💦🤝Včera sme mali poruchu, a kým šikovný majster pracoval v kúpeľni, šup-lup som s mojimi parobcami, aby sa tam, zvedavkovia, nemotali, nakrájala jabĺčka, však z chladničky na mňa žmurkalo v akcii kupenské lístkové cesto, tak neurob štrúdľu, ktorá sa v podstate robí bezpracne akosi fakticky sama. ☺️🍀🍂🍃🍎
Plnená jablkami a pudingom, posypaná mandľami. Tak sa aj hanbím ponúknuť, však to také obyčko sladkô, ale tak naservírovala som ku káve, a šup rovno do ruky - papľuha jedna, nadrzo bez opýtania, či si pánko dá. 🤪🤗
Joooj a ten vychválil do neba ☁️☁️☁️☁️ že koľká dobrotkaa ojoooj... Len také zalízance! 🤩👌🥧🍏🍂🍃🍂
Krásne si ten koláčik nafotila👍
@galioska 🌷
Galinka, vieš čo, taký bol dobrý, ale ošanovala som deťom. Ja som zjedla jeden tenký rez a polku, ktorá ostala v nestráženej chvíli tak osamotene na stole v obývačke po mladšom. Starší by len cukroval cez sitko všetko. Ani nie, že mu to tak chutí osamotený cukor, ale páči sa mu, ako to práši, že Perinbaba na tanieri, tak má takú výsadu, oprášiť tanier či koláč. 🤗🤭☺️🤩
Ďakujem krásne! 😘
@anelehka No, už mám k tomu synka (6r) Už len vytiahne môj mobil z nabíjania, odblokujesi ho a cvaká(me)
Hihi, a takto a toto tam dajme a ukaaaž tetám na MK. A páči sa to? Tak len poviem, že čo tety napísali. ☺️🙏❤️🥳🌞
Radosť z toho má. Ja tiež. Menší tomu ešte nerozumie, čo to páchame, tým fotením. 🤩😂🥰
Ďakujeme za pochvalu... 🙏🌹
#recept
https://kuchynalidla.sk/recepty/netradicna-strudla
Robí sa skoro SAMA 😋🤗🙏
Ďakujem, vyzerá úžasne. Robila som včera kysnutu jablkovú čo si tu dávala minule a mojim veľmi chutila. 😋👍
@jankakocanova upečiem aj tebe?;)♥️🥧🍰☕🍵

@mam1na áno áno prosím si💜💜💙💓👌😍🍵🎈🍇🤩🍇☕🥰😜😻😻
PS máš titulku 🥰

@jankakocanova u tebaaa?🙂💝♥️💝
Idem sa pozrieť. 🤝☺️🤗💃👌😇
Musím kúpiť lístkové cesto. 😊🌞🤭😍😋 A zrobíme ku káve. 👌🍰☕🥧☕
Som zmokla jakoš myš bez bot... 😂
@mam1na áno áno v skupine 🤍🤍 polievocka👍👍👍
A my zas vymrzli ❄️❄️❄️4 Hod v meste s čakaním na karinku 🤩
Jujj aj pršalo aj ochladilo sa
@jankakocanova jeeej, však to ozaj moja 👌😊🙏😋😋😋
Zohrievam sa s čajom so zázvorom. Veď som frajerovala, že veď nie je ešte taká zima. Na hanbu som vyšla z domu, v tričku a saku. 😂🤫🤧🤦
Tak aj vy doma rýchlo horúce nápoje a zázvor, citrôn, med... 🙏👌😇🍵🍯🍋
@mam1na ano ano tvojka..🙂
aj my caj citron med ..🍏
dodik si isiel lahnut -pred nocnou 🙂
a my telka
idu moje KOSTI ❤
@jankakocanova k nám ide ségra na návštevu a že aká rada, lebo robíme halušky s kapustou a slaninkou. 🤭😋😂
Že sa zdržiii... 😊😉😅😁
Príjemné pozeranie, Janinka 🌞😍😘🌹
Pozdrav osadenstvo aj spáčstvo. All familly😇🙏💚🌟✨🌟
@mam1na jojj takze bude sesterske posedko
pri haluskach ..jupiii 😍
dakujem 🙂
dakujeme
cmukyy
pozdravujeme aj my 😘❤💃
@jankakocanova ďakujeme 😊🙏💚😊🌞😁
Nápodobne 😋👌🤗
@mam1na dobru chut 🙂

@jankakocanova ďakujeeem, potom dám všetko do skupinky 😊🍂👍🍂🌼🍁🍄🌈🍜🥗🥣
@jankakocanova keď sa nevie rozhodnúť, či chce s kapustou alebo bryndzou😁
@mam1na múdre dievča 😜😜😜





vyzera uzasne a urcite aj chuti🥰