Žienky poraďte co upiecť s jabĺk. Mam doma skoro 10kg,deti dostali v škôlke 🤦♀️niečo okrem jablkové ho pite, to mame dosť casto
Musi byt pecene? Ja by som spravila domacu vyzivu....
Tento je u nás obľúbený a na vrch ganache od Adriana polakovej. Ide tam kilo jabĺčok. A je veľmi chutný.
Strudlaaaa mňam 🤤
ja by som sa potešila 🙂 hned by bola žemlovka .... ale deti dostali 10kg v skolke? 😲 kto bol taký šľachetný? 🙂
Naši chlapci majú radi nastrúhané jablká s nastrúhanými piškótami 🙂
@miskakyska ja mam 2 skolkarov a 1 skolaka. Dostávali po 3.5kg. Ze z ministerstva na imunitu🙂
@martina398 ty blááho 😲 dobre..prvy x počujem...tak treba papať...uskladni do chladu,budete mať dobrú zásobu
Jablkový perník 😊
obrateny jablcnik, cim viac jablk tym lepsi
Nepecenu jablkovú tortu s piškótami alebo raz tu bol recept na jablkový koláč so slaným karamelom
Jablkove pite a ostatne zjest. U nas by do 2 tyzdnov nic nezostalo 😁
Sypany jablkovy kolac
spravit "vyzivu" - pyre a podavat ku sladkym hlavnym jedlam, napriklad cisarsky trhanec
spravit ovocnu kozu
nasusit
...
okrem horespominanych napadov 😉
Žemľovka,jablková koža
Aj mna napadla zemlovka,ta zoberie vela jablk,ovocna koza z jablk,nieco zjete,zavarit si mozes do poharov, alebo vyzivu spravit,daruj susedom par napr. Ja ked mam viac dam cast do chladnicky,dlhsie vydrzia.

Jablčník, štrúdľu , Alebo si zavar do fliaš ♥️