icon

len taka mala ukazka ako na mne reagoval odfarbovac B4..z fialovych vlasov,pekne nositelna medena farba 🙂 ale teraz neviem co dalej..cheche 😀 sorry za foto-neviem sa sama fotit 🙂 tuzim po farbe na tej poslednej foto..

1
1 2
1
avatar

Ta medena je krasna

19. nov 2015
avatar

Ja by som si nechala teraz tu medenu, krasna farba 🙂

19. nov 2015
avatar

@mamulienka30
@bambuliatko1112 dakujem..zatial ju mam,ale neviem co dalej 🙂 ked hodim bledo hnedu,tak chyti tmavo a budem tam kde predtym 🙂

19. nov 2015
avatar

mne sa pacia tie medene, a tie fialove vobec☹ cize podla mna, teraz 👍🏼

19. nov 2015
avatar

2 tyzdne je dobre nefarbit vlasy po b4 ..nechaj tak je to pekne a za 2 tyzdne nieco vymyslis 😀

19. nov 2015
avatar

@macamliecna nechaj si mesiac tieto :D :D ked mudeš dofarbovať.. ja som to riešila svetlohnedou, ale.. nechala som na hlave iba 10-15 minut, dlhšie nie, a nechytila tmavo :D

19. nov 2015
avatar

@simonetkaaa ta B4 je fakt setrna, pisu tam ze podla potreby opakovat-vobec mi neznicila vlasy..som prekvapena-velmi setrna alternativa 🙂

19. nov 2015
avatar

tak teraz to mas nadherne, uz by som nesla do inej farby, milujem na zenach presne tuto farbu

19. nov 2015
avatar

@yvetulka jeeej dievcata dakujem,ja som cakala radu ako na bledo hnedo a nakoniec ma presvedcite na medenu 🙂

19. nov 2015
avatar

Pekne Vam to chytilo.. ;) Ja mam čierne vlasy,aj mne by to chytilo??

19. nov 2015
avatar

Aka to je presne znacka? Krasna medena!!!!

19. nov 2015
avatar

@vikike520 nefarbite si dlhsie a skuste,ono neodfarbuje vlastnu farbu,iba odfarbuje farbu na vlasoch-takze tie co som mala vyrastene,tak tie sa vobec nezmenili...ale vymyva sa to 10minut pod tecucou vodou potom sa da na 2 minuty taka maska a zase sa to vymyva 5 minut pod tecucou vodou,takze to dopirucujem robit niekde na dovolenke na hotely,kde za vodu neplatite 😀

19. nov 2015
avatar

@maruskatt v DM sa da kupit si myslim..je to presne ta na obrazku

19. nov 2015
avatar

@macamliecna Dakujem,vobec som si nevsimla krabicku,len z tej medenej som unesena,po takej tuzim! Dakujem

19. nov 2015
avatar

@macamliecna uz som si dlhšie nefarbila.. No bojím sa to vyskúšať 🙂 chcela by som len hnedé vlasy..

19. nov 2015
avatar

@vikike520 lahko na to hodite farbu 🙂 a je to setrne..neobsahuje peroxid..

19. nov 2015
avatar

@macamliecna nedá mi to pokoj..možno este dnes skočím do drogérie 🙂

19. nov 2015
avatar

@vikike520 nieje lacna ☹ moznoze u kadernicky by to vyslo rovnako ak niekto musi kupit 2ks na huste vlasy..kuk videa https://www.youtube.com/results?search_query=b4...

19. nov 2015
avatar

Dakujem za radu 🙂

19. nov 2015
avatar

@macamliecna a mozem vediet cenu? Ked pisete,ze nieje lacna...

19. nov 2015
avatar

@maruskatt okolo15eu

19. nov 2015
avatar

@macamliecna dobre,vdaka,to sa este da....

19. nov 2015
avatar

nechaj si tú medenú, oriešková ti určite chytí na tmavšie, hlavne po zosvetlení s B4

19. nov 2015
avatar

tak toto je šupa 🙂 ze by som sa konecne zbavila mojich ciernych vlasov? 🙂

19. nov 2015
avatar

@henika26 máš prirodzenú čiernu alebo farbíš?

19. nov 2015
avatar

@10zabka prirodzene mam svetlo hnedu-taku skaredu popolavu :( farbim sa na cierno uz 10 rokov..

19. nov 2015
avatar

@henika26 B4 sťahuje šetrne farbu z vlasov, teda z farbených. Je to najlepšia forma zosvetľovania vlasov podomácky... ja by som si dávala márne, som čiernovláska od narodenia 🙂

19. nov 2015
avatar

@10zabka noo silno porozmyslam 🙂

19. nov 2015
avatar

@henika26 aj ja silno rozmyslam,ak by sme neboli chori asi by som ficala kuknut do DM

19. nov 2015
avatar

Urcite nedat na prve farbenie po B4 nic tmavsie ako blond..aj ked blond nechces byt, ale vsetko ostatne chyti tmavo.

19. nov 2015