom?
Nezniesla názor iných 😂😂
zmazala profil...ale isto tu uz je pod inym nickom...😉
Myslim ze bol chorý a mal mat nejake vyšetrenia tak som nevedela ako dopadli.
Vcera tusim som citala rste daco od nej😲..
Včera tu bola ešte🙄
No bola tu a uz nie je sa pustili do nej za nabozenstvo ktore vyznava ale aj ona si to mohla odpustit sa to tu rozvasnilo zase😂 mala som citanicko ku kave ...
Sarase bola zaujimava osobka, velmi casto tu hanlivo pomenovala ludi a hrala sa na moslimku
@didiana333
@nikulincek Jaj boze zase ta tema viery...ale ved to tu bolo viackrát a nikdy neurobila taky rázny krok...tak to bolo asi vážnejšie.
@didiana333 ano ano..to som citala..
@lusipe no podla toho co som citala pokial nezmazavala prispevky potom to uz nemalo ani hlavu a patu to islo o to ze veriaci aj neveriaci si pisali co to o viere a skusenostiach nazori aaj z inej stranky uhla pohladu a zrejme to uz na nu bolo vela tak sla ... podstate sa zhrniem to vacsina zhodli na tom ze kazdy nech si veri v co chce pokym to nevnucuje druhym a neublizuje s tym nikomu a ze sme na slovensku nie niekde inde a toto je krestanska krajina
@mima4 Jezis to mi je ľúto
@nikulincek tak to musela byt diskusia...
@lusipe to veru bola riadna diskusia aj mi jej bolo luto z casti ,ale kazdy ma iny nazor a aj to treba preglgnut zniest aj druhe nazory ked uz sem dam taky prispevok a ked nechcem aby mi do toho hubovali tak to sem nedam
@nikulincek ona by ťa neľutovala 😉 ... citujem čo napísala : ,, ja vas nepovazujem za nieco nieviem jak inteligentne,, - a toto mi stačilo, presne ukázala aký má názor o nás 👏
@angelika4 too fakt????
noo mudra panicka...
@nikulincek presne tak. Nemala s tou temou zacinat, nechapem preco v určitých intervaloch tu vzdy dala prispevok, ktorym vyvolala iba hadku. Asi sa tak potrebovala ventilovat. Ktovie.... A urcite sa tu za par dni objavi s novym nickom
@jankakocanova áno, v jednej diskusii kde sa takto vyjadrila na otázku že prečo si nepraje od nás rady ....
@angelika4 ajj jaajjj..no totoooo...
@angelika4 ja som.s nou konflikt nemala ja som sa radsej ani nezapojila do diskusie len som si to citala mozem povedat len to ze kazdy je nejaky a iny uz nebude no a jej vyjadrovanie svedci o jej charaktere a preco sa snizovat nema to zmysel a taketo reci si netreba pripustat niekomu robi dobre ked sa vyvisuje nad druhych, ty mas svoj rozum svoju povahu a netreba sa nechat vyprovokovat osobou co ti za to nestoji a ked nechce tvoje nase rady nazory len provokovat tak naco sa s nou zaoberat
@nikulincek ale však ja som ju ,,mala rada,, - mňa nevyprovokovala a už sa teším na jej návrat 😉
@angelika4 rozhodne je zaujimava
Zase som nieco zmeskala na konikovi ale nevadi niektore zeny neznesu nazory druhych a preto radsej odidu ako male deti sa tu niektore spravaju😉
@sipka1990 tak zmeskali si odchod sarase..
ahojjj...tiez som tu nebola az potom neskor som citala statusy od inych maminiek...
@jankakocanova Ja viem len ze mala problem s muzom ale viac neviem,nevadi vsak ona sa vrati
@sipka1990 hmm to neviem..vobec...
žena,ktorá pravidelne urážala každého,kto jej v niečom oponoval-či mal na danú vec-iný názor.Len ona ona a ona má pravdu a s tou svojou vierou-len jej boh je boh a nikto iný....pravidelne pridávala príspevky o svojej viere a inú vieru neuznávala-to si mohol každý/kto nou nebol priam "posadnutý"-všimnúť/😨 a myslím,že tiež bola priam posadnutá už MK...a samozrejme tá najmúdrejšia 🙏
Mne sa zda ze ani ona nebola original Slovenka ze tiez bola cudzinka ako jej muz
Hmmm dva dni dozadu tu este bola, vobec netusim, co sa stalo.